16 Ostatnio edytowany przez dj-mati (2011-08-09 22:12:30)

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

Siema , proponuję swoją DERBI SENDĘ 125 SM 2007r ;p

17

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

siema ;p mam na sprzedaż ktm exc525 :)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

18

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

patryk1533 napisał/a:

siema ;p mam na sprzedaż ktm exc525 :)

W sam raz na początek :D

19

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

no a czemu nie ja sie na niego przesiadłem z xt125x a kolega mowił ze jezdził 640  :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

20

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

patryk1533 napisał/a:

no a czemu nie ja sie na niego przesiadłem z xt125x a kolega mowił ze jezdził 640  :D

To jest koleżanka, i na nim tylko z tego co wnioskuję jechała w tą i z powrotem  :D   Na twoim sprzęcie to w najlepszym przypadku ręce by jej połamało moment :D

21

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

Witam "koleżankę"
Chłopaki, czytać ze zrozumieniem.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

22

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

to przepraszam najmocniej :D jak to koleżanka to nie polecam 525 na start z supermoto :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

23

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

KaceR napisał/a:
patryk1533 napisał/a:

no a czemu nie ja sie na niego przesiadłem z xt125x a kolega mowił ze jezdził 640  :D

To jest koleżanka, i na nim tylko z tego co wnioskuję jechała w tą i z powrotem  :D   Na twoim sprzęcie to w najlepszym przypadku ręce by jej połamało moment :D


hej :)))) koleżanka czyli ja próbowała w sumie i banditki i ktma 640, na elce niezbyt ciekawy romet division 250 - jak dla mnie nie ten klimat, nie ta jazda, nudno i w ogóle, a że spodobał mi sie ktm, to na tym Romecie była męczarnia....ale
to na Romecie miałam pierwszą glebe - poczułam się już taka zdolna......a rzeczywistość szybko zweryfikowała błędy.......
także "pierwszy raz mam za sobą".....
nie był tych jazd zbyt dużo - jeśli chodzi o trase to chyba najdalej morąg....i te strony.
jutro albo w piątek z kolegą wybierzemy się do lasu......
i to już bedzie kolejne doświadczenie bo mi przypadnie zdecydowanie mniejszy niż ostatnio ktm exc 450, zobaczymy jak to bedzie. kolegana 640 sm poleci???? chyba . także napisze jak wrażenia.

zdaje sobie sprawe ze dziewczyn jest malo na tych motorkach...ale najwyraźniej nigdy nie próbowały tego.... i niech żałują!!!!!!!!

24

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

witam witam......:)))))

25

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

Cześć  :)

KTM 450 SMR
#58

26

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

hej :) no i była wczoraj próba innego motoru!!!!!!!!!

od zbyt dużego motoru próbowałam na początku..... ktm sm w miarę ogarnęłam ale co tu mówić szału nie było....nie zaszalałam na nim tak jak koledzy, to w ogóle bez dwóch zdań....
wczoraj jeździliśmy na likusach po polach i lasach., ale 450 ....to dopiero diabeł.  zbyt pewnie podeszłam do 450, myśląc ze będzie super łatwo :)))))
ze 2 fikołki były, trochę piachu pod nogami.....ale było fantastycznie. wygoniła mnie  stamtąd prawie noc....
ale stwierdzam że te 450 to i tak dla mnie dużo, nie wykorzystałam nawet w 15% jego mocy.... 1,2,3, max a i na 3  jak dodałam trochę sprzęgła i gazzzzzzzzzu to wyrywało mi go z rąk.

dziś tylko całe ręce bolą !!!!!nogi też. powiem ze chociaż to 4suw to i tak trzęsie,....
ale wrażenie SUPER!!!!!
także na listę można już dodać kolejne moto..... w ten piątek znowu jeżdżę na tych polach.....fajna sprawa.... fajne miejsce do nauki.....
piachu tyle że i mój "nauczyciel" się wyłożył.....więc nie tylko dla początkujących.......


pozdr Alise

27

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

patryk1533 napisał/a:

to przepraszam najmocniej :D jak to koleżanka to nie polecam 525 na start z supermoto :D

ja mysle, ze jak zobaczymy zdjecie kolezanki, to najlepiej dobierzemy motur !! haha  :D

Huska 701 '17

28

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

nie wiem dlaczego są 2 te same tematy, a na PIERSZE moto szukaj małej pojemności jak chcesz się nauczyć jeździć

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

29

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

ja mogę polecić moją CBR 1000 :)

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

30

Odp: Świeże prawko kat A i ktm

fistach napisał/a:
patryk1533 napisał/a:

to przepraszam najmocniej :D jak to koleżanka to nie polecam 525 na start z supermoto :D

ja mysle, ze jak zobaczymy zdjecie kolezanki, to najlepiej dobierzemy motur !! haha  :D

podaj maila to ci wyśle :))))