1

Temat: Biała Podlaska i okolice

Z racji pojawienia się więcej SM w okolicy zakładam taki temat, może się kto ujawni bo wiem, że większość na forum nie jest. Jak się boi odezwać to chociaż zobaczy gdzie i o której planujemy latać i może dołączy.


Najbliższy termin to niedziela około godziny 10.00-11.00 na strzelnicy lotniczej. Wjazd od Wólki Plebańskiej co by uwagi na siebie nie zwracać. Planuje ustawienie krótkiego toru z opon i może uda się jaką hopkę zrobić aby z terenem było. Wstępnie cztery SM. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

2

Odp: Biała Podlaska i okolice

Siema.
Co do forum się nie zgadaliśmy, a tu patrz. Chyba nawet wszyscy jesteśmy zarejestrowani.
ps. telefon chyba mi padł od tego upału dzisiaj.
Do następnego.

----    Kupię     ----
Motorynkę ROMET.
  Z dokumentami.

3

Odp: Biała Podlaska i okolice

No to ładnie hehe Kacper też jest zarejestrowany. No, a upał to dał w ciry dzisiaj.
Padł tak całkiem na amen? Ja na powrocie przylałem sprzęta centralnie w miejscu gdzie krzty cienia nie było, po 15 min kopania myślałem, że zadzwonię do zakładu pogrzebowego co by przyjechali po mnie.
Jutro tak jak mówiłem, lecę do urzędu miasta i jak się uda to chce przyszły tydzień teren ogarnąć, co by poskakać trochę. Mam nadzieję, że niedzielka przyszła wypadnie całkiem nieźle. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

4

Odp: Biała Podlaska i okolice

I co tam urzednicy nasi powiedzieli  o tym planie ?

5

Odp: Biała Podlaska i okolice

Jak na razie jest ok, jutro jeszcze w jedno miejsce muszę pismo napisać i jak dobrze pójdzie będziemy tam legalnie śmigać. Na razie nie piszę co i jak aby nie zapeszyć. Jak dobrze pójdzie to do niedzieli z ciężkim sprzętem powinno się tam wkroczyć aby hopki zrobić i resztę trasy. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

6

Odp: Biała Podlaska i okolice

Trzymam kciuki i czekam na dalesze informacje z postepami ;]

7

Odp: Biała Podlaska i okolice

Pany , a może w niedzielkę skoczymy na tor MX w Hrudzie? byśmy może trochę poskakali sobie, oczywiście na kołach SM. Sporo osób latających MX może być na Jagodnicy (co nawet lepiej bo by nam nie przeszkadzali hehe) ale tam piasek jak na plaży, a Hrud twardy jak po viagrze. Musze w miarę wiedzieć wcześniej aby się z właścicielem (Harym) skontaktować. Od razu mówię, że można by od rana ganiać cały dzień, niedaleko sklep, a ja bym grilla zabrał i żonę za kierowce hehe
Druga sprawa 19.06 mam zamiar na tor do Radomia się wybrać, jest to piątek. Może kto chętny? Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

8

Odp: Biała Podlaska i okolice

Mi odpowiada a z tym 19 to pogadamy jeszcze ;]

9

Odp: Biała Podlaska i okolice

wyrzyk969 napisał/a:

Pany , a może w niedzielkę skoczymy na tor MX w Hrudzie? byśmy może trochę poskakali sobie, oczywiście na kołach SM. Sporo osób latających MX może być na Jagodnicy (co nawet lepiej bo by nam nie przeszkadzali hehe) ale tam piasek jak na plaży, a Hrud twardy jak po viagrze. Musze w miarę wiedzieć wcześniej aby się z właścicielem (Harym) skontaktować. Od razu mówię, że można by od rana ganiać cały dzień, niedaleko sklep, a ja bym grilla zabrał i żonę za kierowce hehe
Druga sprawa 19.06 mam zamiar na tor do Radomia się wybrać, jest to piątek. Może kto chętny? Pzdr.

Lepiej 13 na tor do Torunia wpadaj.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

10

Odp: Biała Podlaska i okolice

Ja się na wszystkie rundy czaiłem, miałem mieć terminy zaklepane i wyszło jak wyszło... że na razie to w niedzielkę mogę polatać... liczę, że 28 Biłgoraj już polecę i potem Koszalin, bo moto już w miarę ogarnięte. Niczego nie obiecuję bo jak z Bydgoszczą, już miałem jechać, zgłoszony do zawodów byłem, transport ogarnięty i jeb ze trzy dni przed okazało się, że dupa, tylko się napaliłem i rozczarowanie. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

11

Odp: Biała Podlaska i okolice

Dobrze byłoby sobie poskakać, oby to był fakt,  że tor nie jest specjalnie sypki.
Ja w niedzielę odpadam.  Będę w tyrze.

----    Kupię     ----
Motorynkę ROMET.
  Z dokumentami.

12

Odp: Biała Podlaska i okolice

Widzę,  że trochę was lata w Białej.  Szkoda,  że z toru na lotnisku nic nie wyszło,  a miał być całkiem spory.  Jakbyście latali piątek -sobota przy strzelnicy,  to wpadnę się zapoznać.  Pozdro.

Dr-z 400 E+SM

13

Odp: Biała Podlaska i okolice

O!
Mateusz, chyba już wiemy kogo widziałeś.
Na lotnisku może coś supermotowego zacznie się dziać,  narazie w trochę mniejszej skali niż było zakładane.
Narazie plany pożegnania się z SM na rzecz krossa odkładam w czasie. Szukam "dobrzeklejącego" laczka na tył 150/60/17- jakiejś używki albo leżaka w ok cenie.

----    Kupię     ----
Motorynkę ROMET.
  Z dokumentami.

14

Odp: Biała Podlaska i okolice

W sobote raczej nas nie zobaczysz na lotnisku a bynajmniej mnie. Moze w niedzielke sie spotkamy po Hrudzie ;D

15 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2015-06-12 10:52:39)

Odp: Biała Podlaska i okolice

Witam, no to już jasne kogo próbowałem gonić hehe ale autem to mnie zblokowali.
Coś na pewno w BP będzie się działo odnośnie toru bo w końcu dopnę swego hehe na razie problem jest taki, że wszyscy w urzędach są za tylko nikt nie wie czyj jest ten teren. Prawdopodobnie będę musiał pisemko do wojewody lubelskiego wysłać ale czekam na odpowiedź ze starostwa.
U mnie piątek i sobota w tym tygodniu odpada, także mi niedziela zostaje. Fajnie, że ekipa się powiększa. Pzdr.

EDIT: gadałem z Harym, nie ma problemu w niedzielkę polatać u niego. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology