16

Odp: Olejowe pytanie

dobra chyba jednak zmienie... czytałem że niektorzy jezdza na 10w 50 lub 10w 60? może ja wogole zły olej wybrałem? lepszy bedzie pełny syntetyk? moj silnik ma zrobione 23tys?

http://www.youtube.com/watch?v=0XLmYxAXYnU

17

Odp: Olejowe pytanie

patrz po specyfikacjach,nie na darmo siedzi jakis chlopek i do swojego wymyslonego silnika przypisuje jakis olej :D

18

Odp: Olejowe pytanie

ok, specyfikacje swoja drogą, wszystko można ulepszyć, dlatego pytam bo może ktoś ma jakies własne doświadczenia bądź przemyslenia jeśli chodzi o olej... :D
pozdro

http://www.youtube.com/watch?v=0XLmYxAXYnU

19

Odp: Olejowe pytanie

Pewnie że tak, każdy ma swoje przemyślenia - niestety większość inne - więc komu uwierzyć? To jest pytanie typu, który kolor jest lepszy: niebieski czy czerwony :)

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

20

Odp: Olejowe pytanie

dragilla napisał/a:

To jest pytanie typu, który kolor jest lepszy: niebieski czy czerwony :)


pomarańczowy !

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

21

Odp: Olejowe pytanie

Panowie, piszecie o kolorach zamiast napisac jakiego oleju uzywacie.. czy to jakas tajemnica?

http://www.youtube.com/watch?v=0XLmYxAXYnU

22 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2011-04-16 19:37:32)

Odp: Olejowe pytanie

Nikt nie napisze bo wiadomo że zaraz zaczną się spory o to który jest lepszy!!

Używam CASTROLA 10W50 Racing

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

23

Odp: Olejowe pytanie

ja używam zielonego oleju

24

Odp: Olejowe pytanie

a mój jest śliski i mokry :D

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

25

Odp: Olejowe pytanie

Peka napisał/a:

a mój jest śliski i mokry :D


ja pisałem poważnie, motul 300V jest zielony

26

Odp: Olejowe pytanie

castrol czerwony a shell zloty ;]

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

27

Odp: Olejowe pytanie

Materka napisał/a:

ja pisałem poważnie, motul 300V jest zielony

Taki zielono-żółty :D

28

Odp: Olejowe pytanie

kurde  więc podróbkę mam bo jest zielony ;/ :P

29

Odp: Olejowe pytanie

motul jest zielony castrol czerwony na 10000%

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

30 Ostatnio edytowany przez Asmodan (2011-04-17 01:31:53)

Odp: Olejowe pytanie

Każdy pisze o olejech ze jezdzi na takim czy takim i koniec. Mi dzisiaj stuknelo 461 MTH w mojej husce bez zadnych ingerencji w silnik poza reg zaworow, olej zmieniany co 500-600km, nie łyka ani grama od wymiany do wymiany, a na hamowni po strojeniu ma 56,3 km na kole. Olej to motul 300v 10w40 a nie tak jak zaleca producent 10w60 (taki miala do pierwszej wymiany) wiec ja moge go osobiscie polecic. Motocykl uzytkowany tor+ulica a zima teren.
A teraz z innej beczki, czasami sie przewija temat ze motocykl ma zrobione 30 tys km albo wiecej i pytanie pada jaki olej, odpowiedz jest taka ze minimum taki jak zaleca producent, jak kogos stac na syntetyk niech go leje a jak nie to niech leje pol, mit z wyplukiwaniem nagaru i pojawianiem sie wyciekow mozna wsadzic pomiedzy bajki bo niech ktos mi pokaze gdzie w motocyklu o przebiegu nawet 80 tys km jest jakis nagar oprocz tloka ?? To nie czasy PRLu i oleju superol.
Pozdrawiam

Włoska zapierdalajka TE + SM 4,5 '07 :D
Any time, any where... Husqvarna