46

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Nie wiem, nie wiem :P A jest ktoś chętny do jazdy czy tylko będziemy pisac? ;)

47 Ostatnio edytowany przez ponsi (2014-02-25 20:38:31)

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

wbrew pozorom jest zima i niektórzy szykują sprzęt ;-) swoją drogą nasz wątek warto rozruszać

DR 350 (93r) / Husaberg FE 501 2002 SM + Brudasek

48

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Przydałoby się, bo jakoś nie widuje nikogo na mieście na SM :( a tu się okazuje, że jednak ktoś ma SM w Szczecinie :)

49

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

nowy sprzęt w garażu kolega ma ciśnienie ;-) trochę cierpliwości kompletują się nowe gumy, sprzęgła, napędy, na nowy sezon

DR 350 (93r) / Husaberg FE 501 2002 SM + Brudasek

50

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

znaki na niebie (i portfelu) mówią , że teoret. odpalę konia za jakieś 2-3 tyg...
...will see

Hardcore - it's more than music...

51

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Belzebub napisał/a:

znaki na niebie (i portfelu) mówią , że teoret. odpalę konia za jakieś 2-3 tyg...
...will see

Jacek co Ty tam grzebiesz w DRZcie przecież ona jest bezobsługowa ;-)

DR 350 (93r) / Husaberg FE 501 2002 SM + Brudasek

52

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

;)
Latając ostatnio dość często słyszałem spier**lające śrubki spod ogona, także nawet kolektor wyd. w pewnym momencie mi "wisiał" :D Brakujące rzeczy mam, kwestia czasu bardziej...

-jak uda się spotkać to zerknąłbyś może na ustawienie zawieszenia u mnie - SAG jest OK, ale przód mało co wybiera -ustawiony torowo ;) W terenie wszystko na ręce idze :( ('dobra rada zawsze w cenie')

Hardcore - it's more than music...

53

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

a robiłeś mu serwis jakiś może trzeba je rozłożyć przepłukać i zalać nowym olejem to tak na szybko a reszta to jak się spotkamy. Ja rozłożyłem mojego starocia i części kompletuję więc jak będziesz chciał pogadać i obejrzeć sprzęt to zapraszam do garażu.

DR 350 (93r) / Husaberg FE 501 2002 SM + Brudasek

54

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Jak już robimy off-topic :P to może ktoś się orientuje gdzie dostane szprychy do tylnego kółka?

55

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

MauroDRZ napisał/a:

Jak już robimy off-topic :P to może ktoś się orientuje gdzie dostane szprychy do tylnego kółka?

Spróbuj tu :
[url]http://www.24mx.pl/szprychy-talon-t3[/url]

Zadzwoń też do nich:
[url]http://allegro.pl/szprychy-suzuki-rm-rmz-dr-drz-19-enduro-i3951778493.html[/url]

ew. tu
Paweł Król
tel. 602 833 570


ponsi napisał/a:

a robiłeś mu serwis jakiś może trzeba je rozłożyć przepłukać i zalać nowym olejem to tak na szybko a reszta to jak się spotkamy. Ja rozłożyłem mojego starocia i części kompletuję więc jak będziesz chciał pogadać i obejrzeć sprzęt to zapraszam do garażu.

-serwisu nie robiłem rzeczywiście i może to jest przyczyna (glut zamiast oleju) - natomiast brałem moto od gościa +90kg i organoleptycznie moto jest pod taką wagę  (StaticSAG=40mm, RaceSAG=50mm !) Pod osobą +90 RaceSAG wygląda znacznie lepiej... (chyba powinno być jakoś 80mm)

Serwis zawieszenia w Szcz:

modyfikacja zawieszenia to 700zł, regulacja zaworów około 150zł.
Modyfikacja (tuning) amortyzatorów przednich

rozebranie na części pierwsze i czyszczenie poszczególnych elementów
ocena zużycia poszczególnych części
polerowanie rur goleni
modyfikacja systemu
wymiana sprężyn
wymiana oleju (olej w cenie)
regulacja wstępna

Cena nie zawiera kosztów części zużytych wymagających wymiany takich
jak uszczelnienia, tuleje ślizgowe.

cena: 700 pln

-Zawodnikiem nie jestem, wiec na razie spróbuję regulacji

Hardcore - it's more than music...

56

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

jak chcesz to ja swoje rozbierałem czyściłem wymieniłem olej ogarnąłem to sam bez bólu więc jak chcesz to możemy i do twojego zajrzeć wspólnie. Podstawę ogarniemy sami jak będziesz miał pewność że zawias czysty i olej świeży to wtedy regulacja. Jak efektów nie będzie będziesz myślał o modach

DR 350 (93r) / Husaberg FE 501 2002 SM + Brudasek

57

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

super, z tym nie śpieszy mi się bardzo , więc w wolnej chwili :)
W sobotę spróbuję odkopać moto, Adam pewnie na bieżąco ready, a u Ciebie jakie terminy na wyjazd z garażu ?

Hardcore - it's more than music...

58

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

u mnie jeszcze min 2 tygodnie będzie trzeba poczekać bo części idą a potem jeszcze wymiana, a mam do zrobienie sprzęgło, łożysko główki ramy, urwaną śrubę od spustu oleju, zabezpieczenie elektryki, no i nieszczęsny kolektor do akrapa który czeka już prawie rok

DR 350 (93r) / Husaberg FE 501 2002 SM + Brudasek

59

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

nowa inicjatywa na naszym podwórku:
[url]https://www.facebook.com/adrenalinaszczecin[/url]

sm też się załapało
[url]http://vimeo.com/55709769[/url]
[url]http://vimeo.com/55709769[/url]
to chyba kolega kwiato rzadki gość na forum ale jednak jeden z nas i do tego sprzęt zacny, rodzynek jak na PL warunki.

DR 350 (93r) / Husaberg FE 501 2002 SM + Brudasek

60

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Heya,
wczoraj przy Galaxy widziałem małego KTMa 2T (125) na małych kołach - kamerka na kasku i guma przed światłami :) Widać, że "coś się dzieje" ...

Hardcore - it's more than music...