1

Temat: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

Witam
Od razu napisze ze nie mam prawka kategorii A i chciałby coś kupić , żeby jeździć na dowodzie czyli jakiś supermoto z papierami na motorower 50/80/125 przynajmniej narazie. Byłby to sprzecik do jazdy po miescie , ale nie ukrywam ze na scieżki czasami tez bym chciał zjechac . Oczywiście musi sie dać zajestrować . Mam 180 cm wzrostu i warze ok 90kg. Myslałem o Derbi senda przerobionym , ale znajomy powiedział mi ze bede na tym wyglądał jak na rowerze młodszego brata. Nie ukrywam ze nie siedzie w temacie supermoto i tu liczyłbym na waszą pomoc i porady.
Z góry dzieki
Pozdrawiam
Piotrek

2 Ostatnio edytowany przez figiel (2012-02-01 11:58:02)

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

plaster82 napisał/a:

ale znajomy powiedział mi ze bede na tym wyglądał jak na rowerze młodszego brata

"tata a marcin powiedział", ważne jak się będziesz czuł na sprzęcie, teraz masz do wyboru do koloru motorowery są normalnej wielkości nie to co kiedyś, a po za tym jeśli chodzi o "wygląd" to pewnie nawet na wyścigowej crf'ie byś tak wyglądał

ps. kiedyś też były duże gabarytowo japońskie motorowery ale kogo było na to stać

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

3

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

Jak chcesz to znajomy będzie miał na sprzedaż właśnie Derbi Sende z kitem polini 80cc, zadbana i zarejestrowana. Akurat jest z Krakowa, więc daleko nie masz.

READY TO >> TERROR

4

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

Mam wr 125x na sprzedaż, moc wystarczająca jak na pierwsze moto.

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

5

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

Olaff napisał/a:

Jak chcesz to znajomy będzie miał na sprzedaż właśnie Derbi Sende z kitem polini 80cc, zadbana i zarejestrowana. Akurat jest z Krakowa, więc daleko nie masz.

Mozesz mi coś wiecej na ten temat napisac .
To znaczy który rok ??
Jaka cena ??
Jaki stan ??
Moze jakieś foty

6

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

Olaff napisał/a:

Jak chcesz to znajomy będzie miał na sprzedaż właśnie Derbi Sende z kitem polini 80cc, zadbana i zarejestrowana. Akurat jest z Krakowa, więc daleko nie masz.

ile takie Derbi na KM ?
tak zeby plaster wyjechal jakos pod gorke :P

Huska 701 '17

7

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

fistach napisał/a:

tak zeby plaster wyjechal jakos pod gorke :P

aż taki cieżki nie jestem ale z tego co widze co ludzi piszą w ogłoszeniach co nie zawsze jest prawdą to powinien miec w granicach 14-15 km , ale moze zaraz sie dowiem czegoś innego

8

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

Pogadam z nim i dam Ci dokładnie znać.

READY TO >> TERROR

9

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

Powiedz ile masz do wydania? Za 15k mozna dostac nowiutka huske 125 4T w sm'ie ktora wygladem nie rozni sie za wiele od SMR'a 510. Tutaj masz wersje enduro po niewielkim przebiegu: [url]http://otomoto.pl/husqvarna-te-cross-enduro-2010-125-M3005293.html[/url]

10 Ostatnio edytowany przez fistach (2012-02-01 19:32:59)

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

kolega chce legalnie poruszac sie po drogach... a nie ma jeszcze kategorii A... wiec wchodzi tylko w gre przerobiona 50tka...
pojezdzi chwile, zakocha sie, zrobi prafko i przesiadzie sie na 400ccm+ :)

choc ja bym doradzal, zrobic prawko i odrazu kupic jaka DRZtke na poczatek :)

Huska 701 '17

11

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

fistach napisał/a:

ja bym doradzal, zrobic prawko i odrazu kupic jaka DRZtke na poczatek :)

a ja bym odradzał

fistach napisał/a:

na poczatek :)

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

12

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

[url]http://allegro.pl/derbi-senda-sm-125-50-50-motorower-igla-i2078993949.html[/url]

jest takie coś do sprzedania , co o tym sądzicie? do wziecia jest za 3500zł , gadałem z gościem

13

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

Ten silnik jest od czegoś innego i rama jakoś kombinowana

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

14 Ostatnio edytowany przez HEMP (2012-02-01 20:32:03)

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

odpuść , to jakiś chiński silnik

i can do this .. here, hold my beer

15

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

No nie koniecznie przerobione 50, jest dużo 125/50 które mają poprostu wałek w papierach :) A niestety 50 są mniejsze od duzych moto. Wiem bo miałem 50 a kumpel 125 i było widać roznice :) Ale źle wyglądać nie bedziesz. na 15 KM to możesz liczyć jak jest dobry sport wydech, gaznik przynajmniej z 19 i cylek bardzo dobry. Z airsala można wyciągnąć niby tylko 12 KM. A myśle ze producent starał sie tak robić testy zeby wyszło jak najwiecej :) Normalnie to bedziesz miał z 7-8 KM przynajmniej ja tak myśle po przejechaniu sie na xp6 które miało airsala :) Ale mało kto jeździ na hamownie na 50 ccm :)

Husqy SMR-R 450