16

Odp: Mocniejsze moto

Koso napisał/a:

Akurat co do gwarancji to jak dla mnie to jakieś brednie.Miałem yamahe aerox kupiona jako nówka i przy przebiegu niecałych 1tys wał szlak trafił, oczywiście była blokada jeszcze,a ich powodem nie uznania było "nieprawidłowe użytkowanie", więc jak gwarancja dla ciebie to jedyny powód żeby kupić nowego to daj sobie spokój.

Koso dobrze gada, polać mu ;)

Bez moto...

17

Odp: Mocniejsze moto

SzymsonPL napisał/a:

Naprawdę nikt tu nie miał Trackera ?

Jeśli chcesz rozwiać wątpliwości, to user Donelvis ma zipp trackera, zagadaj do niego.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

18

Odp: Mocniejsze moto

No ale on ma 250 z tego co mi wiadomo.
Miałem kiedyś chińczyka i powiem Ci szczerze ze wiecej go pchałem niz jezdziłem - dosłownie.
To jest poprostu dramat. Koledzy piszą o przebiegu 20 tyś wg mnie ta konstrukcja przejedzie moze z 10 tyś.
Ale do tego czasu ją sprzedasz bo psychicznie wykończy Cie jego awaryjność.
Zdecydowanie stawiał bym na markowe moto, jeśli nie chcesz 2T to z 4T też coś znajdziesz.
MZ, XT czy sende :)

Husqy SMR-R 450

19

Odp: Mocniejsze moto

nie ma reguły, w końcu w chinach więcej pewnie ludu jeździ na rodzimych produktach a tam się nie opierdzielają z przebiegami, jedyne co mogę przytoczyć tu stronkę która się kiedyś już przewalała o sprawności rometa chińskiego [url]http://william350.w.interia.pl/motocykl.html[/url]

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

20 Ostatnio edytowany przez HEMP (2012-04-09 10:29:02)

Odp: Mocniejsze moto

Oskar napisał/a:

Usrałeś się strasznie tego chinola. Wszyscy odradzają, a Ty swoje...

pytanie czy "wszyscy ,poza fotami,  przynajmniej go widzieli na oczy"

Oskar napisał/a:

Pomyśl inaczej, jak taki sprzęt będzie sie zachowywał mając 20tys przelotu, czyli po koleji wszystko będzie siadało, a taka np. dt to przy takim przebiegu dopierio hmm jakby to nazwać 'rozgrzewa się' :)

BUHAHAHAHAHAHAA  --Nostradamus


Oskar napisał/a:

A jeżeli nie znasz się jakolwiek na takich sprzętach to najlepiej nic nie kupuj.


BUHAHAAHAHAA sory ale tu dojebales pizdzie uszy





**** co do "chinola" (tracker)  ja mam co prawda  latam nim niewiele(mam inne motocykle)ma przejechane 4700km  .....   
(...)ale to niewielki przebieg -wiec ciężko gwarantować jak będzie dalej - jest to "nowa konstrukcja" wiec na razie musi się zmagać z utartą opinią chińskich moto z TESCO. Zipp Tracker to tak naprawdę LONCIN ,ta sama fabryka co robi  silniki do motocykli BMW co daje nadzieje ze  moto nie  jest składane na kolanie w szopie , niestety nadal to jest  ryż(...) 
  ...... 4700km  i nic się nie dzieje ... ale tez odradzam te  moto,ale nie bo "to chinol" tylko dlatego ze moto jest słabe (16-17KM) szybko Ci się znudzi ,jedyny mocny"+" to niskie spalanie na seryjnym gaźniku zadowoli się 3L/100km  przy przelotach 90-110 km/h

i can do this .. here, hold my beer

21

Odp: Mocniejsze moto

SzymsonPL napisał/a:

... a mój CRS to też coś w stylu chińskiej zabawki a nie mam z nim problemów (może raz zerwałem linke gazu i toczyłem do domu ale to inna sprawa)....

Skoro nie narzekasz na CRS'a i nigdy ci się nie psuł to chyba jesteś the chosen ones :)
Sam miałem crs'a i znam kilka osób co tez mają a oni podzielają moje zdanie, że crs to badziewie i psuje się na każdym kroku. Nic poważnego się nie dzieje, tylko psują się pierdoły które uniemożliwiają jazdę i potrafią psychicznie wykończyć człowieka. Więc naprawdę musiałeś mieć szczęście jeżeli kupiłeś takiego co sie nie psuje.


