1

Temat: Witam Wszystkich

Witam jestem tu nowy i na wstępie chciałem wszystkich pozdrowić.
Mam pewien problem bo chciałbym kupić motor i zrobić go na super moto
tylko nie wiem co będzie dobre,z motorami mam pene doświadczenia ale nigdy nie jezdziłem na crosie. Myślałem nad zakupem MZ125 sm ale boje sie że jest to troche zasłaba maszyna i będe z niej nie zadowolony. Może jakiego KX SX albo CR 125 lub 250
Prosze kolegów którzy mają już doświadczenie o rade ponieważ jak kupiłem sobie FZR 600 po sezonie stwierdziłem że 600 to zamało i trzeba znienić na 1000 nie chce popełnić znowu takiego będu.
A i jeszcze jedno czy seryjne zawieszenie crosa nadaje się do super moto czy są jakieś specjalne twardsze zawiechy

Dzieki

2

Odp: Witam Wszystkich

abel4x4 napisał/a:

Prosze kolegów którzy mają już doświadczenie o rade ponieważ jak kupiłem sobie FZR 600 po sezonie stwierdziłem że 600 to zamało i trzeba znienić na 1000 nie chce popełnić znowu takiego będu.


Zartownis z ciebie.
Chyba Ci sie nie spodoba supermoto. Trzeba sie mocno klasc w zakretach a i predkosci niewielkie, nie ma gdzie sie porzadnie napedzic.
Poszukaj czegos w okolicach XXa, ZX10 lub GSX1300R

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

3

Odp: Witam Wszystkich

Jakbys chcial to mam do sprzedania MZ SM 125 ;)  ze swiatlami i zarejestrowany.

4

Odp: Witam Wszystkich

plastiki właśnie mi się już znudziły szukam nowych wrażeń czegoś czym można w ruchu ulicznym poszaleć bo plastik słabo zwrotny jest i miedzy samochodami nie bardzo

a jeszcze jedno do supermoto lepszy jest 2 sów czy 4 sów

właśnie się zastanawiam nad taką MZ tylko proszę o radę czy nie lepiej kupić jakiego 2 sówa

5

Odp: Witam Wszystkich

Lepszy 4-sów. MZ-tka będzie za słaba dla Ciebie.

6

Odp: Witam Wszystkich

jesli ktos potrzebuje mz to polecam moja sztuke, stan idealny, mozliwe jazdy testowe przed zakupem, pomoc na zawodach, dodatki, zarejestrowana.
dobry moment na wyrwanie motoru odemnie, bo mam akurat remont mieszkania i potrzebuje kasy, wiec bede eleastyczny cenowo.

real foto w dzaile motocykle.
pzdr

grudek 503 174 674
redakcja@super-moto.pl