1

Temat: Czas na nowe moto!

Siemka jako ze wczoraj pozbylem sie mojej mz-ci nie ma na co czekac tylko trzeba cos wynorac fajnego :) jednak wybor padl na 4t i szukam cos od 250-450 i tez myslalem nad drz tylko : nie lubie miec tego co wszyscy wiecie o co chodzi  :D  nie wiem jak z moca czy szybko mi sie nie znudzi. Znalazlem takowa: [url]http://moto.allegro.pl/suzuki-drz-400-e-supermoto-enduro-2-komplety-kol-i1655601804.html[/url] i teraz czy oby napewno jest to wersja E i czy ktos byl ogladal? i co mozecie na jej temat powiedziec. Jak mozecie cos polecic to byl byl wdzieczny. Cena to tak do 12 tys wiem ze troche malo alby kupic fajne sm z dobrego rocznika ale moze akurat cos sie uda z gory dzieki.

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

2 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-06-17 11:46:43)

Odp: Czas na nowe moto!

Na pierwszy "rzut oka" wygląda to na wersje E.
Zadzwoń do typa i niech Ci policzy kalamitki do smarowania wahacza.  :D To najlepszy sprawdzian  ;)
Gdzie leżą Sadowne ?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

3

Odp: Czas na nowe moto!

tylko ze troche duzo chyba chce moze i wydaje sie bys w fajnym stanie ale zeby zarejestrowac trzeba kierunki zamontowac o ile ma instalacje przeciagnieta jak nie to instalacje te wszysktkie tlumaczenia nie wiem cena dobra? z tego co sie orientuje to az za Ciechanowem gdzies tam Wyszkow blizej okolice.

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

4

Odp: Czas na nowe moto!

Koszt rejestracji to nie mniej nie więcej tylko 500 zeta. instalacja pod kierunki. hm... montowałem tą instalacje homologacyjną i uwierz mi to 4 przewody na krzyż... dla kogoś z podstawami elektryki to godzina z palcem w du...  ;)
A jeśli chodzi o cenę są tu więksi spece, ja już od dwóch lat nie oglądam DRZetek na allegro.
Chociaż pamiętam gdy szukałem mojej wersji E na allegro siedziałem dokładnie pół roku. Tyle czasu trwało znalezienie tej idealnej o do tego na miejscu ;)
Pamiętam że dzwoniłem do ludzi i ich opierdalałem za te wersje E i wprowadzanie ludzi w błąd. Uwierzcie mi że dwóch typów zmieniło opis na allegro :D przestali się wygłupiać z mocą 50 km.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

5

Odp: Czas na nowe moto!

Nie wiem kurde teraz jestem calkiem glupi drz fajne moto lekkie bezobslugowe hmm co prawda wolal bym miec ta wersje E tylko teraz  trafic na taka prawdziwa e i takowa bedzie latwiej sprzedac :) Nie wiem co mi mozecie poradzic? :D

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

6

Odp: Czas na nowe moto!

Jeśli już się martwisz ewentualną odsprzedażą w przyszłości, to czy będzie to wersja E czy też oryginalne SM... sprzedaż ją bez większych problemów. Rodman sprzedał swoją (a kiedyś moją) wersje E za niewyobrażalnie dobre pieniądze.  :D
Rozumiem że trudno na spokojnie szukać gdy jest ciśnienie na latanie ;)
Jeśli myślisz że oryginalne SM szybko Ci się znudzi, to pewnie tak będzie... szukaj wersji E.  :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7

Odp: Czas na nowe moto!

Nie wiem nawet nigdy nie mialem okazji sie taka przejechac zobaczyc jak sie zbiera pewnie na poczatku taka wersja sm byl bym zachwycony po przesiadce z mz ale wlasnie nie wiem czego sie spodziewac po niej widzialem tylko filmiki na ytb ale widziec a jechac to nie to samo :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

8

Odp: Czas na nowe moto!

