16

Odp: Pomoc w wyborze.

SPAWAK ale piepszysz z tym odpychaniem sie... ja jakoś takich problemów nie miałem do tych 90 w miare szybko sie rozpędza, ale co do dźwięku to chyba nie ma sie co sprzeczać, za każdym razem gdy słyszałem wkręcający się silnik 2t na obroty nie żałowałem że wybór padł na 4t, oczywiście tańszy w eksploatacji i ekonomiczniejszy, nie wiem jak jeździsz że pali ci te 6l, rs kumpla pali w granicach 9l a silnik ten sam.

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

17 Ostatnio edytowany przez kusloncu (2012-02-17 14:02:52)

Odp: Pomoc w wyborze.

Koso napisał/a:

za każdym razem gdy słyszałem wkręcający się silnik 2t na obroty nie żałowałem że wybór padł na 4t

Akurat dźwiek 125 2T jest czymś pieknym, a napewno lepszym niz 125 4T :)
Moja huska przy jezdzie ostrej po miescie nie przekroczyła 7l. 2T jest łatwo zatrzeć, ale i tak bym je wybrał :)
Znacznie wiecej zabawy niz na 4T :)

Husqy SMR-R 450

18

Odp: Pomoc w wyborze.

Ja swojego jeszcze nigdy nie pchałem..tym bardziej z pod świateł hehe no może pod górkę o koncie 80 * więc nie przesadzaj ,naprawde daje to rade z resztą najlepiej siąść i się przekonać , jeden stantuje na komarku (gdzie przy twoim toku myślenia nie powinien nawet stanąć na koło ) a drugi słabiej ogarnia mając F4 ;]

19

Odp: Pomoc w wyborze.

MZ 125 SM, wersja z wydechem sebring. Kumpel ma, fakt że nie wchodzi na koło z gazu ale za to przepiękny dźwięk, mało pali i przyspiesza też ładnie jak na tą pojemność, chociaż wiadomo że 2t będzie szybsza.

https://www.facebook.com/TrenerPersonalnyAdrianBartecki/

20

Odp: Pomoc w wyborze.

Wiadomo, że prze kolorowałem ale ja nie zdecydował bym się na 125 w 4t. Spalanie mam do maks 7l ale to rzadko po mieście jak się trochę ostrzej jeździ a tak to można zejść do mniejszych liczb. Jazda na 4t w 125 na pewno będzie fajna do puki kolega na rs, mito, nsr, dt, sx, mx albo innym wynalazku nie da Ci się przejechać albo nie wystartuje przed Tobą ;d. Spójrzcie na dane YZF-r 125 ma 16,5 chyba do 100km/h( widziałem na yt ja koleś 100 robił w 13s), a rs ma 6,5s do 100 km/h gdzie trzeba wziąć pod uwagę, że SM z tymi samymi silnikami co odpowiedniki w plastikowych budach mają inne przełożenia nastawione na przyspieszenie i jak ja mierzyłem w swoim przyspieszenie to wyszło 5,8, a mogę się założyć, że jeżeli ktoś kto lepiej by zmieniał biegi i miał lepszy start szybciej by to zrobił. Ale kolega pyta się co wybrać w 4T więc nie OFFtopujmy. Wybór masz między:
- MZ 125 SM
-Yamaha Xt 125 x
-Yamaha WR 125 x
-Suzuki DR-Z 125
-Derbi Senda 125
- Beta 125
-  możesz jeszcze spojrzeć na Honde XR 125.
Może o czymś zapomniałem jak coś to dopiszcie.

Kupie moto :)

21

Odp: Pomoc w wyborze.

ja bym osobiscie bral mz wiem co mowie bo mialem :) kumpel ma do sprzedania honde xr 125 wiec ja jak cos to wal na PW.

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

22

Odp: Pomoc w wyborze.

mały oftop a mz to nie jest silnikowo xt125 ??

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

23

Odp: Pomoc w wyborze.

silnikowo to jest konstrukcja mz nie xt.

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

24

Odp: Pomoc w wyborze.

Wy też macie problemy z tymi 2t :) Ja na moją była dt nie mogę narzekać. Mocy miała wystarczająco a i nigdy nie spaliła mi więcej niż 5l. A lekko nie miała :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

25

Odp: Pomoc w wyborze.

Dokładnie. 2T to potęga ;d

Beta RR ma chyba silnik ten sam co w XT.

Kupie moto :)

26

Odp: Pomoc w wyborze.

Spalanie spoko ...a ile tłoków w sezonie poszło hehe

27

Odp: Pomoc w wyborze.

Jeszcze ani razu nie zatarłem silnika. Jak leje się dobre oleje, pilnuje wszystkiego to dużo można pojeździć. Widziałem RS 125 na oryginalnym tłoku z przebiegiem 27000 km. Mój kumpel ma YZF-R 125 i przy 14 tyś. niestety miał honowanie silnika...

Kupie moto :)

28

Odp: Pomoc w wyborze.

Czytam wasze wypowiedzi i coraz bardziej przekonujecie mnie na tego 2t . To co proponujecie z 2t może znajdę coś lepszego. Bo taki motorek musi być uniwersalny i po mieście lub większy wypad ale też musi na koło wchodzić.

29

Odp: Pomoc w wyborze.

Aprilia SX 125, Aprilia mX 125, Yamaha DTX 125, ja osobiście polecam SX ale jak nie masz kasy to MX też jest świetny ;d

Kupie moto :)

30

Odp: Pomoc w wyborze.

Huska 125 :)

Husqy SMR-R 450