106 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2015-05-30 02:25:16)

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Panowie nie jestem zwiazany z PZM ani innymi organizacjami ale postaram się trochę to wytłumaczyć. Obojętnie czy na tych zawodach organizatorem jest polski PZM czy czeski ACCR obowiązują ich przepisy FIM. Wg. Przepisów tor ma pojemność 32 zawodników. Te zawody są dodatkowym biegiem podczasz MŚ i ME i nie ma czasu na organizowanie treningów wolnych i kwalifikacji w dwóch grupach mieszczących się w tej liczbie po to żeby 32 zawodników zakwalifikowało się do wyścigu. Zamiast zgłaszać się na ostatnią minutę przed upływem pierwszego terminu wystarczyło zgłosic się w momencie podania wszystkich informacji. To co piszesz Trawer jest zwykłym polskim podejściem, dałem dupy to zwalę na innych a co tam. Cieszmy się, że wogóle coś takiego zostało zorganizowane. Np. W czechach nie bylo żadnych dodatkowych wyścigów podczas rundy MŚ. Może w przyszłym roku biorąc pod uwagę ilu się zgłosiło zawodników da się coś więcej zrobić. Pomysł na ten wyścig padł 3 tyg temu regulamin z tego co wiem był pisany na szybkości tak żeby zakceptował to Bprom. Jedynym błędem był brak informacji o limicie zgłoszeń.
Tyle w temacie z mojej strony. Mam nadzieję, że to zrozumiecie i nie będziecie wieszać psów na wszystkich dookoła.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

107

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Swoja droga, skoro 32 os juz sie zapisały,  a z moich znajomych wiecej sie nie zapisalo niz zapisalo, to pewnie drugie tyle chciało sie zapisac.
Skad u nas az tylu zawodnikow z licencjami...?

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

108 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2015-05-30 07:28:18)

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Sam wallraw zglosil 8 os 4 Łotyszy to już masz 12 os.
Zobacz ilu bylo zawodnikow w pp w tym roku w Bydgoszczy. Widac chlopaki napalone na jazde. W poniedzialek moge zadzwonic do klubu i moze dadza mi liste zgloszen.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

109

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Maniek, typowym polskim podejściem jest cwaniactwo i kombinatorstwo i jak tu najlepiej kogoś wydymać, i tak jest tu w tym przypadku, po jasną cholerę było pisane od początku że pierwszy termin zgłoszen upływa 1 czerwca a drugi w sobotę tuż przed zawodami, założe się że nikt nie czekał na ostatnią chwilę tylko mogły wyniknąć różne losowe zdarzenia i dzięki temu wielu szybkich zawodników nie pojedzie. Ja może załapałem się nie wiem będę dzwonił do klubu czy zdążył wysłać zgłoszenie przed nagłą decyzją jaśnie Panów z PZM którzy od początku nie grają fer, a wystarczyło tylko na samym początku napisać że liczy się kolejność zgłoszeń i jest ograniczona liczba i wszystko by było jasne. Maniek apropo mojej dupy to poprostu się odwal i nie cwaniakuj, przynajmniej ja jestem szczery co o tym wszystkim myślę

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

110 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2015-05-30 08:19:26)

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Ja też piszę co myślę. Pytanie kto cwaniakuje?? Ja wyraziłem swoją interpretację przepisów FIM oraz tego, że nie ma czasu na organizację większej ilości treningów.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

111 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2015-05-30 08:54:36)

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Jeszcze pytanie kto i po co miałby kogoś wydymac? Organizator robi runde ludzie sie zglaszaja i jada. Jest to chyba proste. Nikt nic na tym nie zyskuje. Patrzac twoim tokiem myslenia najlepiej byloby przyjąć 60 zawodników skasowanie ich za wpisowe po czym info ze nie jada bo nie ma miejsc. Organizator dba o bezpieczenstwo i dlatego jest tylko 32. Nie ma czasu na organizacje dodatkowych kwalifikacji. Fajnie ze udalo sie zrobic to co jest.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

112

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Ja pretensji do nikogo nie mam, ale nie spodziewalem sie, ze jeszcze przed koncem 1. terminu zgloszen nie bedzie miejsc. Niczyja wina.

113 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2015-05-30 10:49:53)

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Nie jest to OK ze był podany konkretny termin zgłoszeń a wyszło jak widzimy, natomiast ten puchar organizowany był w ostatniej chwili i przy uprzejmości międzynarodowej federacji, taka sytuacja mogła sie zdarzyć. Nikt nie powinien miec do nikogo pretensji bo to nie MP tylko impreza dodatkowa. Gdyby PZM był nie fair to przyjąłby 2x tyle zawodników, skasował 200zl i niczym sie nie przejmował. AW poda liste we wt/sr gdy minie termin wpłat.

