1

Temat: supermoto w okolicach Katowic?

Witam wszystkich forumowiczów!
Supermoto zafascynowało mnie parę lat temu kiedy pierwszy raz zobaczyłam urywek relacji z zawodów, jednak dopiero tydzień temu pierwszy raz jechałem na super-moto z prawdziwego zdarzenia.
Było to podczas KTM test day 10 maja w Radomiu i choć imprezę pierwotnie zaplanowaną na torze klubu radomskiego organizator zmuszony był przenieść na dość (niewdzięcznie) mały tor Zespołu Szkół Mechanicznych (też w Radomiu) to z wrażeń jakie wywarła na mnie jazda po (to może zbyt szumnie na ten krótki zawijas asfaltu;)) torze wciąż nie mogę ochłonąć.
Dojrzewa więc, dość szybko, pewien plan: zakupić za stosunkowo nie za wysoką kwotę odpowiedni motor; przyczepkę - jak będzie trzeba; bezpiecznie się ubrać; podwoić poranne porcje mleka, by się nie połamać za szybko ... i rozpocząć szlifowanie techniki jazdy.
Niestety pojawia się niewielka przeszkoda: mieszkam i pracuję w Mikołowie (koło Katowic) i nie znam tu żadnego toru, albo innego miejsca zamkniętego dla ruchu, na którym możnaby potrenować.
Jeśli ktoś z Was zna takie miejsce, będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Maciek

2

Odp: supermoto w okolicach Katowic?

m_herman napisał/a:

Dojrzewa więc, dość szybko, pewien plan: zakupić za stosunkowo nie za wysoką kwotę odpowiedni motor; przyczepkę - jak będzie trzeba; bezpiecznie się ubrać; podwoić poranne porcje mleka, by się nie połamać za szybko ... i rozpocząć szlifowanie techniki jazdy.


Jak dla mnie plan jest naprawde dobry :)
Odezwij sie do Hołka on jest z okolic, no i wpadaj na zawody które się odbędą 8 czerwca, własnie w Katowicach.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

3

Odp: supermoto w okolicach Katowic?

gchochol@op.pl jeżeli masz pytania chetnie  odpowiem

4

Odp: supermoto w okolicach Katowic?

Witam serdecznie nawiazujac to tego postu od miesiaca jestem szczesciarzem mam supermoto i jestem w pelni zakochany w swoim supermotardzie .. Wysprzatalem malutki tor kartingowy w siemianowicach w parku pszczelnik idelany do nauki zapraszam na treningi nie mam doswiadczenia ale
zapal jest brakuje tylko kogos kto podzielal  by moja nowa
pasje czyli supermoto i z checia pojedzil by na torze malym ale doskonalym jak na moj gust do nauki malo tego jadac go w obie strony mozna naprawde sie wybawic tor jest posprzatany i gotowy jezdze tam autem dostawczym nie ma problemu zeby zabrac kogos ze soba na aucie zawsze jest miejsce moj numer gg 1850373