61 Ostatnio edytowany przez Belzebub (2014-03-13 13:11:15)

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

16:00 -> Husqvarna czerwono-biała SM -przy Galaxy, gość w białej bluzie i czarny kask
-kolejne SuMo in Szczecin

PS. właśnie widziałem Cię  "MauroDRZ" -Galaxy (13.03 -11:00) : guma spod świateł itp. razem z małym KTMem

Hardcore - it's more than music...

62

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

"MauroDRZ" -podaj numer do siebie

Hardcore - it's more than music...

63

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Ja na jakiś czas odpuszczam latanie... Jak wróce to się odezwę i można pośmigac.

64

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

HEya, właśnie widziałem pod Galaxy 'franka660' (13:00) na szarym KTMie -parę dni temu chyba stał też w Motomar'ze ?

@Franek -latasz też w terenie, czy tylko szosa?

PS. @Ponsi -jak tam? Kopiesz/składasz coś? :):)

Hardcore - it's more than music...

65

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Ponsi rozłożył berga do ramy i silnika i utknął w garażu ale poczuł wiosnę i bierze się za siebie części zamówione jak tylko przyjdą biorę urlop i składam moto... jedyny problem to urwana śruba do spuszczania oleju rozwiercona potraktowana 4 kontrawkrentami i dalej d....a nie chce puścić ale w weekend kolejne podejście (chyba 5) teraz już na ostro i bez litości.
A ty Jacek jesteś gotowy do sezonu?

DR 350 (93r) / Husaberg FE 501 2002 SM + Brudasek

66

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Już zacząłem powoli nawijać :D Pogoda dopisuje, choć wieczorem można skostnieć
Na razie jakoś 3ci wypad (średnio po +/- 100km) - zostały mi pierdołki (płyn ham. do wym., 2-3 zerwane gwinty, zawory do reg....) ,moto 'gada' wiec nie jest źle.

Z wolnym czasem to sam wiem o co chodzi - zawsze go za mało. Słyszałem że w weekend coś tam ma padać, więc może wtedy dokończę.
PS. ktoś z forum ostatnio napisał, że Berg na ulicę = olej co 2 dni, i tłok co trzeci tydzień :) -tak mi się przypomniało, że coś podobnego mówiłeś o swoim, hehe

Hardcore - it's more than music...

67

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Powracam na koła - teraz założone od crossa, ale komplet SM czeka w pogotowiu, może w kolejny weekend będzie trochę wolnego to wyjadę :D

Temat cyklicznego "wynajęcia"  toru na Wojska jest obecnie wałkowany, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Chyba, że ktoś ma ochotę wybrać się na darmowe szkolenie na torze 26 kwietnia (projekt wojewody zachodniopomorskiego).
W skrócie:
- spotkanie z policjantem;
- pierwsza pomoc;
- latanie po torze pod okiem instruktorów
:)

Suzuki DRZ 400 SM

68

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Heya,

sorki za zwłokę, miałem odpisać wcześniej
- ogólnie myślałem, że jakoś zgramy się na sobotę z ludzmi (tor na Wojska), choć o samym evencie niestety nic nie udało mi się znaleźć, ale
...niestety mam imprezę ślubną, więc odpadam na sob/niedz.

Majówka się zbliża , więc może wtedy uda się spotkać -ktoś byłby chętny na latanie na dniach ?

Hardcore - it's more than music...

69

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Heya - żyjecie jeszcze ? Cała majówka przelatana , a nikogo nie widziałem na mieście... :(

Hardcore - it's more than music...

70

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Ja żyje, ale majówkę spędzałem poza Szczecinem :) Szczegóły o akcjach na Wojska znajdziesz na forum Halo Szczecin. Obecnie trwają negocjacje i ustalenia co do możliwości stałych wjazdów na tor (raczej sobotnie/niedzielne poranki). Tor jest w rękach prywatnych - dzierżawa od PZMotu i to utrudnia sprawę. Ostatnio więcej fanu mam na kołach od crossa, więc średnio uśmiecha mi się przekładka na ulicę, aby latać po mieście...
Chyba, że masz jakąś dobrą miejscówkę na SM ;)

Suzuki DRZ 400 SM

71

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

O, dzięki za info, tak w skrócie : - jeśli uda się z torem, to byłoby super, same  trasy na SM mam obcykane (przynajmniej parę), ale rzeczywiście widzę, że wszyscy w terenie lądują (jak będe miał zbędną gotówkę to pomyślę nad tematem).

W każdym razie , jeśli będziecie gdzieś latać, to piszczcie -chętnie sie podłącze

Hardcore - it's more than music...

72

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

W zeszłym roku działało i było na prawdę przystępnie: 10-15zł/2 godziny to była naprawdę dobra opcja. Fakt, że łatały tam każdej maści maszyny, ale tworzone grupy, aby na torze nie było więcej niż 15 moto :)

Poszło pw.

Suzuki DRZ 400 SM

73 Ostatnio edytowany przez Belzebub (2014-05-07 16:00:34)

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Jakby dało sie to wskrzesić, to byłoby świetnie, tym bardziej, że cena wygląda naprawdę git

Flexo - latasz na DRZ SM ze zmienionymi kołami czy na "S"-ce ??

i od razu zapytam, bo zacząłem się zastanawiać : jak polatam trochę ostrzej(DRZ SM, Mikuni, Leo, 3x3), motor dobrze zagrzany (15W50, pojawia się tylko wtedy, gdy moto jest przelatane) -mam coś takiego , że moto czasem nie chce zejść do wolnych obrotów, tylko schodzi z wysokich i jakby "wiesza się" na niskich -powiedzmy na ~2500/min (zamiast ~1600) -czasem zawiesi się na 10sekund, ale czasem nawet potrafi na 30 czy dłużej - delikatne pokręcenie manetką  pomaga, ale nie zawsze od razu/czasem po chwili i teraz pytanie (łańcuszek i napinacz są OK, paliwo OK, filtr pow.OK, olej i filtr OK) :
- słyszałem, że powodem może być gaźnik Mikuni -tj. one tak mają i tyle , ale... czy mogą to być zawory (dawno nie regulowałem/sprawdzałem) czy ew. coś innego ?

Jakby się Wam coś nasunęło na myśl to proszę o tipsa :)

Hardcore - it's more than music...

74

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Na SM, udało mi się ogarnąć dodatkowy komplet, w którym jedyne co nie pasowało to tarcza hamulcowa na przód.
Powiem Ci, że u mnie jedyna modyfikacja, oprócz kół, to układ Laser ProDURO, więc nie wiem co u Ciebie może być przyczyną...
Regulacji nigdy za dużo :)

Suzuki DRZ 400 SM

75

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Info co do szkoleń - najbliższe w przyszłym tygodniu - 17 maja.

[url]http://www.strefabiznesu.gp24.pl/artykul/pomorze-zachodnie-bezplatne-szkolenia-dla-motocyklistow[/url]

Suzuki DRZ 400 SM