16 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2014-08-04 22:04:19)

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Mój brat jeździ z nami od pierwszych zawodów, to jest jego pierwszy motocykl, jeździ od 7miesięcy. Na pierwszej rundzie nie był ostatni,

To co piszesz to wymówka. Dostać dubla to żadna hańba.

W przyszłym roku zostanie Ci puchar i panowie co przepychają się łokciami w zakrętach. U nas jest spokój i luz. Zapraszamy.

Pozdrawiam,
Piotrek

17

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

levis napisał/a:

No ja niestety nie czuję się jeszcze na siłach w tym sezonie. na SM jeździłem dosłownie raz i pewnie byłbym 5 razy dublowany :-)
Na sporcie szło mi całkiem nieźle, ale jak wiadomo to dwa zupełnie inne światy...

Na pewno zobaczymy się na treningach Bemowskich i na Radomiu/Lublinie :-)

Bemowo jest brudne i ma wymagającą sekcje off - poza tym pełno tam wariatów jak i w Radomiu czy Lublinie, relaks jest na rundzie wszyscy jadą bez ciśnienia.

P.S. Przestań się użalać ja w pucharze najszybszy nie jestem ale staram się uczyć od szybszych kolegów i koleżanki. Mally dobrze napisał wyżej.

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

18

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Pierwszy start w pucharze to hardcore w porównaniu do amatorów, my jedziemy spokojnie i powoli :)
Wogóle sie nie zastanawiaj, nawet jeśli nie masz wyczutego sprzęta to i tak dasz rade, wątpie żebyś był dublowany skoro ogarniałeś sporta :) Ja na husce wogole sie nie czułem przed koszalinem, ale na maksa fajna przygoda i można sie sporo nauczyć jadąc za szybszymi :)

Husqy SMR-R 450

19 Ostatnio edytowany przez subek (2014-08-04 23:07:47)

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Pierdolenie,  ja trzy razy na SM siedziałem i lecę puchar :) Zajebiście jest,  duble swoją drogą, a urwanie 10s z dnia na dzień bo można się do kogoś szybszego przykleić,  swoją.

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

20

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

No pomyślę, do 30tego jeszcze trochę czasu. Gdzie dokładnie są te zawody :-) ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

21

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Koło galerii pomorskiej i salonu ktm, jest tam tor :) Mowa o bydgoszczy oczywiście, tak jak w tytule :)

Husqy SMR-R 450

22

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Levis ogarniaj temat i przyjeżdżaj chociaż na jedną rundę !!! Na SXV bez większej spiny będziesz wykręcał czasy nie gorsze od części z Nas (np. mnie na DR'ce :D ) tym bardziej że mówisz że masz jakieś doświadczenie ze sporta na torze to masz na + , ja przyjechałem na Toruń kompletnie zielony :) wcześniej pyrkałem sobie moim tapczanem ULTRA turystycznie, czyli np. Szklarska we dwójkę z dobytkiem :) a potem jeszcze do Pragi. Więc jakie dublowanie :) Nawet MNIE nie zdublowali w Toruniu - 10 minut wyścigu to za mało na duble w amatorach, chyba że ktoś glebę zaliczy i zejdzie mu się z zebraniem z niej.

Zapraszamy też kolegów z Radomia z niedzieli na YZ oraz na Husce. Niech chociaż raz zbierze się koło 10 osób to może być wtedy naprawdę emocjonująco (jak na nasze tempo jazdy oczywiście :P).

PS. Naoglądałeś się za dużo doświadczonych kolegów z MP i PP latających slajdami jak źli :P u nas tego nie ma :P nie ma też dalekich lotów i innych mniej lub bardziej hardcorowych akcji :) Ogarniaj lekarza, przygotuj moto i przybywaj wesprzeć kolegów :).

To samo tyczy się innych "wiecznie się zastanawiających" !!!

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

23

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

ja to najchętniej brałbym udział w każdych zadowach, ale jestety czas, praca, żona itp itd.

