1

Temat: SM do 8 tyś zł

Witam
Co moglibyście polecić do 8 tyś zł? Zależy mi generalnie na tym żeby nie robić często remontów a najlepiej wcale, generalnie nie wyżyłowany silnik ale z pazurem(pewnie nie mylę się że jedno wyklucza drugie ;/? ). W temacie SM jestem raczej zielony, główną swoją uwagę zawsze kierowałem szlifierkom i z nimi mam jakieś doświadczenie właśnie, trochę w terenie a z SM to nic, nie chciał bym żebym pod koniec sezonu czuł potrzebę wymiany motocykla. Czekam na Wasze sugestie.
Pozdrawiam

2

Odp: SM do 8 tyś zł

w tej cenie to husqvarna610 albo jakies starsze lc4 moze bys znalazl

525 EXC

3

Odp: SM do 8 tyś zł

Ciężko dobrać coś wg. Twoich kryteriów. Albo będzie wściekłe i obsługowe, albo "łagodne" i może pod koniec sezonu wydawać się nudne. Piszę "wydawać się", bo w większości to subiektywne wrażenie a w rzeczywistości moto ma jeszcze niewykorzystane pokłady funu.
Dobrym przykładem jest tu nasz kolega BARTEKSM, jeździ już kolejny sezon przerobioną na SM SUZUKI DR 650 SE i jest git. Takie motorki można znaleźc na Allegro już za ok. 6000 złotych. Zostanie Tobie jeszcze na porządne ciuchy.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: SM do 8 tyś zł

Jak ci interesuje to mam wr 125x jak dorzucisz tysiaka.Co do tego czy ci sie nie znudzi to zależy, ja go osobiście kupowałem z myślą na jeden sezon żeby zapoznać się jak się takim śmiga, jak będzie to twoje pierwsze moto to moge  ci je polecic.

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

5

Odp: SM do 8 tyś zł

Jak jezdził na szlifierkach to wr125x podejrzewam ze znudzi mu sie po 5 minutach jazdy :)

Husqy SMR-R 450

6

Odp: SM do 8 tyś zł

Mam podobnie jak autor tematu .
wydaje mi się ze mozesz się rozglądać za Suzuki DRz400 sm :))

speedfight II->senda ->DT50->Aprilia mx 125->drz 400->wr450

7

Odp: SM do 8 tyś zł

ZAWA napisał/a:

Mam podobnie jak autor tematu .
wydaje mi się ze mozesz się rozglądać za Suzuki DRz400 sm :))

Za tą cenę modelu 'SM' z fabryki nie wyciągnie, co najwyżej "S" lub"E" + mod SM :

Ceny DRZ'ek powyżej 2001 ~ 6500zł, koła ~1500zł

Tu droższe ;)

[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2050157311[/url]

[url]http://otomoto.pl/suzuki-dr-z-s-M2941169.html[/url]

[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2060438104[/url]

IMHO przy tej cenie nie pchaj sie w WRki, bo będziesz zbierał na remont (kupisz tanio ale...)

Hardcore - it's more than music...

8 Ostatnio edytowany przez Patryk_ (2012-01-17 15:28:33)

Odp: SM do 8 tyś zł

DRZ droższa od Husy 610, prawdę powiedziawszy to o 610 myślałem ponieważ wg papierów jest mocniejsza od DRZ i mieści się w przedziale cenowym.

Koso napisał/a:

Jak ci interesuje to mam wr 125x jak dorzucisz tysiaka.Co do tego czy ci sie nie znudzi to zależy, ja go osobiście kupowałem z myślą na jeden sezon żeby zapoznać się jak się takim śmiga, jak będzie to twoje pierwsze moto to moge  ci je polecic.

125 uznaję tylko w dwu paku, tak samo jak i 250...

gierwi napisał/a:

Ciężko dobrać coś wg. Twoich kryteriów. Albo będzie wściekłe i obsługowe, albo "łagodne" i może pod koniec sezonu wydawać się nudne. Piszę "wydawać się", bo w większości to subiektywne wrażenie a w rzeczywistości moto ma jeszcze niewykorzystane pokłady funu.
Dobrym przykładem jest tu nasz kolega BARTEKSM, jeździ już kolejny sezon przerobioną na SM SUZUKI DR 650 SE i jest git. Takie motorki można znaleźc na Allegro już za ok. 6000 złotych. Zostanie Tobie jeszcze na porządne ciuchy.

Porządne ciuchy to już mam, no może buty nowe bym kupił bo moje stare A* już się rwać zaczynają ale to można i w połowie sezony kupić więc nie ma problemu.

Czy są jeszcze jakieś inne motocykle w tej cenie które są warte uwagi? Znalazłem kilka Husabergów ale te starsze padają jak muchy, prawda to? Znajomy mi powiedział że nie ważne czy świeżo po remoncie czy już kilkaset mh może się silnik zatrzeć?

KLR to krowa straszna co?
Zresztą taka DRZ za 8k + koła SM i wiadomo jakiś oplot, tarcza i się zrobi prawie 10k.

9

Odp: SM do 8 tyś zł

nie wiem jak u Ciebie w mieście ale u mnie mechanik mówił, że do husky problem z częściami jest

https://www.facebook.com/TrenerPersonalnyAdrianBartecki/

10

Odp: SM do 8 tyś zł

Aprilia mx 125 (2t ) ;>? tylko to jest moto raczej na sezon by ogarnać ogólne zachowanie motoru :))
jak coś to gg 9222115

speedfight II->senda ->DT50->Aprilia mx 125->drz 400->wr450

11

Odp: SM do 8 tyś zł

Ale ludzie, nie wyskakujcie z takimi ofertami, przygodę ze 125 zakończyłem już jakiś czas temu, teraz interesuje mnie SM w nieco większej pojemności 4T.

Major napisał/a:

nie wiem jak u Ciebie w mieście ale u mnie mechanik mówił, że do husky problem z częściami jest

Ja raczej wszystko robię we własnym zakresie, części zamawiam przez internet więc raczej takie rzeczy eksploatacyjne myślę że nie problem by było znaleźć ale w tej kwestii może by się właściciele wypowiedzieli?

12

Odp: SM do 8 tyś zł

Ja mialem husqe 610 2000r i czesci  sa dostepne wszystkie u mleczka, jak nie od reki to na zamowienie tylko wtedy czas realizacji 3 tyg.

525 EXC

13

Odp: SM do 8 tyś zł

czarnysm610 napisał/a:

Ja mialem husqe 610 2000r i czesci  sa dostepne wszystkie u mleczka, jak nie od reki to na zamowienie tylko wtedy czas realizacji 3 tyg.

 
no i odnosnie mocy to nie ma co porownywac husqvarne 610 do drz400sm   huska duzo mocniejsza i szybsza, chyba ze znalazl bys drz w wersji E ale przy tym budzecie to nierealne

525 EXC

14

Odp: SM do 8 tyś zł

A może LC4? Czasem pojawi się jakaś starsza a przy okazji zadbana sztuka. Częste remonty nie są problemem a silnik całkiem nieźle ciągnie

http://bikepics.com/members/rr666/
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Transalp 600 '96 (jeszcze kiedyś SM kupię!)

15

Odp: SM do 8 tyś zł

640?