61

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

hmm kat poci sie przez uszczelniacz wałka dekompresatora (tam pojawia sie olej, ale nie wiem jak to fachowo nazwa :P) mój mechanik niestety jest do pon w szpitalu :/ pozostaje mi owinąć to szmatami i obserwować poziom oleju ;D tego weekendu na pewno sobie nie odpuszczę :]

panowie odzywać się i zgłaszać chęć pojawienia się !!!

62

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

tak jest chyba oring uszczelniający ;)

no to gitara, po latamy troszku ;)

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

63

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

haha... legendarna niezawodność pomarańczy  ;) Tu opowiem o pewnym zdarzeniu  :)
Stoimy na stacja 3 motocykle w tym jeden KAT LC 4... kolega patrzy znacząco na sprzęta, patrzy na silnik... biegnie z drugiej strony, zagląda w okienko stanu oleju.
My pytamy co się dzieje... A on odpowiada już dużo spokojniejszy: myślałem że nie mam oleju w silniku, bo nic nie nakapało pod silnikiem, żadnej plamy oleju;)
To chyba najlepsze podsumowanie.  :lol:  :lol:

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

64

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

buahahaha :) średnio mnie to bawi :p ale tak serio to cóż zrobić - taka już niedola używanych sprzętów - się zrobi :P byleby nie zapomnieć o dolewaniu oleju - całą resztę przeżyje  :cool:

65

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

Przepraszam nie chciałem być złośliwy. hihi  :D Na pocieszenie dodam, nie licz zbytnio że z nowym katem masz kilka lat spokoju... haha... biada temu kto tak myśli ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

66

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

a forumowy kat ma się dobrze i tylko paliwkiem czasem kapnie pod siebie :)

67 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-05-20 09:37:51)

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

Fikoł, bo to zawsze był bardzo dobry sprzęt :)
No jak pamiętam tylko raz się Maciejowi lekko spod uszczelki cylindra porzygał ale u sancheza zrobił wszystko na tip top  :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

68

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

dukeSebo spoko spoko to też było z lekką nutka ironii :p od początku wychodziłem z założenia że kupno kolejnego motocykla to kolejne godziny w garażu i kolejne siwe włosy :D ale za to odwdzięcza się w mieście

69

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

Święta prawda :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

70 Ostatnio edytowany przez Kula (2011-05-20 11:50:10)

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

KAT jest jak dziecko z ADHD, musisz przy nim biegać, dbać o nie ale za to, w mieście dostarcza emocji na cały dzień :D

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

71

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

hahah gdyby to był fb kliknąłbym "lubię to" :p

72

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

Panowie podajcie wstępną godzinę i miejsce ustawki, bo nie wiem czy się wyrobie ,mam trochę roboty z rana...
jako miejsce ustawki proponował bym jakaś lokalizacje bliżej wlotu do OL od Ostródy bo nie znam Olsztyna prawie wcale :|

Monnier HONDA XR600R SuperMoto<--- sprzedana co następne ???

73

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

można by się umówić na CPN Shell
masz go za raz po prawej stronie wjeżdżając do Olsztyna ;)

kurde tylko nie wiem jak to będzie ze mną, bo dziś przyjeżdża do mnie dziewczyna i pewnie nie polatam z Wami za wiele w sobotę...

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

74

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

Misa ze względu na przejazd z motobraćmi i pokaz stuntu proponowałbym zbiórkę ok 12w dowolnym miejscu. odwiedzenie pokazu i potem dalsze latanie. ja niestety o 14 muszę się zmyć bo mam na 16 pilną sprawę w warszawie :/ ale moto przekaże bratu - on chętnie polata z Wami :)

Kula to bierz dziewczynę na plecy i po kłopocie :P wiem że to już nie latanie ale.... ew. zostaw pod opieką przyjaciół na godzinkę - dwie :)

75

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

Kur... Mialem miec wolne a tu sie dzisiaj dowiaduje ze do pracy musze. Koncze tak14-15 i tak sie zastanawiam czy mi warto bedzie jechac. A do ktorej planujecie latanie?

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650