Cóż postaram się jakoś ogarnąć - czas jest, jakiś tam hajs na przygotowanie też - pozostaje tylko namówić Żonkę :P i pomyśleć nad transportem.  Mam przyczepkę, ale jest ona raczej przystosowana do przewożenia crossa :P

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

24

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

jak coś możemy pomóc w transporcie.

Pozdrawiam,
Piotrek

25

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

No dobra - mam dobre wieści :-)

Chętnie zawitam na tym wydażeniu. Żonkę zabieram - będzie fotoreporterką :)

Pozostała jeszcze kwestia ogarnięcia transportu i noclegu.

No właśnie jak przebiega cała impreza - to 1 dzień czy 2 dni ? Jaki koszt i do jakiego lekarza i po co mam się wybrać ?

Jeżeli dwu dniowa, to co zrobić z motocyklem na noc ?

Thx

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

26

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

levis napisał/a:

No dobra - mam dobre wieści :-)

Chętnie zawitam na tym wydażeniu. Żonkę zabieram - będzie fotoreporterką :)

Pozostała jeszcze kwestia ogarnięcia transportu i noclegu.

No właśnie jak przebiega cała impreza - to 1 dzień czy 2 dni ? Jaki koszt i do jakiego lekarza i po co mam się wybrać ?

Jeżeli dwu dniowa, to co zrobić z motocyklem na noc ?

Thx


Impreza generalnie jednodniowa (sobota trening 15min kwalifikacje i jeden wyścig) ale warto pojechać w piątek bo są wolne treningi ( płatne ) to sobie chociaż pojeździsz. Moto bez problemu zostaje na torze przypinasz tylko do czegoś teren ogrodzony i zamykany na noc i na pewno ktoś będzie spał na torze. Z toru widać hotel cena spoko ze śniadaniem.

Co do wymogów formalnych to jest na forum

Hermes ma kontakt do lekarza co ma odpowiednią pieczątkę
Dokładnych kwot nie pamiętam ale z wydatków to wpisowe oraz opłata egzaminacyjna ( w tym NNW)

Przygotowanie moto: druty + zbiorniczek na zlewki w bydzi sprawdzają db

Bydgoszcz to najszybszy tor w kalendarzu więc apka powinna mieć sporą przewagę

Klasa amator : Fajana zabawa na lajcie bez ciśnienia. Ze względu na to iż pracuje u siebie też bym latał w amatorach ale na I rundę stawiłem się ja i Cezar i nas teleportowało do PP gdzie już nie jest tak słodko i o absencje w pracy jest łatwiej. Generalnie szkoda że nie ma powrotu do amatorów bo pewnie znalazło by się paru co zasiliło by klasę  bez ciśnienia


Do zobaczenia w bydzi a może wcześniej.

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

27

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Jeżeli chodzi o transport to możemy pomóc. a) mamy 1 przyczepkę na 3 moto b) mam 1 przyczepkę na 2 moto c) może będzie jechał Hermes z przyczepką kolegi czyli do 5 moto może zabrać. d) może będzie jechał 751 u niego też się kilka moto mieści.

Transport to najmniejszy problem :) Pomożemy, najwyżej jak wygrasz, to Cie zostawimy ;)

Hotel jak wyżej kolega pisał.
Na torze ktoś z nas chyba będzie nocował, więc moto będzie w miarę bezpieczne. Poza tym są też tam droższe :)

Treningi piątek, zawody sobota.

Pozdrawiam,
Piotrek

28

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

Jak coś to w ten piątek są treningi :) Zapraszamy :)

Pozdrawiam,
Piotrek

29

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

w tym tygodniu to lipa na maksa, bo pracuję do 22 :(

a co do transportu - jak coś to mam samochód z hakiem i dość mocnym a zarazem ekonomicznym silnikiem to jedną z takich przyczep mógłbym zaholować w ramach rekompensaty za transport ;-)

Ewentualnie dorzucić na paliwo komuś kto będzie holował :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

30 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2014-08-05 21:16:41)

Odp: VI runda Bydgoszcz- Klasa amator

A jakie masz dmc samochodu i dmc przyczepy :D

Jak coś to się dogadamy. Ja startuję z Ursusa/ Reguł.

Pozdrawiam,
Piotrek