31

Odp: Sm 50

To jest AM6 części tuningowych pod dostatkiem :)

Husqy SMR-R 450

32

Odp: Sm 50

Wydech do hm w PL jest bardzo trudno dostępny, praktycznie niedostępny. Dlatego że jest poprowadzony po prawej stronie, a nie tak jak np. w dt po lewej. Jeszcze jest możliwość założenia dolnego wydechu, ale moim zdaniem to szpeci i odbiera cały urok supermoto. Za granicą jest trochę wydechów do hm tylko trzeba poszukać. :)

italian power ---> TM racing !!

33

Odp: Sm 50

Przepraszam za odkop ale jak coś to mam ładną sende na sell w twojej okolicy [url]http://moto.allegro.pl/derbi-senda-drd-pro-06-supermoto-ideal-i1974835112.html[/url]

34

Odp: Sm 50

Z wyglądu zaje8ista, szkoda tylko ze ten wydech pod spodem :)

Husqy SMR-R 450

35 Ostatnio edytowany przez kacpikSM (2011-12-04 15:54:05)

Odp: Sm 50

za to najlepszy wydeszek jaki może być do am6 :) scr corse...

Ps. Jedna z najładniejszych send jakie widziałem ;)

sms 125 --> smr 450

36

Odp: Sm 50

bukiPL napisał/a:

Witam, jestem nowy i odrazu piszę że mam 14 lat właśnie zdałem na kartę motorowerową i mieszkam za miastem ok 3km, a obok mojego domu są drogi żwirowe i małe lasy dlatego mój wybór padł na SM. Jakie supermoto wybrać budżet jest do około 7-8 tys zł. Zastanawiam się nad Yamahą DT 50x. I czy opłaca się kupować nówkę (będę jeździł na 50ccm do 16 lat) a potem ją sprzedać? Mój ojciec jest bardzo uczulony na nowość i pewnie bd miał nówkę, ale nie wiem czy opłaca mi się to.

Nowa 50??Sory ze to powiem ale chyba cie poje**ło.Chcesz mam na sprzedaż yamahe dt 50 sm w wersji eskportowej belgarda(francuska) 2005r silnik idealny plastiki lekko porysowane jak to w takim typie motora
Chce za niego 3700

37

Odp: Sm 50

Chłopie a Twoja 50tka zawsze była używana? ktoś musi kupić nowy motor żeby potem ktoś mógł kupić używany bo na nowy go nie stać... A jak ma jeździć jak czas jak piszę ok. 2 lat i stać go na nowy to czemu nie? nowe to nowe.

38

Odp: Sm 50

Piękna tylko ten wydach śmieszniejszy jak ze skuterów psuje nieco całość ;p

39

Odp: Sm 50

Mam do sprzedania Yamahe Dt 50 SM 2005r i  też by ci zostało na ciuchy a silnik igła reszta też:PChce za nią 3700 więc napewno ci na ciuchy zotanie , a reszte oszczędzaj na EXC 125 na A1.
Pozdrawiam

40

Odp: Sm 50

kacpikSM napisał/a:

za to najlepszy wydeszek jaki może być do am6 :) scr corse...

Ps. Jedna z najładniejszych send jakie widziałem ;)

po pierwsze to nie jest silnik am6 tylko derbi. ;)
A po drugie wydech scr corse nie jest najlepszym wydechem na dostępnym na rynku. ;)

italian power ---> TM racing !!

41

Odp: Sm 50

Sendy mają silniki EPS czy jakoś tak różnią sie sprzęgłem am6 ma po lewej stronie a EPS ma po prawej.wiem bo tak mam a kolega w sendzie ma odwrotnie poza tym ma przelozenia 13/51 a ja 13/48 i go biore na przyspieszenie i vmax wiec słaba strasznie ta senda.Moze to dlatego ze ja o moją niezmiernie dbam i grzeje przed jazdą.A najlepszy wydech do am6 to Leo vince V6 albo Polini for race 3 ale jak chcesz zmieniac wydech to najlepiej cylek na większy też bo wtedy nie ma sensu.

42

Odp: Sm 50

killer napisał/a:

A najlepszy wydech do am6 to Leo vince V6 albo Polini for race 3 ale jak chcesz zmieniac wydech to najlepiej cylek na większy też bo wtedy nie ma sensu.

leovince v6 to najtańszy dostępny wydech. ;p
Polini for race 3 bardzo dobry wydech ale wg mnie najlepszy wydech do am6 to malossi mhr. ;)
Wcale nie trzeba wkładać większego cylka aby odczuć większą moc zakładając sportowy wydech.

italian power ---> TM racing !!

43

Odp: Sm 50

extremax napisał/a:
killer napisał/a:

A najlepszy wydech do am6 to Leo vince V6 albo Polini for race 3 ale jak chcesz zmieniac wydech to najlepiej cylek na większy też bo wtedy nie ma sensu.

leovince v6 to najtańszy dostępny wydech. ;p
Polini for race 3 bardzo dobry wydech ale wg mnie najlepszy wydech do am6 to malossi mhr. ;)
Wcale nie trzeba wkładać większego cylka aby odczuć większą moc zakładając sportowy wydech.

To jesteś w błędzie kolego, bo widziałem test i najlepszym wydeszkiem, który najbardziej podniósł moc to właśnie scr lub barikit BRK  ;)

sms 125 --> smr 450

44

Odp: Sm 50

extremax napisał/a:
killer napisał/a:

A najlepszy wydech do am6 to Leo vince V6 albo Polini for race 3 ale jak chcesz zmieniac wydech to najlepiej cylek na większy też bo wtedy nie ma sensu.

leovince v6 to najtańszy dostępny wydech. ;p
Polini for race 3 bardzo dobry wydech ale wg mnie najlepszy wydech do am6 to malossi mhr. ;)
Wcale nie trzeba wkładać większego cylka aby odczuć większą moc zakładając sportowy wydech.

Sam wydech ci gówno da musisz jeszcze silnik podrasować bo sam wydech to tak jakbyś kupił auto bez silnika...dobra przesadzam ale nie jest tak ze kupujesz sportowy wydech i dup masz 2 razy większy moment i przyspieszenie.Przy tak małej mocy akcesoryjny wydech jest baaardzo mało odczuwalny

45

Odp: Sm 50

killer napisał/a:

a reszte oszczędzaj na EXC 125 na A1

EXC 125 nie można jeździć na A1, za duża moc.

killer napisał/a:

Mam do sprzedania Yamahe Dt 50 SM 2005r i  też by ci zostało na ciuchy

ale skoro chce nowy i stać go na niego to pewnie stać go będzie też na ubranie. po co mu wciskasz tę swoją DT-tke?

killer napisał/a:

Sam wydech ci gówno da musisz jeszcze silnik podrasować bo sam wydech to tak jakbyś kupił auto bez silnika...dobra przesadzam ale nie jest tak ze kupujesz sportowy wydech i dup masz 2 razy większy moment i przyspieszenie.Przy tak małej mocy akcesoryjny wydech jest baaardzo mało odczuwalny

sam wydech jest mało odczuwalny w 4t, w 2t po założeniu odpowiedniego tłumika powinieneś odczuć różnicę. oczywiście im więcej modyfikacji tym większa moc, jednak nie opłaca się przedobrzać bo później będziesz więcej naprawiał niż jeździł.

http://www.youtube.com/watch?v=uteflmsM48A&feature=youtu.be