1

Temat: Kadra na sezon 2014

1. Paweł Leśków #43
2. Piotr Kaczorowski #427
3. Karol Mochocki #11
4. Marcin Rybski #69
5. Wojciech Mańczak #13

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

2

Odp: Kadra na sezon 2014

Gratulacje. Macie już jakiś harmonogram startów?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: Kadra na sezon 2014

1. Paweł Leśków #43
2. Piotr Kaczorowski #427
3. Karol Mochocki #11
4. Marcin Rybski #69
5. Wojciech Mańczak #13
6. Maciej Manejkowski #101
7. Jakub Jęch #102

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

4

Odp: Kadra na sezon 2014

Manej stawiam na Ciebie. Jestem pewien, że jeśli Was gdzieś wyślą za granicę to w "swojej klasie" wygrasz i to nawet przed północą ;)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

5 Ostatnio edytowany przez manio (2014-01-08 00:14:38)

Odp: Kadra na sezon 2014

Crazy napisał/a:

Manej stawiam na Ciebie. Jestem pewien, że jeśli Was gdzieś wyślą za granicę to w "swojej klasie" wygrasz i to nawet przed północą ;)

Ja i JJ zajmiemy sie konkurencją co by potem wszyscy mieli równe szanse;-) wrazie co to zawsze mogę komuś wskoczyć na plecy;-)))
Maniek zapomniał nas dopisać ....

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

6

Odp: Kadra na sezon 2014

Czape powołują mogli by zapytać najpierw. Karol wystartuje, rowerem ;)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

7

Odp: Kadra na sezon 2014

Fajnie, że są powołani zawodnicy którzy oficjalnie zakończyli kariere , a ja np byłem 6 i planuje starty zagranicą, ;) to jest własnie Polska , i PZM

8

Odp: Kadra na sezon 2014

Jeśli rzeczywiście planują wystawienie ''kadry'' na Supermoto of Nations, powinni coś dopłacić bo koszta są bardzo duże.. To może niech ktoś zagada do Czapki i jeżeli on rzeczywiście nie będzie jeździł na 100% w 2014(słyszałem że robi przerwę ale nie kończy kariery) Może Karol napisałby pismo do PZM gdzie zrzekłby się miejsca w ''kadrze'' i z automatu zostałoby ono przyznane Tobie Jędrzej.

Pozdrawiam

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

9 Ostatnio edytowany przez samson (2014-01-11 21:26:19)

Odp: Kadra na sezon 2014

Powołanie do kadry nie ma nic wspólnego z finansowaniem startów, to tylko takie pozory że coś tam się za biurkiem dzieje.

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

10

Odp: Kadra na sezon 2014

Może chcą wystawić kadrę na SoN.. albo tylko udawać właśnie że coś się dzieje..

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

11

Odp: Kadra na sezon 2014

Co zakończony sezon to PZM "wystawia" kadrę, w większości dyscyplin ogranicza się to do przepisania pierwszych kilku nazwisk z tabelki i ogłoszenia tego na stronie.

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

12

Odp: Kadra na sezon 2014

samson napisał/a:

Co zakończony sezon to PZM "wystawia" kadrę, w większości dyscyplin ogranicza się to do przepisania pierwszych kilku nazwisk z tabelki i ogłoszenia tego na stronie.


Dokładnie , myślę , że tak właśnie  jest , więc nie będę sobie zawracał gitary, żeby był zwrot jakiś kosztów to gra była by warta świeczki:) a tak dam na luz:)