16

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

ok dzieki to czekam na info od Olaffa , chyba ze jeszcze ktoś coś wie o kimś co ma coś takiego do sprzedania

17

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

fistach napisał/a:

kolega chce legalnie poruszac sie po drogach... a nie ma jeszcze kategorii A... wiec wchodzi tylko w gre przerobiona 50tka

sorki za off, to tylko ja sam mam się poruszac nielegalnie ?! :[

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

18

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

kwkm napisał/a:
fistach napisał/a:

kolega chce legalnie poruszac sie po drogach... a nie ma jeszcze kategorii A... wiec wchodzi tylko w gre przerobiona 50tka

sorki za off, to tylko ja sam mam się poruszac nielegalnie ?! :[


zbyt duzo jeszcze swoim prywatnym autem zarobkowo zeby mieć jakieś przypały przez przypadek , a tak jak pisze kolega fistach jak sie przypale na dwa koła to jeszcze w tym roku zrobie A i bede szukał czegoś innego

19

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

To powiem Ci, że ja swoim autem jeżdżę zarobkowo, tak dużo, że w kompletnie nie mam czasu na kursy i prafko A, a na moto, zimna krew i latam ;)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

20

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

kwkm napisał/a:

To powiem Ci, że ja swoim autem jeżdżę zarobkowo, tak dużo, że w kompletnie nie mam czasu na kursy i prafko A, a na moto, zimna krew i latam ;)

Guma !! ty juz sie tyle nie cwaniakuj :P

Huska 701 '17

21 Ostatnio edytowany przez Olaff (2012-02-01 23:54:11)

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

plaster, podaj maila, a podeśle Ci fotki Sendy DRD 2008 rok w supermoto. Gościu w przyszłym tygodniu będzie miał też sende 80/50  troche tańszą, ale więcej info na maila :)

READY TO >> TERROR

22

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

Napisz jeszcze ile masz kasy :) Kacpik sprzedaje huske 125/50 :)

Husqy SMR-R 450

23 Ostatnio edytowany przez plaster82 (2012-02-02 10:01:15)

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

mail to plaster_p@wp.pl ile mam kasy ciezko powiedzieć , tyle i le trzeba bedzie na cos dobrego :) widze w necie w róznych cenach i w róznych stanach dlatego znajomy polecił mi to forum i chyba dobrze ze tu trafiłem. Ile taka huska kosztuje?? i jak to wyglada?? i czekam na foty

24 Ostatnio edytowany przez Olaff (2012-02-02 14:35:52)

Odp: Chcę rozpocząć przygodę z supermoto :)

Fotki i info podsyłam na maila.

READY TO >> TERROR