16 Ostatnio edytowany przez samson (2013-05-06 10:20:42)

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Z takim podejściem to faktycznie chyba nie ma po co tam jeździć, jak się wyjeżdża od szlachty.
Jak chciałem poczytać o imprezie to link klubu biłgorajskiego przekierowywał do googla, na 4 dni przed imprezą.

Automobilklubów w Polsce jest chyba kilkadziesiąt, jak mielibyśmy śledzić stronę każdego z nich to nie mielibyśmy czasu na bycie szlachtą i finansowanie ZG PZM.

Jak się chce organizować zawody dla szlachty, to wypadało by ją poinformować o tym, że coś się dzieje.

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

17

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Crazy chłopaki dobrze mówią i ty też masz rację,
przymusu nie ma ale czemu potem jest narzekanie??

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

18

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Kto narzeka?
W ten weekend było sporo alternatyw. Jedni wybrali grilla ze znajomymi inni, jak ja, wyskoczyli do Radomia na dwie godzinki, bo na tyle starczyło czasu a jeszcze inni pojechali do Bydgoszczy na tor, gdzie w tym roku odbędą się dwie rundy czy do Kisielina.
Gdybym miał cały dzień czasu to jako zawodnik też wolalbym pojechać tam gdzie będą się odbywały zawody niż do Biłgoraja. Przecież to oczywiste.
Obrażając zawodników z PP/MP mnie całkowicie zniechęciliście.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

19

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Crazy napisał/a:
senso napisał/a:

Mam pytanie do prawie całej braci supermotowej.
NIe raz były rozmowy na temat imprez niekoniecznie tych związanych z  PP i MP ale również regionalnymi a dokładnie o małej ich ilości. Nie rozumiem dlaczego jak już macie/mamy taka możliwość nie tylko zrobienia " dobrze" organizatorom ale samym sobie za śmieszne 40 zł wpisowego to nie potraficie tego wykorzystać . Czy to taki wielki problem zgadać się na przedsezonową rywalizację w tym przypadku w  Biłgoraju ? Czy to takie trudne potraktować to jako trening przed licznie zgromadzoną publicznością ( a było ich z 500 osób ) ?

Jest jakiś przymus jezdzenia po wszystkich imprezach SM?
Było 9 osób, zawody się odbyły. Fajnie.
Z tego co się orientuje to są to amatorskie zawody. A zawodników z licencją trudno jako amatorów potraktować. Przyjechałoby kilka osób z MP/PP i byłoby gadanie, że przyjechali amatorom puchary pozabierać.
Po co te krzyki.

Crazy, nikt nikogo nie zmusza - fakt niezaprzeczalny. Piszesz że nie ma przymusu jeżdżenia po wszystkich imprezach SM ( fakt, są one co tydzień w całej Polsce ...  i faktycznie ciężko jest to ogarnąć ...  :P ) Kolejnym faktem jest to że są to zawody amatorskie.  Jeżeli będzie na tyle zawodników z licencjami to organizatorzy bez problemu zrobią osobną kategorię ( nie widziałem bardziej elastycznych i słuchających zawodników organizatorów od tych w Biłgoraju ) Piszesz że byłoby gadanie ponieważ ktoś komus przyjechał pozbierać puchary... ( od paru lat nikt takiego zarzutu nikomu nie postawił ) I o jakie krzyki chodzi ( BTW 99% ludzi biorących udział to czynni lub w stanie spoczynku zawodnicy PP lub MP :P ). Kolejną sprawą to to jak podchodzisz to takich imprez. Ja jak i reszta traktujemy to jako świętna zabawe i super trening kończący się wyścigiem.
Piszę a dokładniej podsumowuje to co się dzieje w naszym SM. Potrafię postawić się na miejscu organizatorów którzy próbują coś zrobic dla Nas a ile My robimy dla nich  ..... . Crazy bardzo Cię szanuje ale Twoja odpowiedź jest nie na miejscu

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

20 Ostatnio edytowany przez trawer (2013-05-06 10:51:08)

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Przepraszam ale nazywanie kogoś szlachtą to też nie jest na miejscu. I co teraz mam przyjechać do Biłgoraju i słyszeć za plecami "ooo szlachta przyjechała!!!" Super że coś organizujecie ale nie z takimi tekstami

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

21

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

samson napisał/a:

Z takim podejściem to faktycznie chyba nie ma po co tam jeździć, jak się wyjeżdża od szlachty.
Jak chciałem poczytać o imprezie to link klubu biłgorajskiego przekierowywał do googla, na 4 dni przed imprezą.

Automobilklubów w Polsce jest chyba kilkadziesiąt, jak mielibyśmy śledzić stronę każdego z nich to nie mielibyśmy czasu na bycie szlachtą i finansowanie ZG PZM.

Jak się chce organizować zawody dla szlachty, to wypadało by ją poinformować o tym, że coś się dzieje.

Samson, Crazy jak jakiś dzieciak zaloguje się pod nazwą " superprzechuj" i nazwie wszystkich startujących zawodników w PP I MP " pustakami bo tylko tacy tam startują " to się obrazicie i nie będziecie starować w PP i MP ?? Bądzmy powąznymi ludzmi i nie szukajmy na siłe wymówek . Nie macie ochoty nie ma przymusu. Zrozumcie tylko to że kiedyś wszyscy zapłaczemy jak  PP I MP się skończy a na horyzoncie nie pojawią się ludzie tacy jak w Biłgoraju chcący nam zrobic " dobrze " mając na względzie olewające podejście niedoszłych uczestników z lat poprzednich.

