46

Odp: Sm 50

kacpikSM napisał/a:
extremax napisał/a:
killer napisał/a:

A najlepszy wydech do am6 to Leo vince V6 albo Polini for race 3 ale jak chcesz zmieniac wydech to najlepiej cylek na większy też bo wtedy nie ma sensu.

leovince v6 to najtańszy dostępny wydech. ;p
Polini for race 3 bardzo dobry wydech ale wg mnie najlepszy wydech do am6 to malossi mhr. ;)
Wcale nie trzeba wkładać większego cylka aby odczuć większą moc zakładając sportowy wydech.

To jesteś w błędzie kolego, bo widziałem test i najlepszym wydeszkiem, który najbardziej podniósł moc to właśnie scr lub barikit BRK  ;)

sory kolego może sie myle, ale gdzie widziałeś ten test, może dasz jakiegoś linka ?

killer napisał/a:

Sam wydech ci gówno da musisz jeszcze silnik podrasować bo sam wydech to tak jakbyś kupił auto bez silnika...dobra przesadzam ale nie jest tak ze kupujesz sportowy wydech i dup masz 2 razy większy moment i przyspieszenie.Przy tak małej mocy akcesoryjny wydech jest baaardzo mało odczuwalny

nie napisałem że po założeniu sportowego wydechu do pełnej seri będą niewiadomo jakie osiągi, tylko to że po założeniu tak owego wydechu różnica będzie znaczna. Wiadomo że im lepszy tuning tym więcej mocy. A jak zapewne wiesz to wydech w am6 czy innych 2-suwach to podstawa tuningu.

italian power ---> TM racing !!

47

Odp: Sm 50

Dokładnie w 2-taktach wydech dużo daje. Można też się bawić z cylkami i wałem, ale mi osobiście by starczył sam wydech i ewentualnie dobrze przełożeniem pomieszać :D Lepiej nie żyłować zbytnio silnika żeby potem się co chwile jakaś usterka nie pojawiała :P

Suzuki RG80 >> KTM 620 SC
http://www.bikepics.com/members/jojo402/

48

Odp: Sm 50

Chcesz to ci sprzdam yamahe dt 50