31 Ostatnio edytowany przez tabul (2012-12-27 19:28:04)

Odp: Zawody 2013

MudAndTracker napisał/a:

Podpinam się. Chcę startować, więc szukam klubu we Wrocławiu.

dowiadywałem się już, tu dzwoń ;) :


Towarzystwo Miłośników Sportu Motorowego "Sparta"

    50-422 Wrocław
    ul. Na Niskich Łąkach 6
    tel. 0-71 324-10-37 tel.kom. 0-606 271 183
    e-mail: mailbiuro@sparta-wroclaw.pl
    www: link zewnetrznywww.sparta-wroclaw.pl

Ja niestety nie dam rady finansowo w tym roku, może jak firma się trochę rozkręci to zacznę treningi od połowy sezonu;) Powodzenia

32 Ostatnio edytowany przez MudAndTracker (2012-12-27 19:29:31)

Odp: Zawody 2013

samson napisał/a:

Lokalizacja klubu nie ma większego znaczenia, i tak z tego żadnych profitów a same koszty (składki).

Nie do końca... Zapuściłem wujka googla i co się okazało?

Otóż na wstąpieniu do klubu można jeszcze zaoszczędzić... Zauważyłem, że większość osób należy do klubu WallraV Racing Club.

Rzuciłem okiem na regulamin klubu, a tam: 

Wysokość składki członkowskiej 70 zł / 12 m-cy.

Członkowie klubu na korzystanie z obiektu Wallrav Race Center posiadają rabaty:
- Członkowie zwyczajni 30 % rabatu.
- Zawodnicy, którzy w danym sezonie startują w Mistrzostwach Polski 50 % rabatu.
- Zawodnicy, którzy w danym sezonie zajmą w Mistrzostwach Polski miejsca 1 – 3, w kolejnym sezonie otrzymają kartę uprawniającą do bezpłatnego korzystania z obiektu.
- Zawodnicy, którzy w sezonie nie byli członkami Wallrav Racing Club’u, a w 2010 zajęli w Mistrzostwach Polski miejsca 1 – 3, w sezonie 2011 będą posiadali 75 % rabatu.
powyższe rabaty nie dotyczą wypożyczalni gokartów

I tak chyba właśnie znalazłem swój klub. :)

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

33

Odp: Zawody 2013

"Zawodnicy, którzy w danym sezonie startują w Mistrzostwach Polski 50 % rabatu"

te rabaty są na wszystkie obiekty ??

34

Odp: Zawody 2013

Tylko na Tor WallRav, reprezentanci AK Radomskiego mają nieodpłatne korzystanie z radomskiego obiektu.

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

35

Odp: Zawody 2013

maniek-rr312 napisał/a:

Co znaczy dobry?? W AW Wielkopolskim jak jestes u nich i masz licencje wjazd masz na tor za free, Wallrav masz jakis rabat na treningi. Co do reszty to nie wiem.

Dzięki, idę właśnie tym tropem. Rozumiem, że mowa o torze Poznań. Byłem tam tylko kilka razy R6tką. SMem nigdy. Jak wygląda tor SM i możliwość jazd w weekendy?

Bliżej mam Stary Kisielin. Świetny tor, dobra infrastruktura i tam planowałem głównie trenować. Możliwość jazd w weekendy - duża, trzeba śledzić ich kalendarze online. Ale jak ktoś się uprze, to na pewno -naście treningów w sezonie zrobi...

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

36

Odp: Zawody 2013

Samson reprezentanci znaczy zawodnicy, zwykli czlonkowie maja rabat po dychaczu;)

***427***

37

Odp: Zawody 2013

tabul napisał/a:

dowiadywałem się już, tu dzwoń ;) :
....
Ja niestety nie dam rady finansowo w tym roku, może jak firma się trochę rozkręci to zacznę treningi od połowy sezonu;) Powodzenia

A może masz też namiary na lekarza sportowego?

PS.Trzymam kciuki, żebyś budżet dopiął... Pochwal się co to za firma.

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

38

Odp: Zawody 2013

Tylko w roku 2012 w poznaniu nie było treningów dla supermoto.
Takie sprostowanie.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

39

Odp: Zawody 2013

MudAndTracker napisał/a:
samson napisał/a:

Lokalizacja klubu nie ma większego znaczenia, i tak z tego żadnych profitów a same koszty (składki).

Nie do końca... Zapuściłem wujka googla i co się okazało?