Crazy, moim zdaniem lepszym treningiem jest wyścig gdziekolwiek ale jednak wyścig niż trening w "samotności"

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

22

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

ależ tu burza...
a jak wyniki jest może kolega z Lublina na Kawasaki , jak poszło ? :D

450exc , kx450f , RN01 ,

23

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

senso napisał/a:

Samson, Crazy jak jakiś dzieciak zaloguje się pod nazwą " superprzechuj" i nazwie wszystkich startujących zawodników w PP I MP " pustakami bo tylko tacy tam startują " to się obrazicie i nie będziecie starować w PP i MP ?? Bądzmy powąznymi ludzmi i nie szukajmy na siłe wymówek . Nie macie ochoty nie ma przymusu. Zrozumcie tylko to że kiedyś wszyscy zapłaczemy jak  PP I MP się skończy a na horyzoncie nie pojawią się ludzie tacy jak w Biłgoraju chcący nam zrobic " dobrze " mając na względzie olewające podejście niedoszłych uczestników z lat poprzednich.

Senso, ja od dwóch lat chce się wybrać do Biłgoraja. Nie widziałem tego toru na oczy, nigdy po nim nie jeździłem. Wszyscy mi tylko opowiadają jakie dobre imprezy tam są i jaki fajnie technicznie jest to obiekt. Niestety każdego roku sytuacja się powtarza. Zaproszenie na zawody mieści się w 5 słowach, żadnych szczegółów, konkretów, choćby ram czasowych - w Lublinie było tak samo. To jeszcze jest pół biedy bo wiadomo, że impreza zaczyna się rano a kończy po południu, niemniej jednak jak ktoś zaprasza 1 maja na imprezę za 4 dni to tak jak Trawer napisał weekendy majowe są już poplanowane.
Te teksty o szlachcie i wylewanie żali, że tak mało ludzi przyjechało trzeba pominąć bo widzę, że nie każdy powinien mieć dostęp do internetu.

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

24

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Tomek, o "szlachcie" nie mam pojęcia kto z tego loginu pisze. Czy wylewam żale .... w moim mniemaniu jest to próba uświadomienia. Są ludzie którzy mnóstwo czasu, zdrowia i pieniędzy wkładają w organizacje takiej imprezy a swoją obecnością dajemy im do zrozumienia że idą w dobrym kierunku. Wiadomo że nie są to zawody rangi PRO. Tak czy inaczej wszystko idzie tam według harmonogramu i nie ma takich "nieporozumien" jak w Lublinie. Fakt że w Lublinie wygląda to jak wygląda bo nad całą imprezą czuwa 2 moze 3 osoby a w Biłgoraju jest ich z 15 jak nie więcej. Stawiam się w obronie tych ludzi choć nie mam w tym żadnego interesu ale widze ile serca wkładają w każdą impreze i szlak człowieka trafia że mało kto to docenia. Chce żebyś wiedział że to co napisałem jest skierowana do ogółu a nie tylko do pewnej grupy osób.
Mam nadzieje że zdanie " ... nie każdy powinien mieć dostęp do internetu " nie jest skierowane do mnie bo przestane Cię lubić a podczas najbliższego spotkania nakopie Ci do dupska hehehe ( żarcik oczywiście :P ) 

Cieplutko pozdrawiam i zapraszam 19 maja w imieniu AK Biłgoraj na jedyne swym rodzaju wydarzenie ( aaaaa zapomniałem dodać " szlachte " hehe )

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

25

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

w temacie [url]http://forum.supermoto.pl/topic23027-track-day-supermoto-maj-0305-tor-lublin.html[/url]
było trochę chętnych i było wiadomo co i kiedy więc nie narzekać że info za późno,
myślę że odległość zrobiła swoje tylko nie chcecie się przyznać ;)
kto chętny na 19V jak będę jechał to mogę zabrać z Warszawy

Skawa napisał/a:

a jak wyniki jest może kolega z Lublina na Kawasaki , jak poszło ? :D

jeżeli chodzi o tego co jeździł w Lublinie 2-3 maja to byłem drugi, Senso pierwszy, Paolo trzeci dalej Patryk, 5 nie pamiętam,6 Szubi i reszta nie wiem w jakiej kolejności

Szubi zapodaj wyniki

26

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

zamieszałeś Panie oj zamieszałeś :) choć 19.V będzie o wiele więcej emocji ... ;)

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

27

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

to podaj prawidłową kolejność bo ja nie pamiętam Was wszystkich

28

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

Dzięki za promocję ....Czuję że 19 zrobimy dwa wyścigi amator i pro .....Bo przy tej organizacji zoorganizowanie dodatkowego wyścigu zajmie może następne pół godziny....Zapraszamy

29

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

no to ładnie Materka gratuluje :)
chętnie bym tam zawitał 19-go jak w ogóle koszty wyglądają i czy plastiki też mogą pośmigać ?

450exc , kx450f , RN01 ,

30

Odp: Niedziela Zapraszamy do Biłgoraja na zawody amatorskie

koszty znikome ~50zł, plastiki mają dwie klasy: 600 i powyżej 600