1

Temat: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Wczoraj byłem na spotkaniu z kumplami którzy organizują rally sprint...zapadła propozycja zoorganizowania zawodów supermoto 2 wyścigów na każdej rundzie..Kto był w Biłgoraju na zawodach wie że organizacyjnie zawsze jest sprawnie i spokojnie można 2 dyscypliny połączyć....Czekam na propozycje czy warto ilu ewentualnych chętnych...Samochodów spodziewają sie min 10 obowiązkowa klatka w każdym aucie...co do supermoto 1 klasa 2 wyścigi ewentualny podział po wyścigu na pro i amator....czekam na odpowiedzi ewentualnie na facebook CIETYSZUBI

2

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Jestem za, tylko koniecznie musi być teren. Myślę że jeśli ustalimy daty wyścigów dużo wcześniej niż tydzień przed zawodami to pozwoli na sporą frekwencję. Fajnie jakby nie pokrywały się daty z wyścigami PP i MP. Kalendarza jeszcze nie mamy. Szubi, na mnie zawsze możesz liczyć. Postaram się też załatwić kilku zawodników.
Fajnie jakby  były normalne kwalifikacje jak na prawdziwych zawodach. Potem dwa wyścigi, każdy punktowany. Ewentualnie możemy potem podsumować 5 rund i na ostatniej wyłonić zwycięzcę całego cyklu :)

3

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

pomysł fajny - nawet jakby nie było terenu to będzie jakaś odskocznia od PP i MP.

Jakieś orientacyjne koszty i wymagania ?

Pozdro

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Pomysł niezły, jestem za :) Byle nie pokrywało się terminowo z MP i PP.

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

5

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Super że już jest jakieś zainteresowanie...Pomysł jest taki jak właśnie napisał Rychu...będą kwalifikacje kalendarz będzie w okolicach wiosny i na koniec wyłonimy 3 miejsca w ogólnej klasyfikacji....Tor jest bardzo łatwo modyfikować i zawsze odrobina terenu myślę że będzie.....Co do kosztów to negocjuję chcą 200zł ale mam nadzieję wytargować na finał100-120zł za jedną rundę ....oczywiście nagradzani będą zawodnicy za miejsca 1,2,3.Co do wymagan nie ma zbyt wiele mogą startować zawodowcy i amatorzy ewentualnie podzielimy po wyścigu na klasy...Jest szansa na normalne kwalifikacje z kostkami....Zapraszam

6 Ostatnio edytowany przez szubi41 (2014-11-24 08:30:53)

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Rychu promuj Nas to moze uda się zrobić fajną imprezę

7

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Ja chętnie przyjadę.

8

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Ja  też bym chętnie wziął w takim czymś udział.

TERROR KITTY CREW

Nienawiść do skuterów tak zostałem wychowany.

9

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Fajnie że jest już paru chętnych ...będę informował na bierząco...kalendarz mam nadzieję że będzie już w grudniu

10

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Jeśli nie będą wymagane jakieś zezwolenia/badania/itp to też pewnie bym wpadł na taką imprezę. Przekażę info w grupie.

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

11

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

200km to jak rzut beretem, to i ja się pojawię. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

12

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Można już coś powiedziec o wymaganiach? W sensie że regulamin jakiś  tak jak w MP i PP, zadrutowany motor, woda etc?

TERROR KITTY CREW

Nienawiść do skuterów tak zostałem wychowany.

13

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Regulamin jest w trakcie tworzenia ale podstawą jest stroj z ochraniaczami, motocykl wolny od wyciekow, kask, ,rekawice , , wiadomo że fajnie jak każdy dysponuje ochraniaczem szyi ale to juz indywidualna sprawa każdego zawodnika.

14

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Drutowanie? Klamki z kuli itp? Będą wymagane?

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

15

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

W tym roku mi się nie udało wystartować, ale w następnym w takiej imprezię chętnie bym wziął udział. Zapowiada się ciekawie.