736

Odp: Jakie gumy?

W takim razie zamiast Pilot Roada rzucic sobie Metzelera Z8 albo Angele ST

737

Odp: Jakie gumy?

Ja wybierałem między Power 2CT a Qualifier II, ostatecznie padło na Power RS

https://pro.zapodaj.net/uploads/hakkuh/76529/Pilot_Power_RS.thumb.jpg.7ffec954240b988c103cbe298a50793d.jpg

EXC 525 in progress

738

Odp: Jakie gumy?

W fajnej cenie można teraz wyrwać Bridgestone BR-016 pro, ja nie latałem na tym ale kumpel bardzo chwali w R1 a lata tylko po torze.

739

Odp: Jakie gumy?

Tylna opona drogowa mnie nie martwi że puszcza,ale przodu sie boje i musi trzymać.BDW przód P road wytrzymał 6 tysi.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

740 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2018-02-27 14:16:54)

Odp: Jakie gumy?

To mało wytrzymał, ostry zawodnik jesteś:D

Diablo rosso ii wytrzyma podobnie albo trochę mniej ale gwarantuje z głupoty nie puści.

741

Odp: Jakie gumy?

Hehe to od jazdy po grubym asfalcie i kostce do ogranicznika 20km/h :)

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

742

Odp: Jakie gumy?

Dziku mogę Ci sprzedać Goldspeedy z zeszłego roku. Nówki sztuki (przejechały może 30 km) a potem połamałem nogę.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

743

Odp: Jakie gumy?

Szkoda, że teraz się ogłaszasz, bo paczkę już mi wysłali.

EXC 525 in progress

744

Odp: Jakie gumy?

z ciekawostek jeszcze Mitas Force + podobno bdb opona i za smieszne pieniądze. Kurde, tyle tego jest że nie wiem na co zmienić... .

745

Odp: Jakie gumy?

Żonkil napisał/a:

Dziku mogę Ci sprzedać Goldspeedy z zeszłego roku. Nówki sztuki (przejechały może 30 km) a potem połamałem nogę.

Jakie masz te goldspeedy?

746

Odp: Jakie gumy?

mam u siebie PP3 i trzymaja dobrze jak sie nagrzeja. Wczesniej mialem conti SM i w cieplym na torze jezdzilo sie lepiej ale w zimno w deszcz na drodze juz slabo.

Nastepnym razem napewno sprobuje cos miekszego niz PP, byle starczylo na wiecej niz 500km i dawalo dade na drodze w deszcz.

SMCR Wings

747

Odp: Jakie gumy?

Goldspeedy Ultra Sport 17 cali. Są już w dziale sprzedam.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

748

Odp: Jakie gumy?

ja dalej polecam Metzeler Racetec RR  w miękkiej mieszance. Oprócz tego, że szybko schodzą, to najlepsze gumy z homo na jakich jeździłem.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

749

Odp: Jakie gumy?

MAĆKO napisał/a:

To mało wytrzymał, ostry zawodnik jesteś:D

Diablo rosso ii wytrzyma podobnie albo trochę mniej ale gwarantuje z głupoty nie puści.

Ta opona ma bardzo dobre opinie i kosztuje tyle co kot napłakał, jest jakiś chaczyk ?

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

750

Odp: Jakie gumy?

haczyka nie ma:D Zajebista opona i tyle. Używam ich od wielu lat. Za 180zł mogę Ci ją ogarnąć.