16

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

Brak słów... po co ludzie kupują chińszczyznę!!!

life's 2 short 2be slow

17 Ostatnio edytowany przez figiel (2011-09-14 14:51:27)

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

przecież tam od chu chu jeździ tego typu sprzętów, a czasem nawet lepiej kupić nowy niż 20-letniego paździerza, do zwykłej jazdy się nadają

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

18

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

bo skośnoocy mało ważą :D i dlatego sprzęt daje rade . Jak na chińszczyzne wsiądzie polak to odrazu coś się zdupczy. Sprzęt nie wytrzymuje schabowego bo jest zrobiony z gównolitu, taka jest niestety bolesna prawda... szczerze wolałbym 20 letniego zjeba:D

life's 2 short 2be slow

19

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

plaster napisał/a:

bo skośnoocy mało ważą :D i dlatego sprzęt daje rade . Jak na chińszczyzne wsiądzie polak to odrazu coś się zdupczy. Sprzęt nie wytrzymuje schabowego bo jest zrobiony z gównolitu, taka jest niestety bolesna prawda... szczerze wolałbym 20 letniego zjeba:D

tak 20 letniego zjeba zeby wiecej siedziec przy naprawach niz jezdzic. ja do nauki wolałem kupic nowego z gwarancją i o nic sie nie martwić tylko jeździc

Supermoto is motorcycle racing on a circuit that alternates between three types of track: flat track, motocross and road racing

20

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

to oddaj na gwarancji :D
nie no po prostu trochę się nagrzebałem w chińskich wynalazkach i wiem jakie to jest tandetne :o

life's 2 short 2be slow

21

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

Widzę, że niektórzy nadal myślą, że jak nowe i ma gwarancję to znaczy że jest dobre i będzie spokój przez jakiś czas ;)
Chińskie wynalazki szybko wyleczą z takiego podejścia.
Znam przypadek gdzie na gwarancji w skuterze wiadomego pochodzenia zdążono wymienić 2 wały, 2 cylindry, 3 tłoki i trochę innych duperel. Dobrze, że gwarancja miała limit 3000km bo by importer zbankrutował na tej sztuce ;)

Pomijając trwałość i dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych (często brak) to nie chciałbym jeździć czymś co praktycznie nie ma zawieszenia. Pomijam takie duperele jak seryjne opony z drewna, bo z tym jeszcze coś można zrobić.

No ale ma to też dobre strony: starsze pokolenie uczyło się mechaniki na rometach, nowe będzie na chińczykach ;)

pzdr, Adam

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

22

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

eeee tam :)

mój chinol jest z hartowanego ryżu  ..... przelatał już 5tys :)  ... i nic :)

i can do this .. here, hold my beer

23

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

Na moje to temat trochę bez sensu choć rozumiem ,że chciałeś się dowiedzieć o co może chodzić i pewnie miałeś zamiar zrobić to samemu żeby zaoszczędzić na czasie i zrobić to samemu . Osobiście miał bym gwarke to odstawiał bym co kolwiek by się nie rozleciało bo po to ona jest.. nie mówiąc już o jakimś rozkręcaniu silnika itp sprawach - jeśli znajdą widoczne ślady rozkręcania przez ciebie silnika to gwarka może przepaść tak jak byś zerwał plombe z elektroniki w czasie trwania gwarki

24

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

dj-mati napisał/a:

Na moje to temat trochę bez sensu choć rozumiem ,że chciałeś się dowiedzieć o co może chodzić i pewnie miałeś zamiar zrobić to samemu żeby zaoszczędzić na czasie i zrobić to samemu . Osobiście miał bym gwarke to odstawiał bym co kolwiek by się nie rozleciało bo po to ona jest.. nie mówiąc już o jakimś rozkręcaniu silnika itp sprawach - jeśli znajdą widoczne ślady rozkręcania przez ciebie silnika to gwarka może przepaść tak jak byś zerwał plombe z elektroniki w czasie trwania gwarki

masz rację, moto oddałem na gwarancji i juz sie robi:)

Supermoto is motorcycle racing on a circuit that alternates between three types of track: flat track, motocross and road racing

25

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

Hi,
daj znać co było faktycznie jak odbierzesz moto , chętnie poczytam ;)

Hardcore - it's more than music...

26

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

Belzebub napisał/a:

Hi,
daj znać co było faktycznie jak odbierzesz moto , chętnie poczytam ;)

przegląd zrobili ale jeszcze czekam bo mają zamontować nowy czujnik rezerwy paliwa ale z tym dźwiękiem z silnika to bylo zabezpieczenie kopniaka i jak zalali nowym olejem to ponoć ustało lub sie zmniejszyło, ja jeszcze osobiście nie sluchalem bo jak mowie, czekam az zaloza nowy czujnik i wtedy odbiorę

Supermoto is motorcycle racing on a circuit that alternates between three types of track: flat track, motocross and road racing

27

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

donelvis napisał/a:
plaster napisał/a:

bo skośnoocy mało ważą :D i dlatego sprzęt daje rade . Jak na chińszczyzne wsiądzie polak to odrazu coś się zdupczy. Sprzęt nie wytrzymuje schabowego bo jest zrobiony z gównolitu, taka jest niestety bolesna prawda... szczerze wolałbym 20 letniego zjeba:D

tak 20 letniego zjeba zeby wiecej siedziec przy naprawach niz jezdzic. ja do nauki wolałem kupic nowego z gwarancją i o nic sie nie martwić tylko jeździc


Nie przejmuj się co mówią, to Twój wybór, ogarniesz Trackera i kupisz za jakiś czas markowe moto, od czegoś trzeba zacząc, powodzenia z naprawą gwarancyjną ;)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

28

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

kwkm napisał/a:

Nie przejmuj się co mówią, to Twój wybór, ogarniesz Trackera i kupisz za jakiś czas markowe moto, od czegoś trzeba zacząc, powodzenia z naprawą gwarancyjną ;)

jest dokładnie jak piszesz, trackera kupiłem do nauki, a później będę celował w drz sm:)

Supermoto is motorcycle racing on a circuit that alternates between three types of track: flat track, motocross and road racing

29

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

zdrowe podejście, ja zaczynałem od ogara :D

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

30

Odp: dziwne odgłosy z silnika - tracker 250

jak tylko  sie zmiejszylo po wymianie oleju , a nie ustalo calkiem ,to niedaj sie wrolowac ze jest ok ....

i can do this .. here, hold my beer