31

Odp: Pomoc w wyborze.

ubiegłeś mnie miałem pisać właśnie o Huśce 125 :)
a co do tłoków to chodziło mi o tłoki danikena bo tez ma 2t i szybko je męczył hehe

32

Odp: Pomoc w wyborze.

Hehe :D zaczynał słabnąc to tłok trzeba był zmienić zamiast męczyć silnik :D To tylko z troski :D Szkoda tylko, że na nowym tłoku tak krótko pojeździłem. Ale za to Olaff będzie miał frajdę i spokój z remontami na długi czas ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

33

Odp: Pomoc w wyborze.

Aż na cały rok :D

READY TO >> TERROR

34 Ostatnio edytowany przez qba_grygiel (2012-02-18 17:24:46)

Odp: Pomoc w wyborze.

Polecam Yamahę DT 125 X, jest to naprawdę bardzo niezawodny sprzęt i do tego mocny. Wiem co mówię bo miałem przez 2 sezony, oczywiście to jest moje zdanie i nie wszyscy się muszą z nim zgadzać. Naprawdę polecam ten motocykl.

KTM 450 SMR
#58

35

Odp: Pomoc w wyborze.

Potwierdzam. Kuba szedł na niej jak młoda kuna puszczona w tatarak, mimo 3 metrów wzrostu ;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

36

Odp: Pomoc w wyborze.

Cześć
Kurcze, tak Was czytam i zastanawiam się czy ja trafiłem na jakieś h... egzemplarze czy o co kaman? miałem LC2 125 przez jakieś pol roku, jeździłem na dt 125 i ja nie wiem jak można napisać ze tym motorom nie brak mocy, ze zapier... aż milo ...tak jak niektórzy piszą.
Nie wiem, może to kwestia wagi? koledzy tak piszący są lżejsi niż ja i te motory ich noszą? jak miałem 125 ważyłem wtedy z 76kg i dla mnie one w ogóle nie jadą...

"If you do what you love, nothing can hold you back."

37

Odp: Pomoc w wyborze.

Muki napisał/a:

Cześć
Kurcze, tak Was czytam i zastanawiam się czy ja trafiłem na jakieś h... egzemplarze czy o co kaman? miałem LC2 125 przez jakieś pol roku, jeździłem na dt 125 i ja nie wiem jak można napisać ze tym motorom nie brak mocy, ze zapier... aż milo ...tak jak niektórzy piszą.
Nie wiem, może to kwestia wagi? koledzy tak piszący są lżejsi niż ja i te motory ich noszą? jak miałem 125 ważyłem wtedy z 76kg i dla mnie one w ogóle nie jadą...



Hmmmm... braki mocy trzeba nadrabiać brawurą :D Bardzo dużo od kierownika zależy i od przełożeń ;p Ja pisząc, że dt "miała mocy wystarczająco" to miałem na myśli, ze ma wystarczająco mocy by już można było śmiało polatać po mieście, wjechać w teren czy na jakiś bardziej techniczny tor w porównaniu do reszty 125 na których miałem okazję się przejechać. 125 to 125 nie ma co oczekiwać, ze z gazu wstanie na gumę z 5go biegu.


Kolega tutaj prosił o pomoc w wyborze 125 więc większość osób proponuje mu 2t, bo jest mocniejsze od 4t :) no logiczne ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

38 Ostatnio edytowany przez qba_grygiel (2012-02-19 16:39:03)

Odp: Pomoc w wyborze.

gierwi napisał/a:

Potwierdzam. Kuba szedł na niej jak młoda kuna puszczona w tatarak, mimo 3 metrów wzrostu ;-)

3 metry to może nie :) ale jestem bardzo wysoki i ważę ponad 90 kg i śmigałem z zadowoleniem na twarzy na DT 125 przez 2 sezony po mieście po torze i po lesie :). I zgadzam się w zupełności z kolegą daniken że brak mocy trzeba nadrabiać brawurą :). Wiadomo że 125 to nie jest jakaś MEGA petarda, na pewno mocniejsza niż 4T, ja byłem zadowolony z ilość mocy a jeździłem na większych sprzętach też. Każdy mam poprostu swoje zdanie na ten temat i niech tak pozostanie. Pomiędzy 2T i 4T 125 szczerze zachęcam do kupna 2T.

KTM 450 SMR
#58

39

Odp: Pomoc w wyborze.

Tak trochę offtopowo, ale jednak nawiązując do tematu ;)

[url]http://www.youtube.com/watch?v=t1OgB4KwNPY[/url]

40

Odp: Pomoc w wyborze.

Każdy chwali swoje ;) ja osobiście szukałem 125 na jeden sezon i to dlatego zapewne wybrałem 4t choć na początku szukania 4t odrzuciłem i nie interesowałem się co mają do zaoferowania, swoje poszukiwania kierowałem właśnie na yamahe dt 125x i aprilie sx 125 i pewnego pieknego dnia pojechaliśmy właśnie je obejrzeć.Jadąc autostradą w strone Poznania obejrzałem dt która jakoś nie przypadła mi.. no nic wsiadamy w samochód i jedziemy do Ostrowa obejrzeć sx z wyglądu fajnie sie prezentuje, ale podczas oglądania jej zajechała głośno warcząca wr 125x(wtedy jeszcze o tym nie wiedziałem ze to 125, po głosie myslałem ze to coś wiekszego) i po przejechaniu się następnego dnia stała u mnie w garażu ;)

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

41

Odp: Pomoc w wyborze.

Ta WR 125 X zbiera naprawdę pozytywne opinie w zagranicznych źródłach (czasopisma i internet), jest duża i wystarczająco mocna zachowując wymaganą uniwersalność i trwałość. Jak to mówią "horses for courses". Zależy do czego wam jest moto potrzebne. U nas oczywiście sami hard core'owcy, więc rozumie się samo przez się że to "popierdółka".

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

42 Ostatnio edytowany przez UgaBuga (2012-02-22 15:24:07)

Odp: Pomoc w wyborze.

Myślę, że post można zamknąć :). Dzięki za pomoc wszystkim.