361

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

qnik, też marillevę 1400 obskoczyłem z moim kurduplem (wtedy miał 10 miesięcy) i był to mój drugi raz w ogóle w Marillevie :)
Nie było źle. W tym roku jeszcze odpuszczę, ale za rok mojego młodego będę przyuczał również do śmigania. Chłopak będzie miał 3,8 więc pora na latanie już jest :)

362

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

W tym roku już zdecydowałem, że uderzymy jednak do Łomnicy Tatrzańskiej. Mam nadzieję, że będzie dużo lepiej niż w Polsce, a tylko trochę gorzej niż w Alpach :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

363

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Ja ze swojej strony polecam Val di Fasse, która jest częścią Sella Rondy - chyba jednego z największych kompleksów w Alpach, a ceny podobne do ofert z pozostałych ośrodków z regionu Trentino np. Marillevie. W marilevie byłem w poprzednich latach, fajne warunki, dobra infrastruktura, ale polecam w pierwszej kolejności val di fasse. W Polsce to zdecydowanie Korbielów lub Szczyrk, mimo nie najnowszej infrastruktury mają świetne warunki do jazdy.

KTM 530 EXC

364

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Yo,

jak tam warunek na Pilsku ?

jeszcze nie zacząłem sezonu deskowego, chciałbym startnąc od korbielowa i najlepiej trafic na świeże dostawy białego puchu :)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

365

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Świeżo to było. Jeszcze coś można dotknąć śmigając na słowacką stronę. Sporo zostało w Tatrach, ale tylko w lasach- okolice Gąsienicowej i Kondratowej i masz pow na 0,5m.

366

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Liczę że po połowie tygodnia będzie jakiś opad..

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

367

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Jak byłem w weekend to tragedii nie ma. Pierwszej linii nie założysz, trochę rozjeżdżone, ale na spokojnie da się jeszcze wybierać miejsca na zakręty w pięknym puchu. Ale bez opadu będzie coraz gorzej, na ten weekend już bym nie liczył jak nie dopada.

wzium?

368

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Dobra, przekonaliście mnie, czekam na świeżą dostawę :)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502