76 Ostatnio edytowany przez Kowal SG (2014-04-03 00:04:03)

Odp: Wybór kół do exc ?

Martinez, nie pierdol że tak spierdoliłeś mojego byłego 6-tłoczkowego, anodowanego na niebiesko, originalnego Husabergowskiego  Beringera. Co Ci ten kolor przeszkadzał.
Jak bym wiedział jaki los go spotka to bym nie sprzedawał.

http://www.bikepics.com/pictures/2656777/

exc 400                 www.oklejsie.pl

77

Odp: Wybór kół do exc ?

Sądzę, że przy zastosowaniu spreyu z półki "MOTIP'a" efekt byłby stokroć lepszy, a zapłaciłbyś pewnie podobną sumkę, co za zwykłe "szpreje" z Brico.
Lepsze to niż srebro, byleby nie odpadało ;)

78 Ostatnio edytowany przez MartinezKtm525 (2014-04-03 18:21:55)

Odp: Wybór kół do exc ?

Cezar napisał/a:
Greg napisał/a:

Żal.sm.pl

Konstruktywna krytyka zawsze w cenie.

Koła jak koła pryśniesz sprayem do mycia pistoletów i będzie goły carbon. Ale powiedz mi dlaczego zacisk i rotor pomalowałeś tak samo?

Próbowałem, ale farba tak trzymała ze nawet nie było szans... Nie mam pojecia co to za dziadostwo było na tych felgach... A na jaki kolor miałem pomalować, na różowo??? Co wy żeście sie tak do mnie doje..li?

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

79

Odp: Wybór kół do exc ?

Kowal SG napisał/a:

Martinez, nie pierdol że tak spierdoliłeś mojego byłego 6-tłoczkowego, anodowanego na niebiesko, originalnego Husabergowskiego  Beringera. Co Ci ten kolor przeszkadzał.
Jak bym wiedział jaki los go spotka to bym nie sprzedawał.

http://www.bikepics.com/pictures/2656777/

Jak bym miał husaberga to bym nie malował :) Ale mój kiosk i moje zabawki he he Ps. Trzeba było nie sprzedawać ;)

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

80

Odp: Wybór kół do exc ?

Extender napisał/a:

Sądzę, że przy zastosowaniu spreyu z półki "MOTIP'a" efekt byłby stokroć lepszy, a zapłaciłbyś pewnie podobną sumkę, co za zwykłe "szpreje" z Brico.
Lepsze to niż srebro, byleby nie odpadało ;)

Malowałem NOVOLEM, wiec troche lepszym czymś od Motipa...

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

81

Odp: Wybór kół do exc ?

Ale też kompletem(podkład, kolor, bezbarwny) ?
Z tego co tam udało mi się dowiedzieć, to Motip raczej jest bezkonkurencyjnym "szpreyem" wśród środków do powiedzmy "pielęgnacji" felg.
Jak to ten Novelas cenowo wygląda i gdzie go nabyłeś ?

82

Odp: Wybór kół do exc ?

toivias napisał/a:

wazyliście może w końcu te koła? alpiny pomalowane? jaki efekt?

na wadze domowej przód 4,1kg, a tył 5,6kg

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019