1

Temat: No właśnie co kupić

Siema chłopaki  przyszedł czas na zmiany a mianowicie na nowe moto
Tak więc proszę was o radę co kupić.

A więc tak zaczniemy od tego że jeżdżę dobrze niektóre osoby z forum mogą się wypowiedzieć na ten temat ale raczej to nie ten temat ;)

Noto tak krótko i na temat chcę motor który co dzień będzie mnie zaskakiwał jaki to on jest mocny i nieprzewidywalny  "drz taki nie jest ;/", ale żebym się też nie zesrał z kosztami jego eksploatacji 

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi   " ale raczej cr 500 nie będę w stanie utrzymać więc odpada"

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

2

Odp: No właśnie co kupić

Jak nie CR500 to może KX500 :P

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: No właśnie co kupić

Mój, mój, mój ... bierz mój, mój..  lol   :D

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

4

Odp: No właśnie co kupić

Ponczo to najskromniejszy człowiek na forum :)  Marcin polecił bym ci coś , ale nie lubie pod sobą dołków kopać

motoslide.com

5

Odp: No właśnie co kupić

No i co pewnie jeszcze do tego chcesz zmieniać olej co 25 tysięcy km. jak w samochodzie  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

6

Odp: No właśnie co kupić

Jak widać nie tylko młodzi supermotorowcy poszukują tego jakże to pożądanego GRALA SUPERMOTO ;)

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

7

Odp: No właśnie co kupić

Ponczo napisał/a:

jaki to on jest mocny i nieprzewidywalny  "drz taki nie jest ;/", ale żebym się też nie zesrał z kosztami jego eksploatacji

hmmm, nic

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

8

Odp: No właśnie co kupić

Ponczo już chyba wszyscy tu wiemy że nie ma co wierzyć w bajki - kup to co Cię jara - przejedź się na kilku sprzętach dopasuj pod siebie - a resztą będziesz się martwił potem.... aż nie mogę uwierzyć że jeden z najbardziej szalonych i nie rozważnych ( w pozytywnym znaczeniu offkoz) riderów z jakimi miałem okazję jeździć "zastanawia się " w ogóle :P

szukaj crf'y a wujek Sebek Ci wszystko w niej zrobi :P

9 Ostatnio edytowany przez Kula (2011-10-14 14:54:43)

Odp: No właśnie co kupić

a Husaberg?

Ponczo Ty i tak na wszystkim będziesz nieźle zapierdalał ;)

wiadomo, że nic oprócz wyczyna Cię nie zaspokoi, więc wszystko co ma podane w serwisówce "wymiana co ... mth" będzie Ci odpowiadać :D

mi osobiście widzi się 525 oraz ogólnie Husaberg, niestety na razie będzie musiała wystarczyć mi DRZ E ;) ale myślę, że Ty poradzisz sobie z wyczynem w kwestiach finansowych ;)

zresztą nie masz wyboru, bo nic nie da Ci takich wrażeń jakich potrzebujesz oprócz wyczyna :D

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

10 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-10-14 15:51:20)

Odp: No właśnie co kupić

A ja podsumuje to tak... Jeśli nadal mówisz "żebym się nie zesrał z kosztami" to znaczy że nadal jesteś na poziomie DRZety !!!  :mad:

Ponczo, mam dziwne wrażenie że założyłeś temat dla samego budowania napięcia "czym to Ponczo będzie jeździł w nadchodzącym sezonie"

Wskazówka na Super Motocykl... wersje są dwie.
-kupujesz motocykl od kogoś pewnego, od kogoś kto pozwoli ci rozebrać motocykl u mechanika (ja tak sprzedaje CRFe)
-kupujesz motocykl za 10 tysi... w ciemno bez oglądania, bez jeżdzenia... przyprowadzasz do domu i tego samego dnia rozbierasz i remontujesz wkładając jakieś od 3 do 5 tysięcy. Robiąc moto pod siebie i ciesząc się rozmową na forum o twoich postępach przy remoncie.

Zapewniam że w obu tych wersjach będziesz prze szczęśliwy.  :)

Jest jeszcze jedna wersja, niemal jak szansa jedna na tysiąc... masz tak zajebiste szczęście jak ja przy zakupie CRFy. Ale takie cuda nie zdarzają sie często.
Jeżdzę od 3 lat wyczynem i wkładam między mity bajki o tym jak to "wyczynówka jest kosztowna"
Jeśli zrozumiesz że musisz zmieniać olej, że po dwóch trzech latach musisz zmienić tłok i raz do roku ten silnik rozbierać.

Ale co po tym.. .jeśli tłumaczysz wszystkim jak krowie na miedzy a dalej są sętki tematów... zajebisty, szybki, mocny, z przyspieszeniami, objeżdżający wszystko i tak bym nie musiał włożyć ani jednej złotówki.
Najlepiej olej co 25 tysięcy km. no i żeby chciał jeździć na oleju LOTOS Mineralny 15 w 40  ;)


Kupujesz z głową i sie musisz cieszyć.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

11

Odp: No właśnie co kupić

Duke nie chodzi o to że będzie częsta zmiana oleju  tylko chodzi o to żebym motocykl nie był za drogi w częściach typu łańcuszek rozrządu tłok zawory bo na pewno tłok przy mojej jeździe będę musiał wymieniać co sezon dwa

A wszystkie rzeczy zrobię sobie sam 

Bartek oczywiście że możesz podać swoją opinie na temat motocykla ponieważ każda się przyda 
Przepraszam że tak długo nie odpisywałem ale byłem w robocie...

Moimi  motocyklami nad którymi się zastanawiam t0:
-wr 450
-cfr 450
-husqwarna 510
-ktm exc 525
-ktm 690 smc jeżeli finanse się aż tak dobrze potoczą jak myślę ale co do niego nie jestem pewien czy to będzie takie prawdziwe sm
-husaberg tylko jaki tego nie wiem

A wiec czekam na wasze opinie  :) I nie krzyczcie na mnie :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

12 Ostatnio edytowany przez Pomian (2011-10-14 22:00:37)

Odp: No właśnie co kupić

mam crf 450, jeśli cię interesuje to PW

[url]http://moto.allegro.pl/crf-450-r-supermoto-zarejestrowana-i1867213864.html[/url]

CRF 450 - SPRZEDAM

13

Odp: No właśnie co kupić

Ponczo i CRF hehe katastrofa drogowa gwarantowana:P

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

14 Ostatnio edytowany przez Kula (2011-10-15 13:27:40)

Odp: No właśnie co kupić

Ponczo bierz Berga ;)

później w razie W będę miał od kogo odkupić :D

no ale pogram to, to będzie :D

a Bartek chciał powiedzieć, że masz Sebkową CRF brać ;)

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

15

Odp: No właśnie co kupić

hacker33 napisał/a:

Ponczo i CRF hehe katastrofa drogowa gwarantowana:P

Ponczo, nikt tu Ci nie sprzeda motocykla... chyba że z pisemnym pozwoleniem od rodziców  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR