61

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

A u mnie na mocno nieszczelnym przelocie strzały czasem było słychać ale ognia z rury nie było nigdy. Teraz nowe uszczelki pod kolektory, Dopasowana idealnie uszczelka kolektor-tłumik i marchewy pojawiają się przy każdym zejściu z obrotów. No ale nic, pojeździ się trochę, zobacze co świeca mi powie i regulacje gaźnika się zrobi.

62

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Dobra, reszta dywagacji w innym temacie albo na PW, bo malutki chlewik się zrobił ;)

READY TO >> TERROR

63

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Olaff napisał/a:

Dobra, reszta dywagacji w innym temacie albo na PW, bo malutki chlewik się zrobił ;)

Łobora..

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

64 Ostatnio edytowany przez Kordzik (2013-03-21 21:55:26)

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Ktoś próbował konstrukcji z wężem ogrodowym?? Ja dziś zamontowałem bo mi się  kolorystycznie komponował :)

Efekt wizualny:
http://islander.365d.pl/islander/images/photoalbum/album_39/06.jpg

http://islander.365d.pl/islander/images/photoalbum/album_39/07.jpg

pzdr
Kordzik

KTM 690 Enduro,   KTM EXC 200 :)

65

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Pytanie, czy się nie przyjara :D

zagubiony między 4t/2t

66

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Już samo to że go owinąłeś wokół tłumika, sprawiło że się spłaszczył, przez co mniej odsadza wydech od asfaltu przy ewentualnej glebie.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

67

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Wytrzymałość na uszkodzenia oraz jak działa temperatura na wąż ogrodowy pozostawia wiele do życzenia w porównaniu z wężem gazowym czy podciśnienia :D

zagubiony między 4t/2t

68

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

kammajor napisał/a:

Wytrzymałość na uszkodzenia oraz jak działa temperatura na wąż ogrodowy pozostawia wiele do życzenia w porównaniu z wężem gazowym czy podciśnienia :D

Ok. sprawa jasna jutro to ściągam.

Tylko co lepiej podciśnieniowy czy gazowy??

KTM 690 Enduro,   KTM EXC 200 :)

69

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Ja założyłem do siebie wąż od oleju/paliwa czyli do ok 90 stC. Sprawdza się nie topi się, zreszta kilka postów wcześniej wrzuciłem jak to wygląda.

70 Ostatnio edytowany przez czarnysm610 (2013-03-22 01:35:01)

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Wszystko zalezy od tego jak grzeje Ci sie komin, jednym gazówki wytrzymuja, innym nie. Musisz próbowac.  PS zarzuc niebieski- pod siedzenie bedzie pasował

525 EXC

71

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Bez db killerow jakikolwiek waz bedzie ok, bo tlumik nie ma tak duzych oporow, ma mniejsza temperature. z db killerem - zalezy, roznie.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

72

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Dzięki za porady.

Wąż mi przypasował dlatego że średnica pozwala aby całą obejmę wraz z regulacją wciągnąć do środka. Nie wiem jak się sprawdzi bo wiosna jeb*** śniegiem i nie mam nawet jak porządnie rozgrzać wydechu.

Ale ze względu na to, że ogrodowiec jest cienkościenny zawczasu poszukam podciśnieniowego niebieskiego fi 12 mm . Wydaje mi się że będzie najlepszy. Dziś zrobię pielgrzymkę po motoryzacyjnych ale mała szansa że u mnie na wiosce coś takiego dostanę od ręki.

pzdr
Kordzik

KTM 690 Enduro,   KTM EXC 200 :)

73

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

też dzis się wybieram do sklepu ale podobno jest tam na 100%. Jak założe to tez wrzucę fotkę jak wyszło :)

speedfight II->senda ->DT50->Aprilia mx 125->drz 400->wr450

74

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

Poszukaj w sklepie z bajerami spawalniczymi, tam kupisz do acetylenu który wytrzymuje ciepło

75 Ostatnio edytowany przez ZAWA (2013-03-23 18:45:44)

Odp: [ZRÓB TO SAM] Crash-pad na wydech, slider protector

http://p1.bikepics.com/2013%5C03%5C23%5Cbikepics-2532621-full.jpg
wąż 10zł  opaska 2zł :))
szkoda ze taka słaba ta czerwień ;/
ps. zastanawiam sie nad druga od razu przy tej ? co Wy na to ?

speedfight II->senda ->DT50->Aprilia mx 125->drz 400->wr450