1,096

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

^^o kurw.a ambitny plan, zważywszy na to ze nie tak dawno pytałeś o jakies prozaiczne sprawy ale Holandia sprzyja człowiekowi do otwarcia umysłu, wiec zakładaj nowy temat o tym swapie i ja tam trzymam kciuki za powodzenie całej akcji:)) Pozdro

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

1,097

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Tzn.tak sobie wstepnie wymyslilem ale czy to bede robil to nie wiem.Wczoraj jak go odbieralem to wydawal mi sie niewiele wiekszy od mojego rfs i taka mysl przyszla mi do glowy. Zdaje sobie z tego sprawe,ze mam znikoma wiedze zeby to ogarnac,ale pomierzyc czy ewentualnie by wszedl zawsze mozna.Narazie probuje sie dowiedziec co dokladnie potrzebuje zeby go uruchomic.pozdr

1,098

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Mój 690 SMC chodził bez problemu bez zegarów kiedy jeździłem na tor. Z resztą 690 Enduro fabrycznie wychodzi z licznikiem a'la 525 czy 530, więc zegarów raczej nie potrzebujesz.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,099

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

gierwi napisał/a:

Mój 690 SMC chodził bez problemu bez zegarów kiedy jeździłem na tor. Z resztą 690 Enduro fabrycznie wychodzi z licznikiem a'la 525 czy 530, więc zegarów raczej nie potrzebujesz.

Dzieki bardzo za podpowiedz.

1,100

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Jak bys zwymiarował mocowania i rozstawy śrub takiego pieca to byłbym niezmiernie wdzięczny, a nóż widelec kiedyś sie przydać;))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

1,101

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Nie dasz rady go włożyć w tamę od RFS

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,102

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

hacker33 napisał/a:

Nie dasz rady go włożyć w tamę od RFS

Za duży wielkościowo czy ze inne konstrukcje ram i samych mocowań silnika?

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

1,103

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Dzinkss napisał/a:

Jak bys zwymiarował mocowania i rozstawy śrub takiego pieca to byłbym niezmiernie wdzięczny, a nóż widelec kiedyś sie przydać;))

W przyszly weekend mam zamiar pomierzyc co tam dam rade to wrzuce.

hacker33 napisał/a:

Nie dasz rady go włożyć w tamę od RFS

wlasnie wczoraj wieczorem bylem na chwile w garazu popatrzec co tam w ogole kupilem to faktycznie jak tak patrze na niego i na rfs(co prawda w ramie) to juz ta 690 taka mala sie nie wydaje. Jest masywniejsza,wyzsza chyba troche i ma w ujowym miejscu wydech. Ktos tutaj z forum wkladal to do ramy od lc4 620,powiodlo sie to?

1,104

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Uważam, że silnik jest wyższy od RFS gdzie RFS wchodzi na styk do ramy.
W innym miejscu też chyba przypada mocowanie silnika do ośki wahacza.

Gaźnik w RFS wychodzi prawie poziomo.
W 690 wtrysk idzie pod katem z 45% do góry.

Znalazłem właśnie temat gdzie ktoś już to przerabiał:

[url]http://supermotojunkie.com/showthread.php?172090-KTM-450-SMR-10-with-a-690-engine-inside[/url]

http://img4.hostingpics.net/pics/159270161.jpg

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,105

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Grubo to wyglada,jak widze ile przerobek trzeba ogarnac,to nawet nie ma sensu sie za to zabierac w moim przypadku. Znacie moze jakies latwiejsze projekty,bardziej p&p? I co konkretnie potrzeba zeby to uruchomic,stacyjke plus ecu czy sama stacyjke skoro jakies ecu jest? Tak sobie mysle ze skoro ktos kupil sama stacyjke a ecu nie to moze nie jest potrzebne. Stacyjki z kluczami plus karta z codem kosztuja ok 100€ ale jak mam jeszcze jakis komputerow szukac razem ze stacyja,to juz troche wyjdzie sianka i ciezko znalesc pewnie.

1,106

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Witam.Jestem świeżym posiadaczem smc 660 2005.r od 1mies mam pytanie odnośnie wydechu a mianowicie chodzi mi o kolanko czy pasuje może ono od modelu ktm lc4 640 rok 2004 czy jakoś ono się różni ? i tak samo czy by lampa podeszłą.Ogólnie moje sm ma jakiś problem z odpalaniem raz ładnie odpali a raz muszę sie nakopać aby go uruchomić pochodzić obroty trzyma a gdy już go zgaszę już zaczyna się problem,co może go boleć ?

1,107

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

czołem Panie i Panowie. Szybkie pytanie i mam nadzieję szybka odpowiedź:

bajer czy must have:

[url]http://www.rally-raidproducts.co.uk/ktm-690-enduro-smc-manual-cam-chain-tensioner[/url]

?

KTM SMR 690 2008 + Leo Vince + K&N + mapa Akrapa

1,108

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Oryginalne napinacze hydrauliczne lubią padać, więc warto się zastanowić.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,109

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Witam!!! KTM 690 SMr ile oleju do jednej lagi sie leje lub jak ustawić poprawnie poziom oleju w ladze przy wymianie uszczelniaczy?

1,110

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

tam jest zawias WP? pewnie tak, więc tam się tak ustawia poziom
[url]https://www.youtube.com/watch?v=glG3gUjxjEU[/url]

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM