1 Ostatnio edytowany przez Matysek (2012-07-04 16:22:23)

Temat: Spodnie na SM

Siema. Mam ładną i myślę, że bezpieczną białą zbroję aplinestars bionic, ale jeżdżę w jeansach, a chciałbym trochę zadbać o bezpieczeństwo, bo jak na razie jestem ubrany tylko od głowy po pas. Spodnie i buty zwykłe..
Jakie moglibyście zaproponować spodnie, oczywiście w rozsądnych cenach? :)

2

Odp: Spodnie na SM

zbroja srednio nadaje sie na miasto/tor, jedynie do lasu jest ok
mowisz ze nie masz spodni i butow, z  wlasnego doswiadczenia radze Ci najpierw kupic buty:)

3

Odp: Spodnie na SM

W rozsadnych cenach dla kogo ?
Podaj dokładną cenę ;)

Yamaha YZ 250F

4

Odp: Spodnie na SM

No nie wiem.. do 500/600 zł... :)
Zbroja jest aż takim złym pomysłem? Wydaje mi się że jakoś tam mnie ochroni przy ewentualnej glebie..

5

Odp: Spodnie na SM

Matysek napisał/a:

No nie wiem.. do 500/600 zł... :)
Zbroja jest aż takim złym pomysłem? Wydaje mi się że jakoś tam mnie ochroni przy ewentualnej glebie..

ta ochroni jak glebniesz w miejscu na parkingu ;) przy szlifie dosyć szybko się porwie/przesunie/itp

SUZUKI DRZ 400 SM K6 ---> KTM 525 EXC SM

6

Odp: Spodnie na SM

ochroni ;)
kumpel na sporcie mial dzwona w zbroi adrenaline i tylko w jednym miejscu sie lekko przetarla siatka. mial co prawda pekniety jeden krag, ale niby wg. lekarzy dzieki zolwiowi "tylko" tyle, wiec normalna skora chyba by wiecej nie pomogla

SMR 510

7

Odp: Spodnie na SM

Jak ją ubieram to czuję, że trzyma się na tyle mocno i stabilnie, że muszę się starać żeby ją zdjąć normalnie ;P

8

Odp: Spodnie na SM

Przy mocnym szlifie może być cieżko, ale w mieście powinna dać rade bez problemu, przynajmniej będziesz ją zakładał często, bo w kurtce nie chce sie jeździć jak powietrze ma 35 stopni :D

Husqy SMR-R 450

9

Odp: Spodnie na SM

Widzę że rozkminka o spodniach... heehee  Jak latasz w dzinach to ja osobiście bym tego nie zmieniał bo każde inne zagotują twoje jaja na twardo. Jedyne co bym ci polecił to dziny typowe na motonga, z ochraniaczami i nicią kewlarowa. Sam w takich śmigam i SM i szlifierką i wszystkim co ma 2 koła. Są na prawdę fajne

Honda FMX 650

10

Odp: Spodnie na SM

Spodnie mottowear [url]http://www.mottowear.pl/produkty/man-jeans.html[/url]

Ochraniacz na kolanach jest, jako opcja wstawki na biodra i dużo kieszeni, zwężane poniżej kolana i na wysokości kostki nogawki na rzep.

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

11

Odp: Spodnie na SM

Ja bym predzej doradził spodnie crossowe w ktore mozna wlozyc protektory, lepsze chlodzenie niz jeansy

Yamaha YZ 250F

12

Odp: Spodnie na SM

ja mam jeansy mottowear, są spoko, chociaż na taką pogodę jak dziś to męczarnia, latałem w krótkich..
ochraniacz na kolana to taki bardziej dla bajeru.. ale jeszcze nie testowałem.

wzium?

13

Odp: Spodnie na SM

A jak jest z tymi spodniami crossowymi ? Wytrzymały by lekkiego szlifa czy ścieralność jak normalnych, codziennych spodni ?

Kawasaki KX250F

14

Odp: Spodnie na SM

spodnie krosowe jak sama nazwa mówi nie sa na asfalt jak się domyślam.. ale nie wiem bo nie miałem , z tego co macałem i oglądałem to szlif po asfalcie i ich nie ma niestety

15

Odp: Spodnie na SM

No właśnie też miałem takie wrażenie, więc na SM się nie nadają za bardzo

Kawasaki KX250F