61

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Bart03 napisał/a:

Mam nadzieję że ktoś pomyślał o limitach czasowych które trzeba uzyskać w kwali- %czasu najlepszego zawodnika w tym ''Pucharze Króla'' żeby nie było wstydu na cały świat...

paczek napisał/a:

Dokładnie, nie chcę , żeby to źle zabrzmiało, ale dobrze by było gdyby taki limit był i to dość rygorystyczny.

Dzięki za motywacje...


Dobrze zrozumiałem jest to impreza towarzyska ;-) ma na niej pojawić się także sam Hermunen, Mauno także fajnie będzie popatzrzeć na takiego rasowego zawodnika.

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

62

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Pączek ja rozumię Twoje ambicje, ale to jest nasz polski wyscig towarzyski przy okazji MŚ i ME o uścisk prezesa. Jakie bys nie robił ograniczenia czasowe to i tak nasza polska jazda w porównaniu choćby z ME jest w czarnej głębokiej d..pie i nawet światełka w tunelu jej nie widać, więc jeżeli uważacie że to jest kompromitacja to wogóle takiego wyscigu nie robić. Ja uważam że to jest super sprawa taki wyscig bo sobie pojeździmy i przy okazji zobaczymy jak to robia najlepsi i pokibicujemy oraz pomożemy naszym najlepszym zawodnikow w starcie w S2.

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

63

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

1.Wiśnia
2.Bart
3.Fabio
4.Olo :]
5.Gibon
6.Crazy
7.เองต้องถูกญ ราะตัวชั้นมั ( SAMSON )
8.Franz
9.Pączek !!!
10- 14. Zielona Góra i Głogów
15.Żuralski Paweł
16. Daniel Mikołajczyk
17. Rychu

64

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

1.Wiśnia
2.Bart
3.Fabio
4.Olo :]
5.Gibon
6.Crazy
7.เองต้องถูกญ ราะตัวชั้นมั ( SAMSON )
8.Franz
9.Pączek !!!
10- 14. Zielona Góra i Głogów
15.Żuralski Paweł
16. Daniel Mikołajczyk
17. Rychu
18. Jurgen

Zgarnie mnie ktoś z Ostródy w piątek? Ja bez moto?

65

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

ten Franz to chyba nie bardzo....

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

66

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Panowie zgloszenia wysylac mailem na adres sekretariat@aw.poznan.pl

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

67

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

dr Gonzo napisał/a:

1.Wiśnia
2.Bart
3.Fabio
4.Olo :]
5.Gibon
6.Crazy
7.เองต้องถูกญ ราะตัวชั้นมั ( SAMSON )
8.Franz
9.Pączek !!!
10- 14. Zielona Góra i Głogów
15.Żuralski Paweł
16. Daniel Mikołajczyk
17. Rychu
18. Jurgen
19. LAT 1
20. LAT 2
21. LAT 3
22. LAT 4
Zgarnie mnie ktoś z Ostródy w piątek? Ja bez moto?

68

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

samson napisał/a:

ten Franz to chyba nie bardzo....

no niestety nie bardzo, innym razem złoje Ci tyłek ...

Trawerini z ta czarna dupa u nas w kraju i przechujowym poziomem to już bez przesady, mamy fajny czempionat, sporo zawodników, poziom rośnie, zarówno sprzętowy jak i zawodniczy, wstydu nie ma moim zdaniem, jest oczywiście dużo braków ale wygląda to 100razy lepiej niż w takim WMMP, nawet runde MŚ mamy bo jakimś cudem Molik (chyba, nie wiem dokładnie kto) załatwił

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

69

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Franz jesteśmy jeszcze w czarnej dupie, nie łapiemy nawet czasów z ME i zobaczysz to w Poznaniu, bo bedzie widoczne porównanie, tylko teraz będzie kwestia jaką przewagę czasową nam zrobią, fakt poziom rośnie ale mamy mnóstwo pracy jeszcze do wykonania. A z załatwianiem tej imprezy to żaden cud :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

70

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Panowie po co te gadki gdzie jesteśmy a gdzie nas nie ma, wystartujemy i się okaże :) dla każdego nowa trasa, nowy teren , wiec szanse wyrównane nie będzie mistrzów jednego toru :) a w wyścigu dodatkowym niech jedzie jak najwięcej osób najlepiej 32 :)  ma to być widowisko , już się zgłosiło 4 Łotyszy więc poziom napewno będzie fajny:) takie jest moje zdanie

71

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

wydaje mi się, że jest jedna znacząca różnica - pewnie 80% stawki MŚ i ME żyje i utrzymuje się z wyścigów. Jest ktoś taki w Polsce ? :-)

Różnica w $$$$$ i w czasie spędzonym na treningach... Do tego np tacy Włosi mają minimum 3 miesiące więcej czasu na trening na torach (nie mówię tutaj o sekcji off) z uwagi na klimat i pogodę.

Myślę, że jakby czołówka MP miała możliwość takiego samego podejścia, to szybko zrównałaby się do czasów ME - może nie topowych, ale na pewno gdzieś by się uplasowała :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

72

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

levis napisał/a:

wydaje mi się, że jest jedna znacząca różnica - pewnie 80% stawki MŚ i ME żyje i utrzymuje się z wyścigów. Jest ktoś taki w Polsce ? :-)

Różnica w $$$$$ i w czasie spędzonym na treningach... Do tego np tacy Włosi mają minimum 3 miesiące więcej czasu na trening na torach (nie mówię tutaj o sekcji off) z uwagi na klimat i pogodę.

Myślę, że jakby czołówka MP miała możliwość takiego samego podejścia, to szybko zrównałaby się do czasów ME - może nie topowych, ale na pewno gdzieś by się uplasowała :-)

No polska jest beznadziejna... chyba w ogóle nie warto na Supermoto jeździć. Wszystko to jakieś takie do dupy

73

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Główną różnicą jest to, że na zachodzie zdobywa się mistrza świata w wieku w którym w pl większość wybiera się pierwszy raz na tor:)

74

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

levis napisał/a:

wydaje mi się, że jest jedna znacząca różnica - pewnie 80% stawki MŚ i ME żyje i utrzymuje się z wyścigów. Jest ktoś taki w Polsce ? :-)

Różnica w $$$$$ i w czasie spędzonym na treningach... Do tego np tacy Włosi mają minimum 3 miesiące więcej czasu na trening na torach (nie mówię tutaj o sekcji off) z uwagi na klimat i pogodę.

Myślę, że jakby czołówka MP miała możliwość takiego samego podejścia, to szybko zrównałaby się do czasów ME - może nie topowych, ale na pewno gdzieś by się uplasowała :-)


A nie wydaje się Tobie że to działa w drugą stronę? Z wyścigów utrzymują się ci którzy niemiłosiernie zapierdalają i ktoś chce dać im swoje bejmy za to zapierdalanie. Inna sprawa że SM to nie MotoGp i tak lekko nie mają nawet w czołówce MŚ. Żeby mieć wsparcie finansowe trzeba mieć wyniki, a do tego trzeba jeździć "od małego". Czołówka MP to dorośli ludzie i (bez urazy dla nikogo) "bogaci amatorzy" którzy wkładają w wyścigi swoje oszczędności z niewielkim wsparciem sponsorów, ale nie wydaje mi się żeby ktokolwiek zainwestował wielką kasę w 30-40 letniego "dobrze rokującego młodzieńca". Do tego potrzebna jest zmiana mentalności i przede wszystkim pokoleniowa. Dzieci dzisiejszej czołówki MP i PP mają szansę tej zmiany dokonać i pierwsze jaskółki już się pojawiają. A system i potencjał kraju to już inny problem, bo to się zmienia na lepsze.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

75

Odp: Wyścig towarzyski podczas Mistrzostw Świata i Europy w Poznaniu

Nie wiem, dla mnie to nasi zapier..., jak na warunki takie jakie mamy :-) chciałbym kiedyś tak jeździć :] koniec OFF TOP.

ja mimo dużych chęci niestety nie pojadę, ale trzymam kciuki za naszych w ME i powodzenia w wyścigu towarzyskim, dla wszystkich startujących :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450