16

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Drutowanie raczej nie będzie wymagane, ale dla świętego spokoju lepiej to zrobić. Dłużej schodzi zebrać olej z toru niż zadrutować moto :)
Wbijajcie naprawdę nie pożałujecie, Biłgoraj to zawsze super organizacja i dobre wyścigi.

17

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Chętnie wpadniemy całym teamem. Im mniej bedzie terenu tym chętniej wpadniemy :-) Po imprezie IC wiemy ze łączone imprezy to prawdziwa szansa dla SM, zawsze widzowie chętniej wpadną jak bedzie dużo motorsportu do oglądania, jesli chodzi o teren to wystarczy jakaś dziura i hopa lub jesli sie nic nie da zrobić to nasypać piachu na zakręcie, polać olejem i tez bedzie widowiskowo :-)

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

18

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

manio napisał/a:

Chętnie wpadniemy całym teamem. Im mniej bedzie terenu tym chętniej wpadniemy :-) Po imprezie IC wiemy ze łączone imprezy to prawdziwa szansa dla SM, zawsze widzowie chętniej wpadną jak bedzie dużo motorsportu do oglądania, jesli chodzi o teren to wystarczy jakaś dziura i hopa lub jesli sie nic nie da zrobić to nasypać piachu na zakręcie, polać olejem i tez bedzie widowiskowo :-)

Jak jedziemy po rally sprincie to pewnie piach i olej będzie na każdym zakręcie :)

19

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Tarnow
przyjedziemy !

# 545
TM  Racing 450
Kawasaki KX250F

20

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Lublin nam umarł to powinno być gęściej w Biłgoraju.....

21

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Panowie i Panie znam termin pierwszych zawodów...19 kwiecien (niedziela)W niedługim czasie będę znał termin następnych 4 rund.Bardzo proszę o potwierdzenie osób które będą na 99%.....Koszt to 100zł Wszyscy startujemy razem ale po wyścigu dzielimy zawodników na dwie grupy...zawodnicy z licencją i amatorzy nie mamy podziału pojemnościowego ...Co do trasy 3/4 asfalt 1/4 teren ..Po czasówka ustalone będzie miejsce startu.Trasa będzie gotowa po południu w sobotę więc dzień wcześniej będzie można potrenować....tel 607262830

22

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

ja na 99%, ale tylko jak będę mógł się z kimś zabrać lub ktoś pojedzie ze mną (przyczepka na 2 moto).

500km  w obie strony z Warszawy, to 150 zeta za wahę czyli 75 pln na moto - w przypadku mojego samochodu z przyczepką.

Jak ktoś jest chętny, to dajcie znać ;-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

23

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Super reklamujcie imprezę bo nie mam dalekiego zasięgu.....Ci co byli w Biłgoraju myślę że są zadowolenii...

24

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Na ZGM już poszło info, mamy kilka SM :)

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

25

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Ja oczywiście będę, świetna rozgrzewka przed Pucharem Polski polecam innym, super atmosfera i dużo kibiców na trybunach. Do zobaczenia na torze!

26

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Bardzo chętnie spróbuję! :)

TERROR KITTY CREW

Nienawiść do skuterów tak zostałem wychowany.

27

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Andrzej bierz chłopaków z Terror Komar Krew :D

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

28

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Signe napisał/a:

Andrzej bierz chłopaków z Terror Komar Krew :D

Dla nich za daleko od domu, jeżdżą tylko wokół kilku sąsiednich drzew na swojej wiosce %-)

29

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Super sprawa z tym Biłgorajem. Postaram się przybyć choć kwiecień będzie akurat mocno zajętym miesiącem dla mnie ale moto trzeba będzie potestować po zimowym serwisie więc była by świetna okazja ;)

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

30

Odp: Zawody supermoto 5 rund w Biłgoraju

Signe, przecież oni tylko po lesie jeżdżą. Znaczy 14 latek dziecko fejsbuka, bo mirek i max to różnie czasem '_'

Terror Kitty Crew
500->650->600->1000->625->450->125->1200