1

Temat: Posty a Przywitalnia

Panie i Panowie,
Przygotowałem dla was statystykę jak wygląda sprawa ilości postów a udziału w tym przywitalni. Zapraszam do zapoznania się z raportem ;-)

Od dziś w nocy licznik postów będzie wskazywał aktualną liczbę postów danego użytkownika z pomięciem postów w przywitalni.

LEGENDA
PA - postów w ogóle
PP - posty w przywitalni
Procentami to udział postów przywitalni na całkowitą liczbę postów

PS. Macie jakiś pomysł na przywitalnię? Może maksymalna ilość postów witających w jednym temacie? Wyznaczenie "Witaczy"?

PS2. W raporcie zawarte sa tylko osoby które maja więcej postów niż 10.

Post's attachments

Attachment icon przywitalnia.pdf 48.65 kb, 654 downloads since 2011-06-24 

jakubek

2

Odp: Posty a Przywitalnia

hehe...nie wiem co powiedzieć:D
długi weekend....a ty zamiast śmigać na moto albo żłopać browara siedzisz przed kompem z kalkulatorem i obliczasz procent postów:D
Jakub jesteś widzę z forum całym sercem, duszą i czasem:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: Posty a Przywitalnia

Jadę tutaj na pełnym etacie bez taryf ulgowych.

jakubek

4

Odp: Posty a Przywitalnia

Skoro liczba postow ma takie znaczenie dla Was to proponuje nie wliczać postów z przywitalni do statystyki. Tylko czy te numerki mają jakieś znacznie ??

Motorynka -> SHL M04 -> M72 -> GPZ 550 -> VFR 750 -> GSX-R 750 -> ZX6R -> FZR 1000 -> TL1000S -> GSX-R 1000 -> LC4 660 SMC ;)

5

Odp: Posty a Przywitalnia

hacker33 napisał/a:

hehe...nie wiem co powiedzieć:D
długi weekend....a ty zamiast śmigać na moto albo żłopać browara siedzisz przed kompem z kalkulatorem i obliczasz procent postów:D
Jakub jesteś widzę z forum całym sercem, duszą i czasem:)

nie, nie on poprostu robi wszystko co sie da byle nie :)  uczyć sie do egzaminu z matmy

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

6

Odp: Posty a Przywitalnia

Haha ekstra liczby :D dzięki Jakub za to porównanie. Panowie których 50% i więcej to posty pisane w ''przywitalni'' powinni się  zastanowić ;) nad swoim wkładem w to forum. Nie liczenie tych postów jest najlepszym rozwiązaniem jestem w 100% za !!!!! Pozdrawiam

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

7

Odp: Posty a Przywitalnia

SKASOWAĆ PRZYWITALNIE
nikomu to nie potrzebne a widać zamęt sieje!!!!

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

8 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-06-24 15:58:45)

Odp: Posty a Przywitalnia

Jak to ze statystykami bywa... interpretacji jest zawsze kilka w zależności od potrzeb.  ;)
Teraz tak... Ci co mają po 500 postów a udział procentowy powiedzmy na poziome 2 % nie wiemy czy są tak rzeczowi na forum i piszą tylko na temat a może są tylko zwykłymi gburami :) zapatrzonymi w ich własne wypowiedzi.  :)
BY NIE BYŁO. ;) JA W OBRONIE INNYCH SAM MAM 12% UDZIAŁ.
LUBIĘ SIĘ POSPRZECZAĆ Z TYMI CO ZAWSZE MÓWIĄ MĄDRZE  :rolleyes:

Kolejna sprawa.
Skoro istniała przywitalnia i wszystkich nowych wręcz wypędzano do tej przywitalni...
To chyba logiczne że i my (forum) mamy obowiązek odpowiedzieć głupim cześć, siema, czołem, siemka, powitał. powitać itd.
Bo jaki to ma sens, gdy ktoś się spuszcza nad powitaniem... by jedna osoba odpowiedziała mu cześć a po godzinie najdalej trzech, jego powitanie znikło pod innymi świeżymi postami.

Generalnie jaki jest sens powitalni skoro każdy może tam napisać co zechce. Jedni opiszą całe swoje motoryzacyjne dzieciństwo a inii... powiedzą "Cześć I czołem jestem Paweł mam lat 25" Co nam po takim powitaniu, co ono nam wnosi?

Jaki jest generalnie sens powitalni i sporów o procentowy udział w powitaniach, sporów o to kto bardziej rzeczowy na forum. itp.

Nie, nie, to nie koniec. Ile powitań "cześć" (w sztukach) jest w dobrym tonie a ile to przesada?
A tak można w nieskończoność.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-06-24 18:12:51)

Odp: Posty a Przywitalnia

po kiego h... w ogóle ta przywitalnia... ? przecież to internet, a nie życie... nie czuję abym kogoś poznał pisząc siema ;) co innego na żywo chyba nie ?? .... i drugie pytanie, po co w ogóle się liczy posty ? może nie jestem kumaty, ale nie wiem, nie znam się na postach... myślałem że chodzi o to aby sobie pomagać przede wszystkim...

10

Odp: Posty a Przywitalnia

Łeeee tylko 10,40 %

Proponuje tak , niech przywitalnia będzie , ale bez mozliwości pisania tam , ktoś sie przedstawia pisze skąd jest i tyle . Bo jednak jest sporo osób które wpadają tu tylko , żeby coś sprzedać .

motoslide.com

11

Odp: Posty a Przywitalnia

nie łeeee... tylko sam mówiłeś że do przywitalni nawet nie zaglądasz bo boisz się że tych postów byś nabił 10.000 tysięcy  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

12

Odp: Posty a Przywitalnia

No nie zaglądam często , czasami powiem komuś cześć , ale to tylko z nadzieją , że mi odpowie , że jest z moich stron hahaha , ale nie zawsze jest tak :

Siema, skąd jestes?
z Warszawy , Wrocławia , Krakowa, Śląska , Poznania , Gdańska

czekm na tą chwile :

Cześć skad jesteś ?

ze Skierniewic z Widoku , to ty tak zapie*alasz na tej czarnej suce ? ku*wa koleś zainspirowałeś mnie i tak zdecydowałem sie a supermoto .

motoslide.com

13

Odp: Posty a Przywitalnia

Jeśli Jakub chcesz być naprawdę sumienny  :D to policz kto powiedział tylko cześć a kto zagadywał nowego. Kto kilkoma słowami chciał go przekonać do forum i starał się go ośmielić.

Widzisz Jakub tak jest z tymi statystykami... nikomu nie są potrzebne oprócz tych co je tworzą i zestawiają    :lol: 
Czas zmarnowany na zestawiania i tabelki trzeba było poświecić na latanie z nami  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

14 Ostatnio edytowany przez Kwiatek89 (2011-06-24 20:54:10)

Odp: Posty a Przywitalnia

dukeSebo napisał/a:

Widzisz Jakub tak jest z tymi statystykami...

Statystycznie Ty i Twój kot macie po 3 nogi ;p

CZEMU EMOTKI NIE DZIAŁAJĄ?!

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

15

Odp: Posty a Przywitalnia

Kwiatek89 napisał/a:

CZEMU EMOTKI NIE DZIAŁAJĄ?!

motoslide.com