46 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2012-04-13 08:26:40)

Odp: Pierwsze moto Enduro/SM

facepalm napisał/a:

Jeśli 525 łapie sie pod moje wymagania,a obaj wiemy że nie,to nie ma problemu.  Pierdolenie to są uwagi tego typu. Jeśli uważasz ze między DR 350 4t a czyms 125/250 4T jest aż tak wielka przepaść mocowa czy cholera wie jaka,ze koniecznie trzeba kupić coś słabszego zanim sie dosiądzie DR no to chyba masz złe pojęcie.   Czy to,że wole coś na dłużej oznacza ze od razu musi to byc demon prędkości ? NIE,aczkolwiek  jeśli byłaby możliwość kupic DRke albo 125/250 4T to chyba bardziej opłaca się kupić DRke bo ma większy potencjał niz 125/250 i z tego powodu nie bede musiał szukać ze swiecą kupca po 1 sezonie tylko zostanie conajmniej na kolejny rok,ewentualnie dłużej.

Chodziło mi o to,że o ile w dostaniu łatwo tyle potem moze byc problem ze sprzedażą po satysfakcjonującej cenie....


Widząc po ostatnim twoim wpisie... wiesz więcej niż chłopki na forum... po kiego więc bić pianę ? Tym bardziej, że kupno planujesz na jesieni a w przedziale cenowym 5 tysięcy masz tak ogromny wybór, że już dzisiaj możesz sobie zaplanować jak będzie wyglądał "motocykl twych marzeń"

Nie wyrabiam gdy widzę, że ktoś zakłada temat jako "zielony" a nagle z postu na posta ma wiedzę większą niż całe forum i to w jednym palcu.

Dla mnie kolego twój temat to ewidentne bicie piany "co ja kupie za pół roku" radźcie koledzy.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

47

Odp: Pierwsze moto Enduro/SM

http://samiec-alfa.pl/wp-content/uploads/2010/02/facepalm.jpg
kupujesz moto na handel czy do jazdy ? jak do jazdy to nigdy nie odzyskasz tej kwoty co włożysz, śmiem wątpić by większość kupujących sprzęt od razu myślała o jego sprzedaży (z wyłączeniem handlarzy), uparłeś się na dr350 kupuj stare dr350, reszta jak post wyżej

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

48

Odp: Pierwsze moto Enduro/SM

Dobra,koledzy więcej luzu. Nie potrzeba nikomu dodatkowych nerwów. Jeśli wyszło na to jakbym był znawcą wszystkiego to sorry,człowiek ma zawsze swoje mysli na różne tematy dopóki mu ich ktoś nie wyprostuje i nie pokaże jak jest na prawde. Oczywiscie,bez spiny zakup dopiero na jesień,chciałem sie tylko zorientować  w temacie i wiedzieć jakiego konkretnie moto potem szukac,do których próbować sie przymierzyć jak będzie mozliwosc itd. Nie mówcie,że Wy z dnia na dzień podjeliscie decyzje o zakupie moto i wczesniej nie było rozpoznania w temacie i wielu pytań.

Pozdrawiam

49

Odp: Pierwsze moto Enduro/SM

mój brat ma od roku YAMAHE XT 125 i jak się przesiadł na chwilę na DR-kę to nie ogarniał ale jeśli czujesz, że dasz radę to nie ma problemu, kupuj bo DR 350 to fajny sprzęt.

http://www.youtube.com/watch?v=uteflmsM48A&feature=youtu.be

50

Odp: Pierwsze moto Enduro/SM

Dzięki wszystkim którzy się wypowiadali.  Temat zdaje się być wyczerpany. Będę sie rozglądał za DR 350 od 96r,jak nie trafie nic odpowiedniego w tej kasie to zostaje coś mniejszego ale może nowszego. Na ostatnim miejscu dt125.   Pozdrawiam. 

Ps. domin159  napisałem na pw pare pytań odnosnie drki jeszcze.

51

Odp: Pierwsze moto Enduro/SM

masz PW

http://www.youtube.com/watch?v=uteflmsM48A&feature=youtu.be