1 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2014-08-04 21:45:27)

Temat: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Chyba wszyscy już sobie zdają sprawę, że jest to pierwszy i ostatni sezon klasy amator. W przyszłym roku, będzie trzeba walić od razu do pucharu.

Zostały dwie rundy. "łatwy" teren w Bydgoszcz i dużo trudniejszy w Toruniu.

Bydgoszcz to runda z najprostszym terenem. Jeżeli chodzi o asfaltowy odcinek to chyba jest "najszybszy".

Dobrze by było, żeby choć raz były z 3 linie na starcie :D

Zakładam, że będzie

Chaw
kuslkoncu
Krystian
Mały
Krupcio

Figiel? - przeprosisz się z DR-Z do tego czasu?

Kolega kusloncu ? Husqa odnalazła już głowicę? Czy ma już kolejną wymówkę?

divus?

ziela? Czy znów ktoś Ci schowa klucze do garażu? ;P

Ktoś z treningów na Bemowie ? Może ktoś się zmobilizuje? Jak coś to znajdzie się miejsce na moto.

Doszły plotki, że może będzie startowała jakaś młoda dama :)

Pozdrawiam,
Piotrek

2

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Mogę tylko potwierdzić swoje przybycie :) DR'a jak na razie jeździ, olej ten sam od początku sezonu jak to na DR'ę przystało - do końca sezonu polata (mam nadzieje że spawana głowica się nie rozleci) :P

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

3

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Szkoda że tak podeszliście do tematu! Było dużo zachodu żeby namówić działaczy do stworzenia tej klasy!! Jak to bywa w naszym jebanym kraju wyszło po POLSKU taka już mentalność Polaków! Wieli zryw dużo szumu a finalnie DUPA

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

4 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2014-08-04 12:03:29)

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Rozumiem, że nie piszesz o tych co startują.
Inni koledzy co mieli być, a ich nie było mogą tylko żałować bo zabawa przednia.

Pozdrawiam,
Piotrek

5

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

mallly200sx napisał/a:

Rozumiem, że nie piszesz o tych co startują.
Inni koledzy co mieli być, a ich nie było mogą tylko żałować bo zabawa przednia.

Dokładnie ! ale te osoby, które podeszły poważnie można policzyć na palcach jednej ręki a deklarowało się ok 30 osób.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

6 Ostatnio edytowany przez krupcio (2014-08-04 15:30:45)

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Ja bede teraz w Bydgoszczy w piatek, i zawody tez zalicze napewno :)  Chcialbym do zawodow dorwac jakies oponki dobre ale jak nie to polece na tych moich. 

Juz  w piatek zapas piwka kolega musi zabrac  bo jedzie ze mna

7

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Ja mam zwykłe opony, żebym miał na co winę zwalać :D

Pozdrawiam,
Piotrek

8

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Jest tam gdzie kimać w pobliżu toru? Nie mam na mysli namiotu

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

9

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Jest hotel 100m od toru

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

10

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Panowie - ja też chętnie bym polatał w klasie amator, ale prawda jest taka, że po prostu czas zabija i naprawdę nie ma kiedy :-(

Jakbym wygospodarował 2 weekendy na zawody w ciągu roku to już byłoby dobrze, a i tak pewnie byłyby ciche dni w domu...

Mam nadzieję, że klasa nie zniknie i będę miał szansę jeszcze z wami polatać :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

11

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Masz szanse! Dwa weekendy zostały do końca klasy. Szykuj się na koniec sierpnia.

Pozdrawiam,
Piotrek

12

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

levis napisał/a:

Panowie - ja też chętnie bym polatał w klasie amator, ale prawda jest taka, że po prostu czas zabija i naprawdę nie ma kiedy :-(

Gówno prawda jak się chce to wszystko można, a każda wymówka jest zła żeby nie polatać

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

13

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

No w pierwszym starcie jest sporo przeszkód, to wie chyba każdy, lekarze, niedomówienia w pzm, przygotowanie sprzetu ale moim zdaniem warto, najlepsza wersja weekendu na moto :) Już sie nie moge doczekać piątku a tym bardziej 30 sierpnia.
Jeśli huska nie odmówi posłuszeństwa to napewno pojade, póki co walcze z luzami zaworowymi, słabym ładowaniem i pęknietym króćcem ssącym. Ale zrobie co w mojej mocy żeby pojechać :) Zachęcam wszystkich, zawsze na torze czułem sie najwolniejszy na świecie, a okazuje sie że są ludzie z którymi moge rywalizować. Niestety maniek dobrze pisze, klasa zostanie zamknięta bo na pierwszej bydgoszczy wogole nie wyszła a w koszalinie byliśmy w 3. Gdyby uzbierać z 10 osób to moze by sie utrzymała ale mamy dużo mistrzów internetów niestety i mało kto chce ruszyć dupe i pośmigać zamiast tylko hejtować na forum.

Husqy SMR-R 450

14

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

W Toruniu bylo nas 5 ,zrobmy teraz zebysmy w 10 jechali bedzie zabawa .

15

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

No ja niestety nie czuję się jeszcze na siłach w tym sezonie. na SM jeździłem dosłownie raz i pewnie byłbym 5 razy dublowany :-)
Na sporcie szło mi całkiem nieźle, ale jak wiadomo to dwa zupełnie inne światy...

Na pewno zobaczymy się na treningach Bemowskich i na Radomiu/Lublinie :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450