61 Ostatnio edytowany przez Kula (2011-09-13 22:10:46)

Odp: zlot wrześniowy?

Brzoza no nie odpierdzielaj :(

chciałbym znowu się z Wami napić i po nakurwiać na moto.

no właśnie co z WLKp?

a gdzie Misa?

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

62

Odp: zlot wrześniowy?

1. nckPOL (termin obojętny)
2. Kula
3. Amigo (termin obojętny)
4. Jendza
5. dukeSebo (termin obojętny) jestem na 100% nic mnie już nie zatrzyma  ;)
6. Ponczo (termin obojętny)
7. Walec   (termin obojętny)
8. Figiel  (nie chce jechać na mojej przyczepce, chce lecieć na kołach)
9. Jurgen ( w tym pozniejszym terminie)
10. Bombka (26-27.09)
11. Coltito (późniejszy termin)
12. Dzinkss(termin obojętny)
13. Ciernik (termin obojętny - lokalizacja na Mazurach)

Jeśli będzie ktoś jechał na mazury np. z W-wy przez Ostrołękę lub okolice chętnie się umówię i podepnę.
Kalwa - fajny ośrodek; Narty - fajne miejsce - niedaleko tor w Szymanach - można na skróty przez las..... nie wiem tylko jak tam z wjazdem itd.

DR650, XT600, EXC520, YZ450F, EXC-R450, EXC-R400, EXC-R530, SXF350, SXF250, EXC500SM, ADV990, 690Rally

63

Odp: zlot wrześniowy?

Narty skoro są blisko Szyman to jak dla mnie bardzo do dobra lokalizacja  :) Jesli bedzie gdzies mozliwosc jazdy na torze/lotnisku ulozy sie jakąś fajną probe dwa SM z Lubawy są gotowe ;)

64

Odp: zlot wrześniowy?

na Szymanach tak czy siak wylądujemy - nie ma opcji żeby będąc na mazurach tam nie zalecieć :)

65

Odp: zlot wrześniowy?

Kula napisał/a:
muta napisał/a:

a co z samą jazdą? jest jakaś konkretna trasa? nie ukrywam ze wolalbym tor lotnisko itp zeby móc naprawde pojezdzic hardcorowo.


jeżeli uważasz, że na torze/lotnisku jeździ się hardcorowo to się mylisz :D

zapytaj np. Misy, co to znaczy naprawdę Hardcorowa jazda po spotkaniu nad morzem :D

a i na Mazurach nie będzie żadnej taryfy ulgowej :D

Gajos, masz już jakieś konkrety?

muta
takiego hardcoru jak był nad morzem nie odda ci żadna torowa jazda:)

Kula napisał/a:

a gdzie Misa?

Misa siedzi cichutko i śledzi wszystkie posty:)
Puki co mam totalny brak kasy:(
Moze uda mi się wpaść do was chociaż na jedną noc ale to czas pokarze...

Monnier HONDA XR600R SuperMoto<--- sprzedana co następne ???

66

Odp: zlot wrześniowy?

Jaki jest ostateczny termin...to moze i ja sie skusze:)

67

Odp: zlot wrześniowy?

ja jestem za końcem miesiąca

KAWASAKI KX 60 > 80 > 125 > 125 * ORAZ KTM 640 CL4*

                       LUBISZ TO SIĘ BAWISZ

68

Odp: zlot wrześniowy?

no więc tak Panowie:

wg wszelakich pogodynek przyszły weekend tj 23-24-25 ma być ostatnim weekendem pozwalającym śmiało pojeździć na motocyklu - zapowiadają temperatury w ok. 20-25' C a do tego zero deszczu w całej Polsce

dodatkowo za tym terminem przemawia fakt iż większość ośrodków jest czynna do 30 września a te które są czynne w innym terminie są wtedy obłożone [przez wycieczki szkolne :/

dziś byłem w 4 ośrodkach:
Narty - ośrodek do 30.09 czynny, 39 zł za nocleg, biedne domki, na samą myśl o 15 motocyklach facet się skrzywił a na pytanie czy znajdzie się dla naszych maszyn jakiś dach na nocki skrzywił się podwójnie.

1 ośrodek w Warchałach - wszystko zajęte

2 ośrodek/ pensjonat w Warchałach - oba terminy, mamy do wybory pokoje 2 os. lub 2 domki - pierwszy 7 osobowy a obok niego drugi podzielony na 2 części po 4 os - cena 50 zł za os :/ - jest miejsce na moto jak się upchniemy do stodoły

Ośrodek w Nowej Kaletce - oba terminy, ok 40 zł / os, domki 4-6 osobowe, miejsce na moto w garażu

Ośrodek w Waszecie (5 km od Olsztynka) - 30 zł/ os. termin tylko do 30.09, domki 4-6 osobowe, "zadaszony grzybek" pod którym możemy przenocować moto.

Oczywiście wszędzie łazienki kuchnie itp, miejsca na grilla.

Wszystkie miejscówy w ok 30-40 km od Olsztyna, od trasy nr 7 w ok 10-20 km!!

Ja osobiście coraz bardziej skłaniał bym się ku temu bliższemu terminowi ze względu na pogodę przede wszystkim :)

Zrobiłem dziś przy okazji 300km co by zwiedzić wszystkie okoliczne kręte dróżki i powiem Wam że kilka niezłych kwiatków znalazłem - nie mam póki co neta (piszę z tel) ale cały dzień i całą trasę mam "prześledzoną" przez gps także jak tylko odzyskam neta podrzucę z google maps kilka trasek do zapoznania :)

Jestem też na etapie załatwiania nam fotografa na kilka miejscówek, w planie oczywiście wizyta w Szymanach  - miejsca chyba nie muszę przedstawiać - dodatkowo jeśli Marcyś się odezwie mógłby nas ugościć w Ornecie na lotnisku :)

tras już na spokojnie ogarniętych mam po 300km na każdy dzień + wspomniane wyżej lotniska i szutry.

Panowie czas nagli, sezon się kończy więc rzutem na taśmę musimy się zorganizować, spotkać i zdrowo pozapier*alać !!!!! :D

69

Odp: zlot wrześniowy?

kurrwa jeżeli pogoda będzie sprzyjająco to uda mi się wyrobić chyba do wcześniejszego terminu, ale nie obiecuję

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

70

Odp: zlot wrześniowy?

Kula musi Ci się udać bo wygląda na to że to ostateczny termin

a co z resztą ? Panowie mam rezerwować ten ośrodek czy nie ??

71

Odp: zlot wrześniowy?

no właśnie kuźwa, piszta coś.

bo jak na razie to Ja z Gajosem jesteśmy pewni.

btw Gajos, wszystko zależy od tej zjebanej pogody...

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

72

Odp: zlot wrześniowy?

ja już wiem że na pewno odpadam. Miłej zabawy i do następnego zlotu już w 2012 :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

73

Odp: zlot wrześniowy?

Brzoza może się jednak jakoś dasz radę ogarnąć :> ? a jeśli nie to pożycz sebkowi gopro :P

74

Odp: zlot wrześniowy?

hahhaa, jaka szczerosc. Brzoza mozesz nie przyjezdzac, ale zrob cos facet, zeby twoja kamerka byla!!! :P

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

75

Odp: zlot wrześniowy?

nie pożyczam gopro to raz.
dwa - na 100% mnie nie będzie. Niestety.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE