1

Temat: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Jakiś czas temu dostałem propozycję od Laurisa, zbudowania strony w której były by wszystkie informacje odnośnie wschodniego bałtyckiego supermoto w jednym miejscu. Zgodziłem się i zrobiliśmy coś takiego: [url]http://www.supermotoeast.com/poland/[/url]
Myślę że to świetny pomysł, na jednej stronie będą wszystkie informacje o wyścigach (co, kiedy, gdzie, jak) regulaminy, zdjęcia, filmy, wyniki, mapy torów. Zrobiona jest także giełda czyli będziemy mogli łatwo handlować z innymi zawodnikami zza granicy, często Nasze dobre konie długo stoją w polsce bo nikt nie chce ich kupić, może teraz będzie łatwiej :)

Proszę pisać sugestie co zmienić, co dodać itd. To na razie w zasadzie szkielet, mało informacji, ale ciągle coś zmieniamy i wrzucamy :)


Osobiście wydaje mi się że strona powinna być prowadzona w 2 językach, czyli ojczystym i angielskim. Bo jeśli ktoś chce przyjechać do Polski i nie zna polskiego to niczego się nie dowie, natomiast jeśli będzie możliwość przełączenia na angielskim to będzie miało to sens. Napiszcie co o tym sądzicie.

2

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

super sprawa
angielski mi się rzucił jako pierwszy kiedy kliknął kalendarz i zobaczyłem polskie nazwy miejscowości z polskimi znakami

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Jak wchodzisz na Rosję, ja rosyjskiego nie znam to tam zupełnie nic nie rozumiem, gdyby w każdym kraju był ojczysty plus angielski byłoby idealnie prawda ? Bo tak będzie ciężko znaleźć informacje w innym kraju nie znając języka, a angielski prawie każdy kuma :)

4

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Rychu napisał/a:

Jak wchodzisz na Rosję, ja rosyjskiego nie znam to tam zupełnie nic nie rozumiem, gdyby w każdym kraju był ojczysty plus angielski byłoby idealnie prawda ? Bo tak będzie ciężko znaleźć informacje w innym kraju nie znając języka, a angielski prawie każdy kuma :)

Tak jest Panie Generale, fajny pomysł i realizacja

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

5

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Właśnie gadałem z Laurisem odnośnie języka angielskiego no i to musi być :)) Ja angielski znam średnio, w sumie wszystko rozumiem, ale nie bardzo gadam, ledwo z Laurisem się dogaduję :P więc przydała by mi się osoba która by tłumaczyła teksty do polskiego działu. Byłbym niezmiernie wdzięczny :)

6 Ostatnio edytowany przez gierwi (2014-12-03 00:19:52)

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Masz bodziec do nauki języka!

Fajna stronka. Powodzenia!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Idealna strona !! Czegoś takiego brakowało, jeżeli chodzi o język było by fajnie, żeby można było przełączyć na język angielski, teraz jak wchodzę na pozostałe kraje to nie rozumiem zupełnie nic, jeżeli chodzi o tłumaczenie języka polskiego na angielski to z chęcią pomogę

8

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Już z Laurisem obgadaliśmy temat i będzie po angielsku też cały portal.
Dzięki Kabat będę się zgłaszał z tekstami do tłumaczenia :)
Przy okazji ja zrobię coś fajnego dla siebie - podszkolę się w języku angielskim :)

9

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

dobra opcja, szczególnie giełda, powodzenia!

https://www.bikepics.com/members/81

10

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Ja bym wywalił chat i założył jakąś grupę dyskusyjną czy forum. Poza tym, tak trzymać, świetny pomysł.

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

11

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

pomysł ok ale pod warunkiem że będzie można to odczytać po polsku

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

12

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

trawer napisał/a:

pomysł ok ale pod warunkiem że będzie można to odczytać po polsku


Ale chcesz wejść np. na Litwę i żeby było po polsku ? Jeśli tak to będzie ciężko ogarnąć taki temat. Każdy kraj zrobi swój dział w swoim języku plus dodatkowo będzie guzik na język najbardziej uniwersalny czyli angielski.


subek napisał/a:

Ja bym wywalił chat i założył jakąś grupę dyskusyjną czy forum. Poza tym, tak trzymać, świetny pomysł.

Z ogólnym forum pomyślimy i będzie trzeba je zrobić też w języku angielskim.

13

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Strona jezeli chodzi o pierwsze wrazenie :KAPITALNA.
Jezeli temat wspołpracy sie rozwinie to proponowałbym na koniec sezonu zrobic w ktoryms kraju cos na zasadzie sm of nations ale skupiajace tylko te 6 krajow. Impreza miała by charakrer pokazowy, ale dobrze wszyscy wiemy ze nikt by nie odpuscił.
Bo  co innego mistrzostwa kraju a co innego np. Puchar 6 ciu narodów.
to była by ogromna promocja dla tej dyscypliny.

koszt wyjajmu toru nie jest wcale taki duzy, a gdyby jeszcze znaleźć sponsora tytularnego....

uwazam ze warto pomyslec i juz trzeba remat ruszac. Kto startuje proste pierwsz trojka mp i pp bo uwazam ze w dwoch kategoriach moglby sie odbywac wyscig.

Co myslicie ?

# 545
TM  Racing 450
Kawasaki KX250F

14

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Arrecki napisał/a:

Strona jezeli chodzi o pierwsze wrazenie :KAPITALNA.
Jezeli temat wspołpracy sie rozwinie to proponowałbym na koniec sezonu zrobic w ktoryms kraju cos na zasadzie sm of nations ale skupiajace tylko te 6 krajow. Impreza miała by charakrer pokazowy, ale dobrze wszyscy wiemy ze nikt by nie odpuscił.
Bo  co innego mistrzostwa kraju a co innego np. Puchar 6 ciu narodów.
to była by ogromna promocja dla tej dyscypliny.

koszt wyjajmu toru nie jest wcale taki duzy, a gdyby jeszcze znaleźć sponsora tytularnego....

uwazam ze warto pomyslec i juz trzeba remat ruszac. Kto startuje proste pierwsz trojka mp i pp bo uwazam ze w dwoch kategoriach moglby sie odbywac wyscig.

Co myslicie ?

+ 1 piekna by to była inicjatywa ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

15

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Arek, świetny pomysł. Rzucę to na ruszt i pogadam z Laurisem zobaczymy czy inne kraje też by w to weszły!