1

Temat: Prawko na A

Oblalem dzisiaj.
Dziekuje :P

DR-Z 400 SM K6

2

Odp: Prawko na A

Nie dziwie sie .
Zakładając taki temat... nie mogłeś zdać .
Jest temat offtopowy [url]http://forum.supermoto.pl/topic16220-off-top-wymiana-zdan-i-inne-takie-dyskusje-p73.html[/url]
W jakim celu zakładać temat "mam katar" , "nie zdałem" ? Jestem za spamem , ale to już jest przginanie .

motoslide.com

3

Odp: Prawko na A

A ja zdałem, do widzenia.

Boże, co za temat...

4

Odp: Prawko na A

Pochwal się co Ci nie poszło na tej Gymkhanie..

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

5

Odp: Prawko na A

to prawko na A da sie nie zdac. nie zauwazyles autobusu czy co? :>

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

6

Odp: Prawko na A

Jechalem YBR 250 teoretycznie na jedynce bez gazu powinna jechac, mi sie zadusila 2 razy na osemce. Za niskie obroty miala ustawione chyba.  Teraz bedzie trzeba sprzegla uzyc i powinno byc git.

DR-Z 400 SM K6

7

Odp: Prawko na A

A teraz ruszałeś bez sprzęgła?

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

8

Odp: Prawko na A

uzyc sprzegla podczas jazdy po 8  i umiejetnie operowac gazem skoro obroty utawili tak ze nie da sie jechac na 1 bez krecenia manetka. Nie wiem czy wogole moze tak byc, bo w kazdej szkole jazdy ucza zeby na jedynce bez gazu po 8 jechac (mnie tez wlasnie tak nauczono).

DR-Z 400 SM K6

9

Odp: Prawko na A

Ok, źle zrozumiałem, to co napisałeś w poprzednim poście.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

10

Odp: Prawko na A

Ja robiłem tak, że na prostych na tych 8 się napędzałem na i łuku 8 leciałem na sprzęgle i potem znowu wypuszczałem i na łuku z nowy na sprzęgle. Nie ma bata, żeby ci wtedy zgasł, jak na moje to zlamiłeś po prostu ;)

11

Odp: Prawko na A

Co będzie git!!!??? Sprzęgło służy do ruszania, zmiany biegów i przed zatrzymaniem. YBR 250 to nie wyścigówka z jedynką do 150 km/h żeby trzeba ją smyrgać na sprzęgle pokonując zakręty!!!!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: Prawko na A

Jedzie sie tak żeby zdać i nie liczy sie czy Cie uczyli jeździć bez użycia gazu i sprzegła . Nikt sie z tobą nie będzie pieścił . Albo sie bierzesz w garść i tak operujesz gazem i sprzegłem żeby zdać albo daj sobie spokój .
Po sobie wiem , że jeździłem asakuracyjnie z palcem na sprzęgle , gdyby chciał zgasnąć to półsprzęgło i troche gazu , drugą sprawą była ósemka na której sie uczyłem jeździć była sporo mniejsza od tej w WORDzie , dzięki czemu ósemke robiło sie wyjątkowo łatwo .

motoslide.com

13 Ostatnio edytowany przez maciey (2011-12-01 21:07:30)

Odp: Prawko na A

Ja to byłem taki as, że coś mi się poje..ało i slalom zrobiłem z wyciąganiem rąk, że niby skręcam. :)
Ale to dawno było i nieprawda.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

14

Odp: Prawko na A

Po prostu źle Cię nauczyli na kursie.
Co to znaczy że w każdej szkole uczą żeby jechać na pół sprzęgła? To znaczy że sami nie maja o tym pojęcia o jeździe i przygotowują TYLKO DO ZDANIA EGZAMINU a nie do normalnej jazdy po egzaminie!
Poza tym przed ruszeniem widać jakie motocykl ma obroty i należy egzaminatorowi zwrócić uwagę że są za niskie. W końcu wymagają znajomości obsługi codziennej. Jak pamiętam to powinno być 1200 obr/min. Wtedy raczej sam nie będzie zbyt płynnie jechał, ale dodasz lekko gazu w zakręcie (co jest typową, oczywistą, prawidłową, jedyną akceptowalną itd. techniką jazdy) i pojedzie.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

15

Odp: Prawko na A

Spoko teraz juz wiem jak mam pojechac. Po prostu nie bylem przygotowany na to ze zgasnie na jedynce bez gazu bo w szkole mnie zapewnili ze osemke bez gazu zrobie wiec ich posluchalem (faktycznie u nich na YBR bez zadnego problemu bez gazu sie robilo 8).
Moze to byc taka ciekawostka dla zdajocych zeby nie byli zaskoczeni jak ja.

DR-Z 400 SM K6