16 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2015-06-19 15:08:06)

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

Ja przy okazji kupowania od Jędrzeja jego moto-żużla umówiłem się z nim na "szkolenie".

Pojechaliśmy na pobliski tor mx- oczywiście na małych kołach- większość czasu spędziliśmy na "oślej łączce" wykonując różnego rodzaju ćwiczenia na moto, poprawianie pozycji itp. Potem trochę tor i kilka zakrętów. Na powtórkę z chęcią bym się zapisał!

Jędrzej w tedy mówił, że chciałby takie szkolenie zorganizować.

Jak dla mnie szkolenie SM- teren mógłby odbyć się w podobnym "stylu" na jakimś torze mx- jakkolwiek głupio to brzmi.
Wydaje mi się, że uczący się najwięcej zyskają na tym. Szczególnie Ci co nie mają jeszcze złych nawyków- pozycja itp
Takie ćwiczenia obycia z moto na oślej łączce na prawdę dużo dają!

. Albo jednego dnia gdzieś teren- tylko a drugiego asfalt tylko.

Pozdrawiam,
Piotrek

17

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

Jeśli chodzi o tor mx to jakies 10 km od toru w bydgoszczy jest fajny utwardzony obiekt tego typu :) W bydgoszczy już rok temu organizowałem podobne spotkanie i nie ma szans na teren

Husqy SMR-R 450

18

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

Jak dla mnie może być sam teren ;) Byle by tym razem zapamiętać/ nagrać ćwiczenia na oślej łączce :)

Pozdrawiam,
Piotrek

19

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

z tym torem mx 10 km od Bydgoszczy to byłby jakiś pomysł... Wtedy możnaby nawet podzielić się ma dwie grupy - jedna w terenie 9:00, druga na torze do 13:00.
Potem przerwa na żarcie, trenjrzy polataliby sobie trochę na swoim poziomie, a potem zmiana grup, pierwsza zostaje na torze, a druga leci na teren.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

20

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

Raczej dzień tu i dzień tam.
Zebrać graty itp to będzie strata czasu...

Pozdrawiam,
Piotrek

21

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

Panowie jeżeli macie chęć pojeżdzenia w samym terenie zapraszam do siebie Bartoszyce jest to kawałek , ale tor jest twardy idealny pod sm , jeżeli uzbierała by się grupka jestem dostępny nawet w tygodniu po 14 i w weekendy , możemy zrobić jakies zgrupowanie 2 dniowe czy 1 dzionek w zaleznosci jakie chęci i polatamy sam teren ,

22

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

zural_Jedrzej napisał/a:

Panowie jeżeli macie chęć pojeżdzenia w samym terenie zapraszam do siebie Bartoszyce jest to kawałek , ale tor jest twardy idealny pod sm , jeżeli uzbierała by się grupka jestem dostępny nawet w tygodniu po 14 i w weekendy , możemy zrobić jakies zgrupowanie 2 dniowe czy 1 dzionek w zaleznosci jakie chęci i polatamy sam teren ,

Ilu osobowa grupka musiala by sie zebrac?

23

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

Adasiek napisał/a:
zural_Jedrzej napisał/a:

Panowie jeżeli macie chęć pojeżdzenia w samym terenie zapraszam do siebie Bartoszyce jest to kawałek , ale tor jest twardy idealny pod sm , jeżeli uzbierała by się grupka jestem dostępny nawet w tygodniu po 14 i w weekendy , możemy zrobić jakies zgrupowanie 2 dniowe czy 1 dzionek w zaleznosci jakie chęci i polatamy sam teren ,

Ilu osobowa grupka musiala by sie zebrac?

