76

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

prawda jest taka, że na powdera trzeba polować. jak w zeszłym z kolegą Tomkiem się złapałem, to już było lekko uklepane i śnieg był ciężki. dzień wcześniej był opór, nie mniej można. Jak chcesz dobry pow to japan albo dc. Nie mniej w góry z wawy jest kilka h i można lecieć pełnym ogniem :).

77 Ostatnio edytowany przez MEPH (2012-11-14 21:31:20)

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Proszę o fachową poradę, w dzieciństwie, czyli jakieś 7 lat temu jeździłem na nartach, jeszcze na jakiś starych fischerach. Na tą zimę chciałbym się zaopatrzyć z parę nart, bo chciałbym wrócić do jazdy, amatorsko ofc. Więc jakie byłyby dla mnie odpowiednie narty przy 175cm wzrotu? Takie na początek, ale które by mi posłużyły parę lat :) Albo na co zwracać uwagę przy kupnie? Ile musiałbym przeznaczyć na nie? Jeśli o czymś zapomniałem, coś przekręciłem, wybaczcie. Pomocy! :D

Suzuki DRZ 400 '07 - sold
Suzuki RMZ 250 '04 - sold

https://www.facebook.com/CunningRiders

78

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

MEPH napisał/a:

Proszę o fachową poradę, w dzieciństwie, czyli jakieś 7 lat temu jeździłem na nartach, jeszcze na jakiś starych fischerach. Na tą zimę chciałbym się zaopatrzyć z parę nart, bo chciałbym wrócić do jazdy, amatorsko ofc. Więc jakie byłyby dla mnie odpowiednie narty przy 175cm wzrotu? Takie na początek, ale które by mi posłużyły parę lat :) Albo na co zwracać uwagę przy kupnie? Ile musiałbym przeznaczyć na nie? Jeśli o czymś zapomniałem, coś przekręciłem, wybaczcie. Pomocy! :D



ja na Twoim miejscu kupil bym buty i pojechal pozyczyl najpierw sprzet aby zobaczyc na jakim Ci sie najlepiej jezdzil. O dlugosci mi chodzi, zreszta do freestylu raczej krotkie, do szybkich zjazdow dluzsze, ale to pisze z tego co pamietam bo od kilku sezon zminilem na snowboard i do nart juz nie wracam ;) pozdro

79 Ostatnio edytowany przez snowboarder (2012-11-14 22:00:34)

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Kowal SG napisał/a:

dla kolegi  z " wawy"może nudny i z 3 świata, zeszłoroczny Szczyrk :)

[url]http://powder.pl/powder-days-by-tabson[/url]

Jest taka miejscówa 80 km od Korbielowa w dół, że nikomu nie będzie się nudzić.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=7w6lSOG0tyY&feature=related[/url]

[url]http://www.youtube.com/watch?v=hkePbm4x-ng&feature=related[/url]

[url]http://www.youtube.com/watch?v=KgXqideMaCU&feature=related[/url]


Snowmoto widzisz to ?


no widziałem dużo fajnych filmików ale ja zawsze mam pecha do śniegu/warunków śniegowych więc oceniam z tej perspektywy ;) jak jest puszek, las, przestrzeń to z 1 orczyka będę mega szczęśliwy :D

SUZUKI DRZ 400 SM K6 ---> KTM 525 EXC SM

80

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

tabul napisał/a:
MEPH napisał/a:

Proszę o fachową poradę, w dzieciństwie, czyli jakieś 7 lat temu jeździłem na nartach, jeszcze na jakiś starych fischerach. Na tą zimę chciałbym się zaopatrzyć z parę nart, bo chciałbym wrócić do jazdy, amatorsko ofc. Więc jakie byłyby dla mnie odpowiednie narty przy 175cm wzrotu? Takie na początek, ale które by mi posłużyły parę lat :) Albo na co zwracać uwagę przy kupnie? Ile musiałbym przeznaczyć na nie? Jeśli o czymś zapomniałem, coś przekręciłem, wybaczcie. Pomocy! :D



ja na Twoim miejscu kupil bym buty i pojechal pozyczyl najpierw sprzet aby zobaczyc na jakim Ci sie najlepiej jezdzil. O dlugosci mi chodzi, zreszta do freestylu raczej krotkie, do szybkich zjazdow dluzsze, ale to pisze z tego co pamietam bo od kilku sezon zminilem na snowboard i do nart juz nie wracam ;) pozdro

To zależy, w jakim kierunku chcesz ogarnąć narciarstwo. Do freestyle'u koło Twojego wzrostu, bo inaczej przy lądowaniu nie będziesz mógł ustać. Ale to prawda- kupuj buty, a na miejscu ogarniesz narty, jakich potrzebujesz.

81

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

[url]http://www.youtube.com/watch?v=xz_MqTOjWJ0[/url]

exc 400                 www.oklejsie.pl

82

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Polecam film Art Of Flight, sam nie śmigam ale polecam, warto dla samych wrażeń estetycznych.

83 Ostatnio edytowany przez Kowal SG (2012-12-12 01:03:52)

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

W Szczyrku wali śniegiem max. Niezał jazda na weakend się zapowiada.

exc 400                 www.oklejsie.pl

84

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Grubo! W krk też napiera, sezon na rozgrzewkę zacznę w ten weekend skromnie w Kasinie :)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

85

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

no cóż, w alpach też wali, szczyrk musi poczekać do stycznia :)

wzium?

86

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

sajfer napisał/a:

no cóż, w alpach też wali, szczyrk musi poczekać do stycznia :)

Na bogatego to i nawet Szczyrk musi czekac ;d

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

87

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Nie leci ktoś w góry w ten weekend? To bym się podłączył....

88

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

SnowMoto, ja jedynie do Kasiny jeśli to można górami nazwac ;)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

89

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

na siłę  można;) dzięki za info, ale może ktoś z wawy?

90

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

kwkm napisał/a:
sajfer napisał/a:

no cóż, w alpach też wali, szczyrk musi poczekać do stycznia :)

Na bogatego to i nawet Szczyrk musi czekac ;d

Właśnie to nie takie oczywiste, jedne alpy to jak trzy wypady na weekend do szczyrku, a nawet powiem szczerze że trzy wypady wychodzą drożej..

wzium?