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

114

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

trawer napisał/a:

Maniek, typowym polskim podejściem jest cwaniactwo i kombinatorstwo i jak tu najlepiej kogoś wydymać, i tak jest tu w tym przypadku, po jasną cholerę było pisane od początku że pierwszy termin zgłoszen upływa 1 czerwca a drugi w sobotę tuż przed zawodami, założe się że nikt nie czekał na ostatnią chwilę tylko mogły wyniknąć różne losowe zdarzenia i dzięki temu wielu szybkich zawodników nie pojedzie. Ja może załapałem się nie wiem będę dzwonił do klubu czy zdążył wysłać zgłoszenie przed nagłą decyzją jaśnie Panów z PZM którzy od początku nie grają fer, a wystarczyło tylko na samym początku napisać że liczy się kolejność zgłoszeń i jest ograniczona liczba i wszystko by było jasne. Maniek apropo mojej dupy to poprostu się odwal i nie cwaniakuj, przynajmniej ja jestem szczery co o tym wszystkim myślę

Trawer , jeżeli masz jakiś problem z działaczami PZM to będziesz miał okazje wyrazić swoją opinię na ich temat prosto w twarz, a nie wypisujesz na forum. Jacek Molik zrobił tą impreze DODATKOWO, poświęcając swój wolny czas, tworząc regulaminy, harmonogramy itp, żebyśmy my mogli pojeździć. Więc to co piszesz jest trochę słabe... I nie na miejscu.

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

115

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Z brakiem indormacji, ze decyduje kolejność zgłoszeń to duzy błąd.  Nawet bardzo duży.
Ale cala reszta jest bardzo na plus. Nie spodziewałem sie, ze bedzie mozna startowac na rundzie Mistrzostw Swiata.
Dla mnie jasnym jest ze nie da rady tego juz odkrecic bo nikt nie bedzie zmienial czasowek GP i ME aby dolozyc kwalifikacje biegu pokazowego.
Pewnie osoba odpowiedzialna za regulamin miala w pamieci supermoto z Poznania sprzed kilku lat gdzie w MP bylo nas 5.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

116

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

dokładnie nie ma co bić piany wszyscu którzy sie nie zalapali sa rozgoryczeni w tym ja no ale trudno się mówi. Jeśli tak jak Maniek mówi było że na szybko organizacja trwała to chwała za to że przynajmniej próbują nas tam wkręcić tak czy siak impreza bedzie pierwsza klasa i trzeba tam być z motocyklm czy bez a tydzień później  i tak pojeździmy w Toruniu :)

117 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2015-05-30 17:38:42)

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

danielmik napisał/a:

dokładnie nie ma co bić piany wszyscu którzy sie nie zalapali sa rozgoryczeni w tym ja no ale trudno się mówi. Jeśli tak jak Maniek mówi było że na szybko organizacja trwała to chwała za to że przynajmniej próbują nas tam wkręcić tak czy siak impreza bedzie pierwsza klasa i trzeba tam być z motocyklm czy bez a tydzień później  i tak pojeździmy w Toruniu :)

Dokladnie!!

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

118

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Ktoś chce się zabrać na niedzielę bez moto z Warszawy? 1-2 osoby w zależności czy mój brat się ogarnie...

Pozdrawiam,
Piotrek

119

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Olo#75 napisał/a:
Rage51 napisał/a:
dr Gonzo napisał/a:

1.Wiśnia
2.Bart
3.Fabio
4.Olo :]
5.Gibon
6.Crazy
7.เองต้องถูกญ ราะตัวชั้นมั ( SAMSON )
8.Franz
9.Pączek !!!
10- 14. Zielona Góra i Głogów
15.Żuralski Paweł
16. Daniel Mikołajczyk
17. Rychu
18. Jurgen
19. LAT 1
20. LAT 2
21. LAT 3
22. LAT 4
23. Michalski    - zgłoszone
24. Wilowski    - zgłoszone
Latvia Maladcy:):)
Zgarnie mnie ktoś z Ostródy w piątek? Ja bez moto?

# 545
TM  Racing 450
Kawasaki KX250F

120

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Dzwoniłem do AW, jeszcze nie ma wpłat od wszystkich zawodników a lista rezerwowych jest długa i jest tam kilku szybkich zawodników.. Szkoda ze przez weekend osoby ktore sie zadeklarowały a nie wpłaciły jeszcze pieniędzy nic sie nie odzywają bo sporo zawodników czeka w kolejce..

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88