16

Odp: Reputacja

Kwiatek89 napisał/a:

Lepiej byście emotki przywrócili!  :D

masz +

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

17

Odp: Reputacja

Nie jestem przekonany że to słuszna koncepcja. Nie bardzo lubię oceniać kogoś i nie będę tego robił (chyba że wrócę po piwku :D ).
Hacker trochę mnie zmartwiłeś tym twierdzeniem że cyt. Ilość postów nie jest wyznacznikiem że ktoś tutaj jest najlepszy. Po co ja tłukłem te bezsensowne posty?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

18 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-05-21 14:42:18)

Odp: Reputacja

Gierwi poleciał plusik na twój profilek... zapraszam na mój... komentki i ocenki mile widziane.  :)

No i mamy Supermoto.pl zamieniło się w fotke.pl. Dziewczyny będą uradowane.  :D  :D

P.s. A nagrodą za największą liczbę pozytywnych komentarzy...będzie miejsce na rozkładówce w kalendarzu SM na 2012 rok.
Podobnie jak na FOTKA.PL.  :D  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

19

Odp: Reputacja

Seba masz u mnie plus too.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

20

Odp: Reputacja

Seba uwielbiam Twoje wypowiedzi ;) masz plusika ofcors;p

21 Ostatnio edytowany przez cichy (2011-05-21 18:53:47)

Odp: Reputacja

No to ja tera bede odpowiadał w każdym temacie, w końcu poszan na dzielni najważniejszy. To tak jak naklejka M3 dodaje +3 do reputacji na mieście.

A kto pierwszy zacznie podpisywać pod postami "daj mi plusa" dostanie +10 do wiochy.

http://www.bikepics.com/members/cichy929/
CRF 490 sumo & CRF 250 MX

22

Odp: Reputacja

ja bym usunął plusy i usunął ilość postów (bo z tego co widzę - licznik postów był powodem dodania plusów)
i wrzucił tylko "Pomógł" tak jak ktoś już wcześniej napisał :)

kto da plusa, temu stawiam piwo!

100% Supermoto

23

Odp: Reputacja

SFMario napisał/a:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=vmBxE_Wu2mQ&feature=fvst[/url]


A może zamiast plus i minus lepsze by było "pomógł" ? Może to podniesie poziom merytoryczny wypowiedzi?


joł


Popieram w 100% wypowiedź SFMario

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

24

Odp: Reputacja

Jesli te punkty + będe mógł wymienić na shellu na hotdoga to Jakub jestem zaaa :D

Tak już całkiem powaznie, poczekajmy zobaczymy jak sie to sprawdzi nie ma co odrazu być na tak/nie .

motoslide.com

25

Odp: Reputacja

Seba masz minusa:-). Jestem za opcją "pomógł".

26

Odp: Reputacja

to już 2 minusy :)

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"