3-4 osoby :)

24

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

ja chętnie dołącze jako zainteresowany ;)

#21, śnieg

25

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

ktm36213621 napisał/a:

Według mnie zorganizowanie takiego treningu mniej więcej musiało by wyglądać tak jak wygląda jakieś szkolenie a nie jak wolny trening. (Tor rezerwowany tylko dla osób uczestniczących, podział ew. na gruby  ) Tor Koszalin dla mnie odpada – za daleko 700 km ponad
Osoby, z którymi Ja miałbym brać udział w takim powiedzmy amatorskim szkoleniu powinny z góry być nastawione na szkoleniu kogoś a nie na doskonaleniu swoich umiejętności co nie oznacza że nie przejedziemy dwie sesje swoim tempem. ( do dogadania już miedzy nami)
Jeżeli taki trening miałby wyglądać w formie wolnego treningu i ewentualnych rad w wolnym czasie to Ja osobiście wolę sobie lecieć połowę drogi do Czech i polatać z takimi osobami jakie nas odwiedziły na ostatniej rundzie, gdyż nie wpłynie to raczej na poprawę oraz jakość jazdy ani nas ani was.
Co do terminu jest daleko ale nie widzę z mojej strony przeciwwskazań aby np. wcześniej zrobić jeszcze jedno takie spotkanie powiedzmy w Lipcu. Jeżeli znajdę jakiś czas podam wtedy datę i sprawdzimy kto byłby chętny.



Fajnie byłoby jak jeden trening był by w lipcu a drugi np w sierpniu ale to zależy właśnie od trenerów :)

26

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

Pomysłów pada coraz więcej co jak dla mnie jest wielkim pozytywem w środowisku SM w PL.

Ja jestem chętny na wszelkie propozycje szkoleń, ale:

- w lipcu może być u mnie krucho z funduszami więc moja obecność na szkoleniu w Toruniu, Bydgoszczy czy gdziekolwiek stoi pod ?
- w sierpniu jestem na 100% (Koszalin dla mnie odpada ze względu na odległość)
- co do wizyty u Żurala w Bartoszycach - pomysł super gorzej że jest kawałek drogi. Może udałoby się to zorganizować np. dzień czy 2 przed Łotwą to wtedy wszystkie jadące tam osoby myślę że byłyby chętne bo to prawie po drodze ;) a może i więcej osób pojedzie z moto na Łotwę ze względu na więcej "atrakcji" ;)

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

27

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

Wiec z tego co mi sie udało dowiedzieć to tak:
-bydgoszcz jest bez terenu (nie ma opcji dokupienia) w zależności od liczby zawodników ok 180 zł/h wiec ok 1440 zł za 8 godzin co mi sie wydaje bardzo przyjazną stawką. Pzyjedzie 14 osób i już jest taniej niż jak każdy by płacił indywidualnie jak np przed zawodami :)
-toruń 3500 netto za 8 godzin w sobote, za teren trzeba 300 dopłacić wiec mamy ok 4500 zł

Termin jaki mi sie udało ustawić wolny i dla jędrzeja i dla obydwóch torów to 28/29.08
Z toruniem trzeba sie dość szybko określić bo organizator musi wiedzieć czy przełożyć lige na niedziele czy może być w sobote.
Fajnie by było zorganizować jakąś liste żeby wiedzieć czy to wogole ma sens :) Pozdrawiam

Husqy SMR-R 450

28

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

Moim zdaniem w takim wypadku BDG, 3 razy taniej wychodzi, mi termin jak najbardziej pasuje, jestem obecny tam :)
Super, że tak działasz w temacie.

Albo ostRRRo albo wcale!

29

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

W Bydgoszczy taniej, w Toruniu z terenem. Jedna i druga opcja jest kusząca. W terenie moje umiejętności to zero wiec wolę Toruń, ale jak będzie Bydgoszcz to też zajebiście. Termin mi pasuje wiec tu czy tu, jestem :)

KTM 525 SM

30

Odp: Szkolenie SM dla początkujących - lista chętnych, dyskusja, termin itd

Ok, wiec liste proponuje podzielić na 3 części tylko bydgoszcz/tylko toruń/obydwa :) Ułatwi to organizacje a ja nie chce sie wpakować w rachunek na 4 tyś jak ma przyjechać 5 osób :)

Tylko Bydgoszcz:

Tylko Toruń:

Obydwa:
1.Kusloncu

Husqy SMR-R 450