1 Ostatnio edytowany przez killer (2011-12-27 20:33:53)

Temat: Jakie supermoto do 6tyś???

...

2

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

Witam Ciebie nieznajomy.
Dobre maniery nakazują aby wpierw się przywitać w odpowiednim dziale.

Napisz coś więcej czego szukasz?
Jaka pojemność? Z homologacją czy bez? Daj jakieś swoje znalezione propozycje bo kwota którą operujesz pozwoli Ci na zakup chyba czegoś albo bardzo starego albo bez homologacji albo o bardzo małej pojemności lub do remontu.
Ewentualnie husqi 610 którą tutaj kolega ma na sprzedaż.

[url]http://forum.supermoto.pl/topic18583-dobra-husqa-w-swiatecznej-cenie.html[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

moja derbi senda 125 sm :) i zostanie jeszcze na ciuchy i zapas paliwa

4

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

poj od 250-450-nie koniecznie z homologacją.Myśle nad suzuki dr 350 i ktm lc4 400
No i musi to być coś niedrogie w eksploatacji ale bez przesady.

5

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

dr 350 raczej nie znajdziesz już przerobionej. chyba że kupisz coś tańszego i sam przerobisz. ogólnie dr-ka bardzo dobry sprzęt. ja taką mam i na zmienionych zębatkach można spokojnie na 4 biegu długie gumy sadzić. niestety v-max wtedy tylko lekko ponad 120km/h. wcześniej miałem inne przełożenia to leciała ze 140km/h ale już tylko z 3 biegu szła na gumę. ogólnie bardzo polecam ten motocykl. ja go używam w terenie ale jako sm też powinien się dobrze spisywać. masz jeszcze dr 650. będzie cięższa i w ogóle ale za to szybsza.

http://www.youtube.com/watch?v=uteflmsM48A&feature=youtu.be

6

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

Moze rzeczywiście drz bedzie najlepsza tylko jak juz to bez homologacji bo tańsza

7

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

killer napisał/a:

Moze rzeczywiście drz bedzie najlepsza tylko jak juz to bez homologacji bo tańsza

za 6tys to chyba tylko bez homologacji.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

hacker33 napisał/a:
killer napisał/a:

Moze rzeczywiście drz bedzie najlepsza tylko jak juz to bez homologacji bo tańsza

za 6tys to chyba tylko bez homologacji.

albo bez papiera.

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

9

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

Nie no jak nie bedzie jakiejś w miare taniej i przyzwoitej drz 400 w okolicy to biore dr 350 i spokój-myśle że przez kilka sezonów pojeżdże.

10

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

na co ci sm bez papierów? enduro to jeszcze rozumiem ale kupowanie sm bez papierów nie ma sensu.

http://www.youtube.com/watch?v=uteflmsM48A&feature=youtu.be

11

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

Chyba że na części :D albo może kolega chce jeździć po torze i wozić moto na przyczepce ale dr 350 to raczej nie jakiś zapierda...lacz więc szybko by się jazda na torze pewnie znudziła ;d

12

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

domin159 napisał/a:

na co ci sm bez papierów? enduro to jeszcze rozumiem ale kupowanie sm bez papierów nie ma sensu.

A po co mi papiery skoro n ie mam prawa jazdy???

13

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

Po to żebyś dostał tylko 500 zł a nie dwa razy tyle bądź stracił moto jeśli nie będziesz miał gdzie uciec.. ;p

14 Ostatnio edytowany przez imot3ph (2011-12-27 14:43:38)

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

killer napisał/a:

A po co mi papiery skoro n ie mam prawa jazdy???

To zrób prawo jazdy najpierw i nie wybieraj się na miasto...

15

Odp: Jakie supermoto do 6tyś???

Na kilka sezonów ma Ci starczyć moto bez papieru... to w jakim Ty kiler jesteś wieku ??

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR