1

Temat: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

[url]http://www.automobilklubbilgorajski.pl/news.php?readmore=281[/url]

2

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

ja się wybieram, w sobotę będzie można polatać?

3

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Będzie można polatać a przy okazji może troszkę nam pomożesz....Będzie jeżdziła czyszczarka ale napewno znajdą się chwile na poganianie

4

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Wpadać ,Wpadać coś fajnego nawet do ogladania.....Wszelkich niezdecydowanych zapraszam

5

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

wali żabami z nieba, dokładnie jak rok temu :)

6

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

ale nie u Nas. 20 na plusie w niedzielę i słońce tak to bywa na południu.....

7

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

szubi41 napisał/a:

Będzie można polatać a przy okazji może troszkę nam pomożesz....Będzie jeżdziła czyszczarka ale napewno znajdą się chwile na poganianie

o której będziecie na torze?

8

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Wpadać jutro bo tylko 9 zarejestrowanych - jeden odpadł już dzisiaj awaria ręki....Jutro start o 9 rano

9

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

19 maja 2 Runda w Biłgoraju.....Dzisiaj była piękna pogoda szkoda że tylko 9 supermoto ale było ciekawie

10

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Mam pytanie do prawie całej braci supermotowej.
NIe raz były rozmowy na temat imprez niekoniecznie tych związanych z  PP i MP ale również regionalnymi a dokładnie o małej ich ilości. Nie rozumiem dlaczego jak już macie/mamy taka możliwość nie tylko zrobienia " dobrze" organizatorom ale samym sobie za śmieszne 40 zł wpisowego to nie potraficie tego wykorzystać . Czy to taki wielki problem zgadać się na przedsezonową rywalizację w tym przypadku w  Biłgoraju ? Czy to takie trudne potraktować to jako trening przed licznie zgromadzoną publicznością ( a było ich z 500 osób ) ? .  Wychodzę z założenia jak już nie jednokrotnie osobiście  to usłyszałem że to " wiocha " jak staruje ZAWODNIK z PUCHARU czy MISTRZOSTW  w takich imprezach. Jeżeli tak do tego podchodzicie życzę Wam WIELKICH SUKCESÓW WIELCY ZAWODNICY POLSKIEGO SM.
W tamtym roku przyjechał i potraktował impreze w Biłgoraju jako trening Czapka. Byc może w tym roku dzięki niemu na trybunie nie można było znaleźć wolnego miejsca a gazety, TV regionalne gadały tylko o tym że Mistrz Polski zawitał do ich miasta.
Czapka w imieniu organizatorów wielkie dzięki.

BTW. Po co więc w kuluarach i na forum tyle gadania na temat promowania i organizacji poza cyklowych zawodów kiedy ktoś się podejmie wyzwania macie wyje..ne po całości.... jego trud, pieniądze, czas etc.


Panowie nie bądźcie miękkimi fajami tylko przyjeżdżajcie 19-maja .....

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

11

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Jacku w odpowiedzi na Twoje zarzuty, może i jestem miękką fają ale jak ktoś daje informacje na temat zawodów trzy dni przed imprezą to nie dziw się że jest taka frekwencja, Większość miała już zaplanowany cały długi weekend. Czy to "wiocha" to nie wiem ja po większych "wiochach jeżdżę i nie wstydzę się tego. Jeżeli chodzi o 19 maja to też według mnie nie ciekawy termin ponieważ strzela się między rundami, a są ludzie (przynajmniej ja ) którzy muszą ostro zapie..dalać aby zarobić choćby na rundy, więc jak to by było w czerwcu gdzie mamy jedną rundę to napewno przyjechałbym. Ale nie mam co tu gdybać, narazie ja jako miękkka faja nie dam rady ogarnąć tego :), pozdrawiam

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

12

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Senso, pokłony dla organizatorów za chęci (i to od ładnych paru lat) i organizowanie czegokolwiek poza MP/PP. Niemniej jednak faktycznie informacja poszła na chwilę przed terminem, była strasznie zdawkowa w stylu przyjeżdżajcie coś tam będzie. Ja mimo tego, że potrafię czytać ze zrozumieniem wyczytałem tylko coś o jakiejś czyszczarce i o tym, że może będzie klasa supermoto. Trochę mało kompletne info dla ludzi, którzy na niewiadome mieliby jechać 300 km (jak ja) lub jeszcze więcej.

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

13

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

było o tych zawodach wspominane wcześniej,
tu jest info od Franza nie mogę znaleźć oryginalnego wątku [url]http://forum.supermoto.pl/post146839.html#p146839[/url]

ja niestety nie przyjechałem bo nie chciałem wam przerywać dobrej zabawy :)
http://motormania.com.pl/wp-content/uploads/2012/05/gleba-supermoto-Bilgoraj.jpg
z drugiej strony frekwencja wśród publiczności była tak wysoka bo liczyli na parę efektownych gleb :)
a tak na serio to w ostatniej chwili auto odmówiło mi posłuszeństwa a chciałem przyjechać mimo że wciąż czekam na rehabilitację. może 19 się uda o ile koszty naprawy  mnie nie powalą ;)

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

14

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

senso napisał/a:

Mam pytanie do prawie całej braci supermotowej.
NIe raz były rozmowy na temat imprez niekoniecznie tych związanych z  PP i MP ale również regionalnymi a dokładnie o małej ich ilości. Nie rozumiem dlaczego jak już macie/mamy taka możliwość nie tylko zrobienia " dobrze" organizatorom ale samym sobie za śmieszne 40 zł wpisowego to nie potraficie tego wykorzystać . Czy to taki wielki problem zgadać się na przedsezonową rywalizację w tym przypadku w  Biłgoraju ? Czy to takie trudne potraktować to jako trening przed licznie zgromadzoną publicznością ( a było ich z 500 osób ) ?

Jest jakiś przymus jezdzenia po wszystkich imprezach SM?
Było 9 osób, zawody się odbyły. Fajnie.
Z tego co się orientuje to są to amatorskie zawody. A zawodników z licencją trudno jako amatorów potraktować. Przyjechałoby kilka osób z MP/PP i byłoby gadanie, że przyjechali amatorom puchary pozabierać.
Po co te krzyki.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

15

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Samson i Trawer faktycznie późno się dowiedzieliście kalendarz był znany od 12 STYCZNIA

[url]http://www.automobilklubbilgorajski.pl/news.php?readmore=267[/url]

fakt ZG PZM przesyła Wam imienne zaproszenia a AK Biłgoraj  nie ;(

i ZGADZAM  się z Senso że nasi WIELCY zawodnicy z PP i MP mają takie imprezy z "wiochę"

(może dlatego mnie to nie rusza bo akurat mieszkam na wsi)

i pomyśleć że chcieliście wynajmować Tor Lublin gdzie szybko doszliście do kosztów 7tys pln  za dzień
co przy wątpliwych np 10 chętnych dało by 700pln od łba <buahahaha>

jak Beata w Lublinie organizowała zawody z wpisowym 50pln to Szlachta nie raczyła przyjechać
w  Biłgoraju jest podobnie 40pln to już poniżej godności polskich Super Star

lepiej nabijać kasę PZM płacąc za licencje i tym podobne duperele , i 200-300pln za 1.5h jazdy
lub Pepikom bo tam bliżej ...