16 Ostatnio edytowany przez raku (2012-02-06 13:50:54)

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

Tak wygląda spalanie w apce :p
[url]http://www.youtube.com/watch?v=D14uIU9npaI[/url]

A kogo obchodzi spalanie? Jak jest frajda to spalanie sie nie liczy!!!

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

17

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

lol :-P

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

18

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

przy jeździe na torze pali mi 10l a po ulicy palila 7l

Aprilia SXV 450 #3

19

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

ciekawe...nigdy tego nie sprawdzałem

nie ważne ile pali ale jak pali :)

20

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

niestety z odpalaniem jest problem, gdyż to w tych Apkach jest największym mankament. Ciężko się je odpala, gdyż te rozruszniki nagminnie padają. Niestety u mojej Włoszki jest tak samo, a koszt nowego rozrusznika to ok. 1500pln. Gdy zawiozłem do jednego z klientów, którzy naprawiała rozruszniki stwierdził, że pierwszy raz coś takiego na oczy widzi i nie da on rady go naprawić, jednak kto nie może jak "ceglorze". Oni oczywiście dadzą radę. :)

Aprilia SXV 450 #3

21

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

Bado napisał/a:

niestety z odpalaniem jest problem, gdyż to w tych Apkach jest największym mankament. Ciężko się je odpala, gdyż te rozruszniki nagminnie padają. Niestety u mojej Włoszki jest tak samo, a koszt nowego rozrusznika to ok. 1500pln. Gdy zawiozłem do jednego z klientów, którzy naprawiała rozruszniki stwierdził, że pierwszy raz coś takiego na oczy widzi i nie da on rady go naprawić, jednak kto nie może jak "ceglorze". Oni oczywiście dadzą radę. :)

Czyli fajnie jakby powstała w akcesoriach kopka*:)

* w sumie dwie bo tam wszystko jest podwójne dobrze, że rozrusznik jest tylko jeden hehe

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

22

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

A nie chodzi przypadkiem o sprzęgiełko rozrusznika a nie sam rozrusznik??
Ja borykałem sie ze sprzęgiełkiem w RSV :/

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

23

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

Apki może coś mają z tymi rozrusznikami, mi w Dorsoduro tez padł po niecałych 5000 km, nie wiadomo czemu, ale cena nowego nie taka zła, jak by ktoś potrzebował to mogę ściągnąć do Apki wszelkie produkty (NOWE, oryginalne w dobrej cenie)

Braaaping!

24

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

Czyli fajnie jakby powstała w akcesoriach kopka*:)

* w sumie dwie bo tam wszystko jest podwójne dobrze, że rozrusznik jest tylko jeden hehe

już też o tym myślałem, ale robią się wtedy takie koszta, że lepiej naprawić rozrusznik :D

a jest to rozrusznik. krótko mówiąc zatarłem go. :D

Aprilia SXV 450 #3

25

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

Zatarłeś go, ponieważ, jak sądze, kręciłeś za długo bo moto nie chciało odpalić a powodem tego jest sprzęgiełko rozrusznika, oznaczone nr 9 na rysunku
[url]http://www.ultimateparts.net/aprilia/c.php?n=Starter-motor-Aprilia-SXV-450-550-2009-Aprilia-Parts-and-Spares-Genuine-OEM&i=25381[/url]

a dkoładniej winowajcą jest sprężynka która trzyma te ''tulejki''
[url=http://www.fotosik.pl]http://images46.fotosik.pl/1310/bb72666020b1f38amed.jpg[/url]
wystarczy ją skrócić i moto pali jak nowe, czasem jak długo  sie piłuje to lubi sie wytrzeć bieżnia na elemencie nr ''7'' wtedy już gorzej.

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

26

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

Niestety padają rozruszniki bo apka nie ma ssania,ani ręcznego ani automatycznego. ma tylko "dynks" blokujący manetkę ale to działa dopiero gdy juz odpali, a chodzi o to że nie chce odpalić. W tych nowych SMXV jest już kopka. Powiem tak,wszyscy mają z tym problem, jak byliśmy z Mańkiem w stendal w namiocie aprilii na 5szt 3miały problem z odpaleniem od rana. Wiem ze w UK apka była objęta akcją gwarancyjną, w serwisach montowali jakieś cięgiełko, wgrywali mapę do zwiększenia dawki przy rozruchu na zimno. No ale to w UK...

27

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

SMXV nie ma rozrusznika elektrycznego "wogle".
Z resztą jest to przerabiany MX.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

28

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

Czy opona 160 będzie odpowiednia do rozmiaru obręczy 17x5.5?

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

29

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

Ja mam 160'tkę pod felgę 5" - fabrycznie

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

30

Odp: Opinie o Aprilia SXV 550

Czy możliwe jest aby Aprilia SXV 550 posiadała ramę z rocznika 2008 a reszta osprzętu (ulepszony rozrusznik, przełącznik SOFT/HARD) oraz kolorystyka (czarne lagi, czarne obręcze) były z roku 2010?
Pytanie dotyczy SXV wystawianej jakiś czas temu na alledrogo z Lubawy, podobno właścicielem jest osoba z tego forum.

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!