1

Temat: Jakie 125 w 4t?

Witam.

Dziś najprawdopodobniej zatarłem DT i ojciec widząc moją załamke powiedział, że mam mu zaznaczyć pare opcji moto, ale tylko w 125, bo blokuje mnie prawko A1. Już nie mam ochoty co chwile męczyć się z awaryjnością i łakomstwem paliwa wraz z olejem, więc postanowiłem, że teraz 4t. I tutaj problem. W 125 4t i to jeszcze supermoto jest mały wybór.. Praktycznie żaden. Może ktoś podsunie jakieś pomysły ? Pierwsze co to pomyślałem sobie o Wr i to chyba jedyna opcja. MZ odpada.

READY TO >> TERROR

2 Ostatnio edytowany przez kusloncu (2012-03-18 18:31:57)

Odp: Jakie 125 w 4t?

Dlaczego MZ odpada? Wg mnie to świetny wybór, jest mocna (jak na 4T) v max ok 130. Na kole da sie pośmigac bez problemu :) Wogole sie nie psuje :)
Jesli nie MZ to jest jeszcze senda i HM, husqvarna sms4, hyosung, yamaha xt i to chyba wszystko co mozna kupic w polsce :)
A jak wyremontujesz dt to nie powinno juz nic sie dziac przez jakies 15 tys km :)

Husqy SMR-R 450

3

Odp: Jakie 125 w 4t?

Jak wyremontuje DT to coś czuje, że to już będzie pechowe moto, nie wiem czemu. Teraz przeglądając magazyny, zauważyłem właśnie tą Sende, ale piszą o niej, że duże spalanie jak na 4t i bardzo niewygodna. Myśle, że będzie pojedynek Wr vs Huska SMS 4.

READY TO >> TERROR

4

Odp: Jakie 125 w 4t?

moim zdaniem tez najlepsza opcja to MZ. malo pali , dobrze idzie i wgl jest gites

https://instagram.com/jac__ek

5

Odp: Jakie 125 w 4t?

Jakoś mnie nie urzeka pod względem wizualnym. Jak już mam coś kupować to chciałbym żeby się do końca roku nie zepsuło i cieszyło oko.

READY TO >> TERROR

6

Odp: Jakie 125 w 4t?

Derbi DRD 125

7

Odp: Jakie 125 w 4t?

Oczywiście Wr bierz, ja przelatałem prawie 11 tysi w zeszłym sezonie i 0 awarii, także moge polecić, ale to zależy na jaki egzemplarz trafisz.

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

8

Odp: Jakie 125 w 4t?

wektor napisał/a:

Derbi DRD 125

Czytałem o tym troche i pozytywnych opinii nie zauważyłem.

Koso pisałem Ci właśnie na GG, jak możesz to wejdź.

READY TO >> TERROR

9

Odp: Jakie 125 w 4t?

Z 4T najlepszą opcją wydaje mi się Rieju Marathon w wersji PRO, ale używki raczej nie ma szans znaleźć.

10

Odp: Jakie 125 w 4t?

Boli mnie to, że huski sms 4 też nie można dostać używki :/

READY TO >> TERROR

11

Odp: Jakie 125 w 4t?

[url]http://www.motocykl-online.pl/testy/test-porownawczy-8222-125-8221-supermoto[/url]

12

Odp: Jakie 125 w 4t?

Elo , ja mam Derbi Sendę 125 z 2007 r na sprzedaż i nie wiem kto wam powiedział ,że jest nie wygodna lub sporo pali... który motor mało pali jak się go ciśnie... A tak serio to śmigam raczej dynamicznie zazwyczaj na tyle na ile ona pozwala :) i pali jakieś 5-6 na moje oko nie wiem czy to dużo czy mało ale nie ma lekko więc według mnie jest ok poza tym nie musze robić jakichś durnych mieszanek i przejmować się ,że zapomnę o oleju... leje 95/98 albo v powera zależnie od humoru  i lece ... Wracając do moto to rocznik 2007 ściągnięty bodajże od Angoli , aktualnie w stanie db/bdb drobne pierdoły do roboty takie jak gaźnik do regulacji z którym jadę jutro lub pojutrze do mechanika - przy okazji przeglądzik silnika ...olej wymieniony kilka dni wstecz , filterek czysciutki  aku właśnie wyjąłem do podładowania bo słabo miał przy zapalaniu.. a w sumie w zeszłym sezonie wymieniany . Kurde rozpisałem się jakoś..będziesz chciał to pisz jak nie to bierz się za remont pzdr

13

Odp: Jakie 125 w 4t?

Ale ty masz zupelnie inny motor niz ten o którym mowa. DRD 125 ma silnik chlodzony ciecza z 4 zaworami a ty masz stara 2-zaworowa konstrukcje wzorowana na jakims japonskim silniku z lat 80-tych.

14

Odp: Jakie 125 w 4t?

Zajrzyj najpierw do mechanika :) może to tylko jakaś duperela i będzie normalnie latała ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

15

Odp: Jakie 125 w 4t?

Fakt..teraz dopiero zerknąłem na teścik silniczek zupełnie inny , mój to Senda Baja 125 a nie drd , mój silnik ma zupełnie inną specyfikację pracy inna skrzynia nieco więcej mocy i chłodzenie powietrzem , dziś pierwsze grubsze latanko ..zajebiście było ; ]