Dzwonilem do wlasciciela tej maszyny [url]http://moto.allegro.pl/suzuki-supermoto-dr-z-400-idealny-nowe-czesci-i1671929476.html[/url] pytalem sie czemu przod inny powiedzial ze mu sie nie podobal i tez mowil ze chlodnica jest wgnieciona bo sie wywalil ze gdzies w plot wjechal i wymienil lagi bo krzywe byly kierownice i cos tam skleil jakis plastik ale zapewnia ze jest prosty podesle mi wiecej fotek zbil by troche z ceny tak za ok 10 tys mysle ze warto by bylo sprzedaje bo kupil yamahe 450 niby co myslicie warto cos takiego patrzyc ?

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

9

Odp: Czas na nowe moto!

No to ten wjazd w płot... musiał być całkiem konkretny ;) Jedz i oglądaj a samym gdybaniem nic nie zmienisz.
Pamiętaj by ocenić to chłodnym okiem i nie napalaj się.  :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

10

Odp: Czas na nowe moto!

Ja bym nie wierzył w takie masło-maślane - wyobraź sobie te same moto ale ze zużytymi/zjechanymi laczkami i pomyśl czy wtedy byś je kupił... gość wypastował moto, zmienił laczki na nowe (bo stare "wyzerował")... teraz kwestia czy się nabierzesz..

PS. to tylko moje dywagacje

Hardcore - it's more than music...

11

Odp: Czas na nowe moto!

Tu Belzebub zdecydowanie się z tobą nie zgodzę. Bo według twojej torii... rynek pojazdów używanych, powinien przestać istnieć.
Jeśli Cię dobrze zrozumiałem.
Tu wychodzi taka nasz natura... zawsze chcemy sprzedać jak najdrożej i sami wmawiamy że generalnie motocykl służył nam na zakupy i jeździliśmy nim wyłącznie po bułki. Ale gdy to samo słyszymy od innych... zaraz mówimy że szukają frajera.
Jeśli ktoś do mnie przyjeżdża po SM i gość mi ogląda plastiki i patrzy czy nie są porysowane od upadków... to ja takiemu delikwentowi grzecznie dziękuje. Bo chcę mieć pod domem gościa, który nie oczekuje że będę mu wciskał ciemnotę a zapyta szczerze... Co w nim muszę zrobić, co w nim wymienić.  :)
Ważne jest by znaleźć jak najlepszy egzemplarz ale naiwnym jest szukanie SM jeżdżonego spacerowo.  :lol:
Nie czepiać się rysek a podpytać czy gość wie gdzie w nim sprawdza się olej, czy wie co ile się wymienia. itd. Czy sam naprawia, czy może ma dobrego mechanika.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

12

Odp: Czas na nowe moto!

dukeSebo napisał/a:

ale naiwnym jest szukanie SM jeżdżonego spacerowo.

SUPERMOTO ma dobrze utrzymane moto :)

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

13

Odp: Czas na nowe moto!

Swoją drogą dobrze że Cię widzę... obraziłeś się już zupełnie ale chyba nie na mnie?
Temat jutrzejszej ustawki czeka, temat zlotu lipcowego też jest nadal wolny od twoich wpisów. Podobno do 3 razy sztuka  ;)
Może tym razem dojedziesz.

Tak śmiało z zamkniętymi oczami można jechać po moto do Bartka :) W tym wypadku określenie stan fabryczny... nabiera zupełnie innego znaczenia.  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

14

Odp: Czas na nowe moto!

Jutro rano panowie jade obejzec ta drezyne wlasciciel wydaje sie byc ogarniety ale na spokojnie obadamy ja :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

15

Odp: Czas na nowe moto!

figiel napisał/a:
dukeSebo napisał/a:

ale naiwnym jest szukanie SM jeżdżonego spacerowo.

SUPERMOTO ma dobrze utrzymane moto :)

Za ile Bartek chce sprzedąć ? Bo kumpel chce kupic supermoto , a ja mu musze pomóc , dla własnego innteresu , hehe żeby całego życia nie przelatać w pojedynke

motoslide.com