16

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

A ja uprawiam wieczorne podnoszenie ciężarów. Butelkę z browarem potrafię podnieśc kilka razy i się niezmęczyc;)

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

17

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

vilku napisał/a:

Odradzam Wisle! ceny jak w alpach a ch***ia jakich malo...

Patrzę na ceny i jakoś to porównanie mi równość nie wychodzi. Wszędzie w PL są takie same ceny, więc nie ma znaczenia. Plusem Wisły jest to, że (o ile popada) robią niezły, jak na PL, snowpark.

18

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

I inne ustrojstwa śniegowe!  Witam ,brak adrenaliny daje o sobie znak.Motong w garażu. Zbudowałem   ustrojstwo..  o nazwie  ,,SKIBOB"Szalony sprzet.

Arras KTM 690 SMC-R

19

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

I inne ustrojstwa śniegowe!  Witam ,brak adrenaliny daje o sobie znak.Motong w garażu. Zbudowałem   ustrojstwo..  o nazwie  ,,SKIBOB"Szalony sprzet.

Arras KTM 690 SMC-R

20

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

SnowMoto, luty się zbliża z tą Wisłą znasz już jakiś bliższy termin ??

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

21

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

ja tam  najbardziej polecam  Kaspro i przez pośredni na świnie, mój ulubiony zestaw
Chociaż Pilsko też płaci.

to nie moje ale tak to wygląda

[url]http://lh5.ggpht.com/-cLlg7ndaRYk/Rh5LnvGEt7I/AAAAAAAAAiM/FIz9ofcaeck/IMG_0712.jpg[/url]

TOR JEST WSZęDZIE

22

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

kwkm napisał/a:

SnowMoto, luty się zbliża z tą Wisłą znasz już jakiś bliższy termin ??

siema, wisła 11 lub 12.02 do pewie 18-19
Jak ktoś chce, to jutro jadę do czarnej na weekend- delegacja ;). Mogę kogoś zabrać i odwieźć w do wawy w niedzielę. Czarna, czyli czarna góra, to obecnie jeden z lepszych snowparków i ponad 1,3m śiegu w okolicznych lasach. Jak coś pisać na priva.

23 Ostatnio edytowany przez wielokropek (2012-01-30 17:43:20)

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

ja jezdze na Armada x Oakley Crowbar Snow, zeszloroczna nowosc, po moich kilkunastoletnich wycierusach stwierdzilem, ze szarpne sie na cos dobrego. jezdzilo sie zachecajaco, bylem w Les Menuires w Alpach [url]http://www.solegro.pl/wczasy-zimowe/les-menuires,[/url] ale w tym roku czekam na snieg jak na zbawienie bo w domu juz nie moge usiedziec!!!

24

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Dobra, wyjazd potwierdzony. Parę osób pisało na priv, więc żeby nie przeklejać, oficjalnie tutaj. Wisła od 12 do 17. Lokum ("u Janka") 30plnów od łba, 550m od stoku, snowpark na miejscu (Wisłą Cienków). Wylot z wawy, możliwe, że będą dwa miejsca w furce dla zainteresowanych (do potwierdzenia).

25

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

SnowMoto, udanego wyjazdu życzę, ja niestety w tym terminie mam pracę, aktualnie do 12.02 siedzę w dwóch dolinach - Wierchomla i zaraz idę na stok :-) skoro nie na stoku, to do najbliższego spota w sezonie ;)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

26

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Dzięki- w 2 dolinach będę koło 19 na jeden dzień- też pracowo, ale chwilę na narty znajdę :).

27

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Elo a ktoś ze Śląska , okolic lub przejeżdżający przez okolice Gliwic preferuje wypad na deskę w ten week gdzieś ????????
Najlepiej z powrotem w niedzielę ?  pzdr

28

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Wczoraj w Szyrku byłem, nie widziałem tego tematu bo bym dał znać. Jak tylko zelży mróz to będę jechał. Dam cynk

exc 400                 www.oklejsie.pl

29

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Ja jestem w Szczyrku. Latwo mnie poznac bo jedyny jezdze na twardej gigantowce. Jeszcze jutro do poludnia bede ganiac. Albo na Malym Skrzyczne albo na duzym.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

30

Odp: Zimowe,nie na moto latanie,snowboard,narty i inne ustrojstwa śniegowe!

Też od czsu do czasu na gigancie F2 latam.

exc 400                 www.oklejsie.pl