1,126 Ostatnio edytowany przez AFI (2017-04-01 17:46:50)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Panowie jakiś alternatywny tłumik do ktma coś pokroju Procircuit lub akrapovic ? tak do 300zł ?
tego typu http://pi.roostin.com/images/items/large/PRC/PRC000M/X001-Y012.jpg

GSX-R 750 1999
KTM 520 EXC 2001
KTM 525 EXC 2007

1,127

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Zajebista relacja cena jakość.

http://i.imgur.com/nk6Jout.jpg

XTX 660 <3

1,128

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Pytanie jeszcze jedno czy oslona silnika z ktm 450 sxf 2007 bedzie pasować do ktm 525 exc 2007 rfs

GSX-R 750 1999
KTM 520 EXC 2001
KTM 525 EXC 2007

1,129

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

raczej pasować nie będzie sxf w 2007 roku leciały już z nowymi silnikami

1,130

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Siema - pewnie było, ale nie mogę znaleźć... Macie namiary na KTM Polska? Komu mogę złożyć reklamację na serwis, jaki przeprowadzono na moim motocyklu w ASO Długołęka? ;)

1,131

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Co Ci zjebali?
Pytanie ode mnie - do 525 2005 wejdzie na tył fela 5.5 cala na standardową piastę? Jakby co, to mam dystans do tylnej zębatki, tylko czy opony 165-170 nie będą w ogóle za szerokie?

EXC 525 in progress

1,132

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Dziku napisał/a:

Co Ci zjebali?
Pytanie ode mnie - do 525 2005 wejdzie na tył fela 5.5 cala na standardową piastę? Jakby co, to mam dystans do tylnej zębatki, tylko czy opony 165-170 nie będą w ogóle za szerokie?

Ja mam felgę 5 cali i oponę 160. Luz między oponą, a łańcuchem jest minimalny - wydaje mi się, że 165-170 będzie już za szeroka.

1,133

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Ok, ale mi chodzi, czy opona nie będzie klepała o wahacz w miejscu, gdzie się on zwęża idąc ku przodowi motocykla, o łańcuch się nie martwię, bo jak wspomniałem wyżej mam dystans do zębatki.

EXC 525 in progress

1,134

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Dziku napisał/a:

Co Ci zjebali?

Oddałem dziobala do serwisu zawieszenia + przegląd 40 000 km. Odebrałem i kilka dni później podczas deszczu maszyna mi zdechła, kontrolka FI migała jak choinka kilkunastoma błędami, które nie powinny mieć ze sobą związku (czyli elektryka, poszło zwarcie od wody). Zawiozłem moto do nich i powiedzieli, że zczytali błędy z komputera i jest ich zbyt dużo, żeby coś stwierdzić, żebym przyjechał jak to się powtórzy. Oczywiście się powtórzyło, więc przyjechałem znowu i powiedziałem, że to na bank problem z elektryką, więc niech rozbierają i sprawdzą co zjebali. Już na wstępie dostałem info, że to nie podlega pod naprawę gwarancyjną, bo "my elektryki w ogóle nie ruszaliśmy" (ch*j z tym, że moto musiało zostać rozebrane prawie całe, żeby wykonać te czynności serwisowe, które dostałem na fakturze i o które prosiłem - nie wytłumaczysz). Mechanik faktycznie stwierdził wadę w elektryce i naprawił usterkę, a teraz chcą ode mnie siano za naprawę czegoś, co sami zjebali (moto nigdy wcześniej nie miało takich objawów, a latało w deszczu nie raz). Za pierwszym razem, kiedy moto zdechło w deszczu na szczęście byłem blisko domu, więc osuszyłem sprzęta przy kominku (:D) i pojechałem do nich na drugi dzień na moto. Za drugim razem byłem 20 km od domu i musiałem zapłacić za transport i wziąć wolne w robocie, więc generalnie chujoza. Nie życzą sobie dużo za naprawę tej elektryki, ale nie chodzi o siano, tylko o robienie ze mnie jakiegoś idioty i podejście do klienta. Wczoraj się dowiedziałem, że KTM nie ma centrali w Polsce i muszę pisać do Bratysławy (centrala na Europę Środkową), więc tak zrobię.

1,135

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

To aso czy pan Czesio?

Pozdrawiam,
Piotrek

1,136

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

ASO KTM Długołęka Dolny Śląsk. Słyszałem o nich już wcześniej niezbyt pozytywne opinie, ale pomyślałem, że kto lepiej zna się na 690, jeżeli nie oni... :)

1,137 Ostatnio edytowany przez AFI (2017-04-05 17:15:23)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

mateusz_371 napisał/a:
Dziku napisał/a:

Co Ci zjebali?
Pytanie ode mnie - do 525 2005 wejdzie na tył fela 5.5 cala na standardową piastę? Jakby co, to mam dystans do tylnej zębatki, tylko czy opony 165-170 nie będą w ogóle za szerokie?

Ja mam felgę 5 cali i oponę 160. Luz między oponą, a łańcuchem jest minimalny - wydaje mi się, że 165-170 będzie już za szeroka.


Ja mam oponę 150/70/17 i pomiedzy wahaczem gdzie sie zweza mam po niecale 5mm luzu z kazdej strony.

GSX-R 750 1999
KTM 520 EXC 2001
KTM 525 EXC 2007

1,138

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

W sumie nie wiem gdzie zadać to pytanie więc pozwoliłem sobie tutaj. Czy to możliwe, żeby dziobaku po odłączeniu aku/długotrwałym stanie rozładowania aku zresetowało stan licznika na zegarach ? Proszę o opinię.

S51 - DT80 - CBR600f3 - 900rr SC33 x3 - xtx660 - 954 RR - KMX125 - KTM SM 690 - KTM SM 990

1,139

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

gabrys99 napisał/a:

W sumie nie wiem gdzie zadać to pytanie więc pozwoliłem sobie tutaj. Czy to możliwe, żeby dziobaku po odłączeniu aku/długotrwałym stanie rozładowania aku zresetowało stan licznika na zegarach ? Proszę o opinię.

Wydaje mi się, że tak. Z tego co wiem przebieg zapisywany jest chyba na Pamięci ROM , więc mogłeś np zewrzeć odwrotnie + z - i pamięć się skasowała. Niby pam ROM, pamięta dane nawet bez zasilania, ale ja sam miałem przypadek w husce, że po dlugim odlaczeniu aku sie skasował przebieg. Sam nw jak to jest w rzeczywistosci, trzeba by było dobrego elektronika spytać

SM! <3

1,140

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Silnik rfs ktm 525 2007
Do czego jest ta śruba z tylu silnika, sruba jest wkrecina w karter z tylu silnika po lewej stronie. ?

GSX-R 750 1999
KTM 520 EXC 2001
KTM 525 EXC 2007