Moja rada to nie pakuj się w chińczyka (mimo, że mają gwarancję którą rzadko kiedy uznają, a jeżeli już uznają to oczekiwanie na gotowe moto ciągnie się tygodniami) tylko poszukaj sobie jakąś markową używkę tak jak Ci tutaj koledzy radzą.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

22

Odp: Mocniejsze moto

kusloncu napisał/a:

No ale on ma 250 z tego co mi wiadomo.

Tracker produkowany jest tylko w pojemności 250

kwkm napisał/a:

Jeśli chcesz rozwiać wątpliwości, to user Donelvis ma zipp trackera, zagadaj do niego.

z tego co widzę Donelvis ma bana :/ (Zbanowany)

23

Odp: Mocniejsze moto

nie kupuj chińskich rzeczy, jakichkolwiek i kiedykolwiek. NIGDY!

http://youtu.be/FJhM7Nx-OC0  CRF power :)/ EXC 500

24

Odp: Mocniejsze moto

kolego HEMP,
jest wiele aspektów dlaczego nie kupić chińczyka poza tym, że sie "szybko znudzi", m. in. bezpieczeństwo, np. jakoś wykonania zawieszenia, jak ono wybieranie nierównośći, czy trwałość i moc hamulców. To wszystko wpływa na bezpieczeństwo codziennej jazdy z wiadomych przyczyn. Poza tym co zrobić jak sie znudzi? Sprzedać - tak! Ale czy to takie łatwe? Na takie sprzęty używane popyta jest praktycznie zerowy, przy znikomych cenach.
A i co do tego czy miałem dostęp do takich sprzętów? Tak. Dobry znajomy pracuje w sklepie u swojego ojca gdzie właśnie sprzedają chińczyki, to jak widzę, co się tam dzieje to mnie przerasta. Żeby to były tylko przeglądy serwisowe... ale tam ciągle ktoś przyjeżdża oddając sprzęt na gwarancję bo się zepsuło to, to tamto. Porażka jakaś. I to nie są pierdoły, chyba że ktoś mianem pierdoły określa zatarcie silnika. On sam jak i jego ojciec mówi, że to co sprzedają to istny chłam, i gdyby nie to, że nie mają obecnie innej możliwości zarobkowej to by tego nie robili.

Myślę, że nie ma co dalej kontuynować tej rozmowy, bo kolega SzymsonPL już chyba zdecydował, że kupi motocykl chiński, za to nowy, więc nasze rady i tak na nic się nie zdadzą.

Pozdrawiam

25

Odp: Mocniejsze moto

Napisałem email do Donelvis (może on jako użytkownik trackera powie coś więcej). Problem jest taki że na różnych forach panują różne opinie a właściwie nie spotkałem się jeszcze z negatywną opinią kogoś kto miał lub ma Trackera. Od Trackera bardziej podobał mi się Kingway Lander ale no na jego temat są bardzo negatywne opinie wszędzie. Motocykl kupie w połowie lub pod koniec wakacji więc mam jeszcze czas/muszę jeszcze crs'a sprzedać i wtedy będę wiedział dokładnie ile mogę przeznaczyć. Dziękuje wszystkim którzy się wypowiadali jak podejmę decyzje to dam znać (na 100%)

26

Odp: Mocniejsze moto

Donelvis napisał mi że poleca mi ten motocykl i nie miał z nim problemów (chodzi o zipp Trackera)

27

Odp: Mocniejsze moto

tak jak pisalem ... tez mam  lata  i NIC sie nie dzieje ...ale jest to slabe moto  230cc i 16KM  ....

i can do this .. here, hold my beer

28

Odp: Mocniejsze moto

HEMP napisał/a:

tak jak pisalem ... tez mam  lata  i NIC sie nie dzieje ...ale jest to slabe moto  230cc i 16KM  ....

słabe z tego co wiem v max 130 więc dość dobry gdybym chciał więcej to bym ściga chciał. Niestety nie ma nigdzie filmiku z jazdy :/

29

Odp: Mocniejsze moto

jak nie ma jak jest:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=PqsSdFFbNNo&feature=related[/url]

[url]http://www.youtube.com/watch?v=WgoIjTin5Zw&feature=relmfu[/url]

http://www.youtube.com/watch?v=uteflmsM48A&feature=youtu.be

30

Odp: Mocniejsze moto

z jazdy po drodze + to wersja cross z innym gaźnikiem i oponami (ta na filmiku)[enduro kit czy jakoś tak się zestaw nazywa]