1

Temat: Świeże prawko kat A i ktm

Witam, od jakiegoś czasu chciałam zrobić prawko na kat. A, do tej pory motory były średnio obecne w moim zyciu...patrzyłam raczej na wygląd...reszta była bez znaczenia......

na początku sezonu pojeżdziłam trochę na banditce znajomego.....

ale chwile później swój "pierwszy raz" wsiadłam na ktma.
miłość od pierwszego wejrzenia i to z wzajemnością. i chociaż tego dnia nawet warunki pogodowe nie sprzyjały jeździe..... zakochałam się w tych maszynach.

ktm lc4 supermoto 640.....rocznik hmmmmm chyba jakiś 2006, wrażenia z jazdy....szybka zmiana i motor z crossa jest hmmmm szosowy. trochę trzęsie przy jeździe ogólne wrażenia ok,,,po kilku rundach zapomniałam już co to sprzęgło !!! i to plus nie trzeba go używać przy zbijaniu  biegu...przynajmniej jak dla mnie fajna sprawa. specjalista nie jestem i nie znam sie tak jak tu koledzy....mogę tylko opisać swój punkt widzenia z jazdy.
poza tym jak dla mnie za duza moc..... poszukuje czegoś mniejszego i jeszcze tego lata. może yamaha dt125 albo jakaś Husa???? tylko czy ja sobie poradzę z tym motorkiem....

wrażenia z szosy już były dość pozytywne ....do tej pory nie myślałam totalnie o jeździe w lesie czy jakiejś innej drodze jak asfalt :(((( a teraz.....
fajna zabawa, nie powiem siłę trzeba mieć - będę musiała potrenować :))) i recznego ham strach dotykać hehe z moim doświadczeniem .....ale stawiam na sm!
jakieś porady????

2

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

Witaj  :D . Jak w każdy motór będziesz musiała się wjeździć i uwierz mi po jakim czasie z wszystkich minusów zrobią się plusy ... lub przestaną przeszkadzać  ;) . Mimo że z LC4 jast troche niezły kloc to daje duzo radochy. A co do mocy to teraz wydaje się Ci się że ma dużo ale za jakiś czas będzie Ci jej brakować  :P

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

3

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

Witam. Popieram kolegę wyżej, LC4 to wielka radocha a i moc do opanowania jak się jeździ z głową no i jak sam pisałeś - idzie się zakochać :)

4

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

jeśli opanujesz krok po kroku lc4 to potem każde sm będzie dla Ciebie jak rower :)

zapraszamy na któryś z Olsztyńskich terrorów to będziesz mogła (tak wyczytałem z kontakstu:P) się  przymierzyć do kilku różnych maszyn w tym dt125x :)

5

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

Witać !!

Hardcore - it's more than music...

6

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

tylko jak tu na początku przy takiej fascynacji zachowac głowę na właściwym miejscu....:))) ta kwestia jeszcze nie rozstrzygnięta..... jak zacznę tak minimalnie od 250 to będzie większa radocha przesiąść się na co lepszego.....mocniejszego. asfalt to jeszcze nic, boje sie że nie opanuję go w teranie :(((

7

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

widzę że jest jakiś olsztyniak :)))) towarzystwa na pewno będę potrzebowała.....tylko ciągle szukam motorku myślę ze do końca m-ca się wyrobie.....

8

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

powital

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

9

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

Powitac ;)

10

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

siemka

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

11

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

cześć

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

12

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

hej, pamiętaj tylko, że redukcja bez sprzęgła niestety katuje trochę skrzynie :( a tak jak kolega wyżej pisał po jakimś czasie mocy będzie brakować jak się wjeździsz ;) a i w moto bardziej zmysł równowagi się liczy jak siła. Pozdro, dasz radę ;)

13

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

no właśnie co innego podrzucanie biegów w górę bez sprzęgła a co innego ich zbijanie....

w razie czego Olsztyńska Terror ekipa ze mną na czele służymy pomocą !! :)

14

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

siema!!!!

tradycyjnie już zaproponuje swojego XT :D

Olsztyniaki moje moto znają wiedzą jak jeździ i poprą mnie, gdy napiszę, że spokojnie sobie z XT poradzisz, mimo, że moto swoje waży, to jest dość niskie ;)

mam nadzieję, że będziemy mieli okazję polatać razem :D

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

15

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

sorki za niedopatrzenie płciowe ale niestety kobiet na moto mało ;)