Otóż na wstąpieniu do klubu można jeszcze zaoszczędzić... Zauważyłem, że większość osób należy do klubu WallraV Racing Club.

Rzuciłem okiem na regulamin klubu, a tam: 

Wysokość składki członkowskiej 70 zł / 12 m-cy.

Członkowie klubu na korzystanie z obiektu Wallrav Race Center posiadają rabaty:
- Członkowie zwyczajni 30 % rabatu.
- Zawodnicy, którzy w danym sezonie startują w Mistrzostwach Polski 50 % rabatu.
- Zawodnicy, którzy w danym sezonie zajmą w Mistrzostwach Polski miejsca 1 – 3, w kolejnym sezonie otrzymają kartę uprawniającą do bezpłatnego korzystania z obiektu.
- Zawodnicy, którzy w sezonie nie byli członkami Wallrav Racing Club’u, a w 2010 zajęli w Mistrzostwach Polski miejsca 1 – 3, w sezonie 2011 będą posiadali 75 % rabatu.
powyższe rabaty nie dotyczą wypożyczalni gokartów

I tak chyba właśnie znalazłem swój klub. :)

O widisz, to dla samego rabatu 30% się opłaca. Chyba, że planujesz miejsca 1-3 w tym sezonie :D

Husaberg FS 650

40 Ostatnio edytowany przez MudAndTracker (2012-12-27 22:44:19)

Odp: Zawody 2013

Husaj napisał/a:

O widzisz, to dla samego rabatu 30% się opłaca. Chyba, że planujesz miejsca 1-3 w tym sezonie :D

Planuję wygrać wszystkie wyścigi - począwszy od debiutanckiego! Pamiętaj Husaj - drugie miejsce, to pierwszy przegrany!!

W praktyce jednak liczę na to, że chociaż ten 1-3 razy nie dojadę ostatni... :)

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

41

Odp: Zawody 2013

MudAndTracker napisał/a:
Husaj napisał/a:

O widzisz, to dla samego rabatu 30% się opłaca. Chyba, że planujesz miejsca 1-3 w tym sezonie :D

Planuję wygrać wszystkie wyścigi - począwszy od debiutanckiego! Pamiętaj Husaj - drugie miejsce, to pierwszy przegrany!!

W praktyce jednak liczę na to, że chociaż ten 1-3 razy nie dojadę ostatni... :)

ja planuje, że 1-3 razy ukończę wyścig :D Go hard or go home :P

Husaberg FS 650

42

Odp: Zawody 2013

samson napisał/a:

Tylko na Tor WallRav, reprezentanci AK Radomskiego mają nieodpłatne korzystanie z radomskiego obiektu.

lubart napisał/a:

Samson reprezentanci znaczy zawodnicy, zwykli czlonkowie maja rabat po dychaczu;)

No właśnie zawodnicy czy zwykli członkowie też >? jeśli zwykli to Lubart opłaca nam się przepisać :-) i śmigać często na Radom :-)

A tak poważnie to pogońcie to towarzystwo z tym kalendarzem.
P.S. Samson nic nie odpowiedzieli jak na razie ?

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

43

Odp: Zawody 2013

Jestem w trakcie drazenia tematu zmiany przynaleznosci klubowej

***427***

44 Ostatnio edytowany przez Franz (2012-12-28 01:01:42)

Odp: Zawody 2013

Hermes najlepiej zadzwonić na sekretariat i rozeznać temat, Samson zapisał się jakoś w zimę oplacil składkę (coś koło 60zl na rok) i na wiosnę latał juz za free, ja zapisałem się na wiosnę 2011 i właściwie od razu zaczęli mnie wpuszczać za darmo he bo widzieli ze regularnie startuje w PP

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

45 Ostatnio edytowany przez hermes (2012-12-28 02:18:47)

Odp: Zawody 2013

Franz napisał/a:

Hermes najlepiej zadzwonić na sekretariat i rozeznać temat, Samson zapisał się jakoś w zimę oplacil składkę (coś koło 60zl na rok) i na wiosnę latał juz za free, ja zapisałem się na wiosnę 2011 i właściwie od razu zaczęli mnie wpuszczać za darmo he bo widzieli ze regularnie startuje w PP

No to zgłebiamy temat, z tym że wy startujecie a my na razie  jeszcze nie :-( może w tym tkwi sekret!?
P.S. Niestety ale z przynależności do Automobilklubu Polskoiego nic nie ma żadnych profitów jeszcze składka 100zł
Warszawa Qurwa mać

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