451

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

i jedna drzta :) BiR był, a wiecej szczegolow to Policho albo grupa poludnie ;)

drz450sm & cbr600f pc41
701 in progress :)

452

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

[url]http://www.grupa-poludnie.info/phpBB3/viewtopic.php?f=36&t=25673[/url]

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

453

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Ktoś coś w Krakowie ogarnia w tym tygodniu?

454

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Witam Panowie, pracuje w krk do końca maja, ktoś chętny mi pokazać fajne miejscówki? :D jestem niestety tylko pon-piątek. Czy są jakieś miejsca gdzie można sobie spokojne poćwiczyć jazdę na kole? Pozdrawiam

455

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Ja niestety w samym krakowie nic nie kojarze, najbliżej w okolicach myślenic :/ 
Btw też chce gume poćwiczyć, ale moto bede miec zrobione gdzieś za 2 tygodnie dopiero.

Co do tras SM to Policho jest ekspertem w temacie :), wszedzie na południu można fajnie polatać

drz450sm & cbr600f pc41
701 in progress :)

456

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

To dawaj znać jak będzie moto gotowe, miejsce jakieś się znajdzie, jak nie to można po prostu pojeździć :-) pozdro

457

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

ja moge crf wyciagnac i polatac, ale wolal bym poza krk wyjechac bo sie dopier*** do wydechu na miescie

Drz 400 SM->Crf 450 SM->Cb 1000 R->Cbr 1000 rr

458

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Ja jestem za :)

459

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Ktos moze dzisiaj ? :)

Drz 400 SM->Crf 450 SM->Cb 1000 R->Cbr 1000 rr

460

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Chciałbym zrobić remont silnika w mojej YZ450F.
Zna ktoś dobrego fachowca w Krakowie lub okolicach?

Małopolskie>Nowy Sącz

461

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Witajcie :) jest ktoś z Krakowa i okolic zainteresowany treningami techniki jazdy przy niskich prędkościach na placu ? trasę wyznaczamy za pomocą pachołków, jeśli będą zainteresowani możemy coś działać :)

462

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Bardzo chętnie, tylko gdzie? Bo chyba z jakimkolwiek placykiem do treningów jest problem w Krakowie i okolicach niestety. Ale jeśli jest coś takiego to ja się piszę od zaraz.

463

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Też pisał bym się do takiej jazdy. Co do miejsca to co z tym placem przy A4 koło Brzezia? Bo tak było sporo dobrego asfaltu, stuntowali tam kiedyś chłopaki i nikt się nie czepiał. Ew jakiś parking pod marketem ale to tylko noc zostaje.

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

464 Ostatnio edytowany przez Jakub123 (2016-06-04 17:55:20)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Nie słyszałem o żadnym placu koło Brzezia, ale w sumie mało słyszałem :p Gdzie to dokładnie to mógłbym podjechać dzisiaj albo jutro i ogarnąć czy się do czegoś nadaje.
I tak w ogóle to na jakieś luźne latanie po Krakowie i okolicach też się piszę, chociaż puki co to zupełny świeżak jestem, ale gdzieś się trzeba uczyć.

465 Ostatnio edytowany przez matkrk (2016-06-05 11:30:32)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Tak to wygląda
[url]https://zapodaj.net/c4e55fa63320a.png.html[/url]
Miejsca sporo,  jest to za zakrzowcem, wczoraj jak poleciałem z centrum do 15min droga wyszła. Swoją drogą można by w ogóle polatac coś.

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3